663 postów w tym temacie

Dnia 21.01.2009 o 22:07, marcinshinoda napisał:


]Jak pograsz troche, obczaisz zasady gry, i zobacze, że naprawde będziesz grał(na
xfire 20 h min)
to moge oddać konto. Ale tylko osobie grającej! Nie
chce, żeby przepadł mój Marcinek(tak sie postać nazywa).Serwer Brumhart, 41 lvl, human
knight, 2h miecz, pełne wyposażenie, po resecie skilli(sensownie zrobione, mam obeznanie
w tej grze) i ponad 2 mln golda na koncie. Jak ktoś chętny będzie niech pisze.



Fajnie xD. Kiedyś tam grałem knightem i wbiłem 30 level, ale build to było jedno wielkie dno :p(dopiero co Archlorda zaczynałem) Więc i do reseta poszedł, nie grałem już później nim ;p Ale tutaj chyba nie ma problemu :P Wiele ludzi których znam grają na Brumie mi.n admini z al.pl :P Ja obczaiłem zasady gry, i naprawdę będę grał xD Więc jakbyś był tak łaskawy i podarował to konto, w co wątpie (^^) to się nie martw o Marcinka ;> Bo i ja jaszcze moge golda załatwić i w ogóle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.01.2009 o 22:07, marcinshinoda napisał:

Brumhart całkiem sporo, no i jest LCN. Najsilniejsza polska gildia na serwerze;]


Ja bym raczej doradził Evengardę, bo to dosyć nowy serwer. I nie ma tam dużo graczy na 80 lvlach

Dnia 21.01.2009 o 22:07, marcinshinoda napisał:

Zależy od twoich predyspozycji. Najłatwiej gra sie Knightem


Phew. Najłatwiej to sie gra magem, szczególnie jak ma się kilka obszarówek. "Najt" jest kompletnie upośledzony jeśli chodzi o PvE i trzeba mieć różne buildy do PvE i PvP, a magem, ma się jeden build i spokój.

krzycho250 - ja osobiście i z własnego doświadczenia polecam Archera. Chodźby z wyglądu, bo Knight to taka pussy

A tak ogólnie co do gry, to muszę powiedzieć, że ta gra to jeden wielki shit (może przesadzam), ogólnie gry nie polecam, jest wiele lepszych gier darmowych np. Cabal, Perfect World, Atlantica. Nawet Silkroad był już lepszy. Ale to moje zdanie. Do 40 lvl może wydawać się fajne, ale potem sobie zaczynamy zdawać sprawę z tego, że gra to jeden wielki grind(ja zacząłem już na 20), a misje poolegają na tym aby sie coś zabiło i wróciło. Jedyna mocna strona gry to czary, jedna z niewielu gier MMO w której są czary z wypiardem*

* Jak nie wiecie o co chodzi obejrzyjcie na YT Review Territory o Drakensangu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> A tak ogólnie co do gry, to muszę powiedzieć, że ta gra to jeden wielki shit (może przesadzam),

Dnia 22.01.2009 o 10:29, trutututu napisał:

ogólnie gry nie polecam, jest wiele lepszych gier darmowych np. Cabal, Perfect World,
Atlantica. Nawet Silkroad był już lepszy. Ale to moje zdanie. Do 40 lvl może wydawać
się fajne, ale potem sobie zaczynamy zdawać sprawę z tego, że gra to jeden wielki grind(ja
zacząłem już na 20), a misje poolegają na tym aby sie coś zabiło i wróciło. Jedyna mocna
strona gry to czary, jedna z niewielu gier MMO w której są czary z wypiardem*


Dokładnie. Od 35 lvl długo wbija sie następne lvl''e, questy polegają zabij XX mobków wróc, po nagrode. Do tego dochodzą mała ilość skilli(opłaca sie używać tylko 2 w walce)(doszły skille Combat ale nie wiem na czym one polegają, bo nie doszedłem do 50 lvl). Cały grind polega na zbieranio 10 mobków i atak(1,2,1,2,1,2). Ale ma kilka plusów. Możliwość modyfikowania broni, dodawania kamieni, każdy item jest inny. Auction House też jest fajnym bajerem:) Mi tam przyjemniej grało sie te 120 godzin. Ale niestety gra sie znudziła:P Może wróce na Epi v kiedy wyjdzie Moonelves Rising Swashbuckler, bo fajnie ta postać wygląda^^

Budep jak chcesz konto to napisz na gg, xfire, email czy co tam chcesz:P Oddam ci konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.01.2009 o 10:29, trutututu napisał:

A tak ogólnie co do gry, to muszę powiedzieć, że ta gra to jeden wielki shit (może przesadzam),
ogólnie gry nie polecam, jest wiele lepszych gier darmowych np. Cabal, Perfect World,
Atlantica. Nawet Silkroad był już lepszy. Ale to moje zdanie. Do 40 lvl może wydawać
się fajne, ale potem sobie zaczynamy zdawać sprawę z tego, że gra to jeden wielki grind(ja
zacząłem już na 20), a misje poolegają na tym aby sie coś zabiło i wróciło. Jedyna mocna
strona gry to czary, jedna z niewielu gier MMO w której są czary z wypiardem*


Dzieki za pomoc. Mam własnie plan, żeby wypróbowac Archlorda, Silkroada, Perfect World i Runes of Magic na własnej skórzę i potem kontynouwac w tej, ktora będzie wg. mnie najlepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.01.2009 o 14:17, krzycho250 napisał:

Dzieki za pomoc. Mam własnie plan, żeby wypróbowac Archlorda, Silkroada, Perfect World
i Runes of Magic na własnej skórzę i potem kontynouwac w tej, ktora będzie wg. mnie najlepsza



Co do Perfecta to mozesz się na początku zniechęcić, ma dość specyficzny klimat, ale potem gra jest bajeczna. :) A RoM nie próbowałem, a miałem to wypróbować, ale jakoś tak.

marcinshinoda - dodawanie kamieni i AH jest w dużej ilości gier MMO choćby WoW, który od Archlorda jest lepszy o całą galaktykę albo i wszechświat. Ale niestety nie jest darmowy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2009 o 15:56, trutututu napisał:


Co do Perfecta to mozesz się na początku zniechęcić, ma dość specyficzny klimat, ale
potem gra jest bajeczna. :) A RoM nie próbowałem, a miałem to wypróbować, ale jakoś tak.

>

Co prawda to prawda, na początku gra IMO klimatu nie ma. Po prostu jakiś przesycony świat, kolorowo jak w bajce i do tego jakieś nie za specjalne mooby. Na dodatek ta muzyka, o lol! Od razu wyłączam. Gram w PW na international i muszę przyznać - gra jest fajna i rozbudowana, ale klimat to jakaś kpina ;P Jeszcze tam coś, ale nie ten temat ;p

Dnia 22.01.2009 o 15:56, trutututu napisał:

marcinshinoda - dodawanie kamieni i AH jest w dużej ilości gier MMO choćby WoW,
który od Archlorda jest lepszy o całą galaktykę albo i wszechświat. Ale niestety nie
jest darmowy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.01.2009 o 12:18, marcinshinoda napisał:


Budep jak chcesz konto to napisz na gg, xfire, email czy co tam chcesz:P Oddam ci konto.



2053992 - napisz, bo nie mogę twojego GG znalezc :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2009 o 17:22, Budep napisał:


>
> Budep jak chcesz konto to napisz na gg, xfire, email czy co tam chcesz:P Oddam ci
konto.
>
>

2053992 - napisz, bo nie mogę twojego GG znalezc :p


Dodałem gg, do mojego profilu. Jak chcesz to napisz. W twoim interesie jest, żebym oddał ci to konto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam zamiar znowu grać w Archlorda i mam w związku z tym prośbę : czy mógłby mi ktoś kumaty ;) tak jakby rozpisać ten cały build ? Tzn. chodzi mi o to kiedy i jaki skill mam rozwijać jaką bronią wtedy najlepiej walczyć itp. Będę wdzięczny za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 23:25, 663marcin napisał:

Zapomniałem o jednym:mam zamiar grać knightem. Przepraszam za dwa posty.


http://mmodata.org/archlord/db/?s=build&link=HKeaEaaaeEaa3daaaaaOa

Do 30 levela.

Broń dwuręczny miecz, gdy będziesz miał pierwszy skill obszarowy AoE, Linear Blow, luruj (zbieraj) kilka moobów, żeby Cię goniły i używaj Linear Blow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 21:34, 663marcin napisał:

Chcę wiedzieć jeszcze jedną rzecz. Co daje party? Oprócz auto zbierania itemów ?


Liderowi zwiększa o 10 def. W zależnośći kto jest liderem party, rosną statystyki. Zawsze dodawane jest życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 21:42, marcinshinoda napisał:

> Chcę wiedzieć jeszcze jedną rzecz. Co daje party? Oprócz auto zbierania itemów ?


Liderowi zwiększa o 10 def. W zależnośći kto jest liderem party, rosną statystyki. Zawsze
dodawane jest życie.


czyli jeżeli ja zaproszę kogoś do party to ja jestem liderem, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 22:21, 663marcin napisał:

> > Chcę wiedzieć jeszcze jedną rzecz. Co daje party? Oprócz auto zbierania itemów
?
>
>
> Liderowi zwiększa o 10 def. W zależnośći kto jest liderem party, rosną statystyki.
Zawsze
> dodawane jest życie.

czyli jeżeli ja zaproszę kogoś do party to ja jestem liderem, tak?


Tak. Zauważyłem, że im więcej osób w party tym więcej życia dostajemy. Ale nie jest to pewna informacja. To tylko takie moje spostrzeżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 22:25, marcinshinoda napisał:

> > > Chcę wiedzieć jeszcze jedną rzecz. Co daje party? Oprócz auto zbierania
itemów
> ?
> >
> >
> > Liderowi zwiększa o 10 def. W zależnośći kto jest liderem party, rosną statystyki.

> Zawsze
> > dodawane jest życie.
>
> czyli jeżeli ja zaproszę kogoś do party to ja jestem liderem, tak?

Tak. Zauważyłem, że im więcej osób w party tym więcej życia dostajemy. Ale nie jest to
pewna informacja. To tylko takie moje spostrzeżenie.


No to jeszcze jedna rzecz ;) O co chodzi z tym ,że ktoś jest za silny aby być z nim w party czy coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> No to jeszcze jedna rzecz ;) O co chodzi z tym ,że ktoś jest za silny aby być z nim w

Dnia 27.01.2009 o 10:14, 663marcin napisał:

party czy coś takiego?


Najlepiej żeby w party było osoby o wmiare równym lvl. Różnica powinna maksymalnie wynosić 5 lvl. Jeśli jest powyżej, to.... nie wiem co sie dzieje:P W grze mówili, że są jakieś kary, kasy leci mniej, czy dodatki do statów są niższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 11:36, marcinshinoda napisał:

>> No to jeszcze jedna rzecz ;) O co chodzi z tym ,że ktoś jest za silny aby być
z nim w
> party czy coś takiego?

Najlepiej żeby w party było osoby o wmiare równym lvl. Różnica powinna maksymalnie wynosić
5 lvl. Jeśli jest powyżej, to.... nie wiem co sie dzieje:P W grze mówili, że są jakieś
kary, kasy leci mniej, czy dodatki do statów są niższe.


Kasa nie leci w ogóle, a pozatym to nic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może (na pewno wiecie ;D) dlaczego nie mogę się zalogować? Wpisuję nick i hasło i wyskakuje mi : Server connection has ended, i gra się wyłącza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować