Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Robert Gawliński w polskiej wersji Gothic 3!

405 postów w tym temacie

Hahaha :) !

Ja przez się właśnie zastanawiałem, jakiż to aktor, ów Boberek. I miałem identyczne skojarzenie jak Therror-że to ten przypał z Rodziny Zastępczej, Policmajster :) ! Dobrze, że nie ogłaszałem swych wątpliwości publicznie :D !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 20:56, Carl92 napisał:

Nie zapomne jednego tesku Bezi. " Hej ty" jak zwracał siedo innych. albo teksty w obozie najemnikow
na farmie onara. Do jednego z najemnikow imieia nie pamietam. " Powiedz mi czy to cośz przodu
twojej twarzy to twarz czy d***. Ja przytym tekście tak się śmialem że nie wyrobuilem czasami.
Ciekawe czy w Gothic 3 tez beda śmieszne dialogi. Już niemoge sie doczekać.

Takim tekstem został uraczony Sentenza ;)
Chciał zebrać od beziego 50 sztuk złota na wejściu do obozu najemników ;)

W ogóle były świetne teksty... ta intonacja przy "ULU-MULU? A cóż to takiego?!"
albo "Innosie, obdarz mnie swą łaską... coś tam, coś tam (a może i tak dalej... nie pamiętam), no! to już chyba ostatnia" (przy oczyszczaniu kapliczek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w końcu jak zobaczyłem cenę 129,99zł do gadam przeca mogę to ściągnąć ale jak tu można piracić tak dobrą grę. Ludzie kupujcie zamawiajcie a potem będziemy robić mody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do "drętwości" Gawlińskiego: bezimienny według mnie również mówi drętwo, ale po dwóch częściach Gothica, nie wyobrażam sobie innego aktora w jego roli, zatem dla mnie jego drętwota jest teraz wspaniała. Podobnie może być właśnie z Gawlińskim... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 21:29, Evil Khan napisał:

> I pomyśleć kurde że gra takiego idiotę w Rodzinie Zastępczej...
Co ty piep... stary :)
Ten policjant to przecież nie on :D
Choć kapkę podobny ;)
Ale się uśmiałem :)))



To ten sam co gra policjanta w rodzinie zastępczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 21:55, fugiesa napisał:

Cóż nigdy nie przepadałem za Wilkami a Gawliński ma głos jak ćpun. Ale czy mu wyjdzie cóż czas
pokaże narazie słyszałem próbki i niezbyt to objecująco brzmi:P

NO ale w gothic '' u niebrakuje bagiennego ziela to sie bendze komponowało heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahaha, właśnie przesłuchałem sobie głos Gawlińskiego, ale zieja :D

Bez obrazy dla niego i jego pracy, ale jego głos bardziej by pasował do jakiegoś wiejskiego mieszkańca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 21:32, Therror napisał:

> > I pomyśleć kurde że gra takiego idiotę w Rodzinie Zastępczej...
> Co ty piep... stary :)
> Ten policjant to przecież nie on :D
> Choć kapkę podobny ;)
> Ale się uśmiałem :)))

http://www.filmweb.pl/Jaros%B3aw,Boberek,filmografia,Person,id=10172

Myślałem że masz na myśli Gawlińskiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 21:40, Gelo87 napisał:

> > I pomyśleć kurde że gra takiego idiotę w Rodzinie Zastępczej...
> Co ty piep... stary :)
> Ten policjant to przecież nie on :D
> Choć kapkę podobny ;)
> Ale się uśmiałem :)))


To ten sam co gra policjanta w rodzinie zastępczej.

Myślałem że mówił o R. Gawlińskiem :)
mały mistake ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś zajmie stanowisko odnośnie gościa który sprzedaje Gothic 3 na allegro za 89 zeta, ma za dużo wirtualnych pieniędzy czy może wajcha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 22:14, Schiza napisał:

A może ktoś zajmie stanowisko odnośnie gościa który sprzedaje Gothic 3 na allegro za 89 zeta,
ma za dużo wirtualnych pieniędzy czy może wajcha


Matko... Sprawa tego gostka nie? Pewnie myślał, że gra będzie za 79zł z wpln wiec wystawil za 89zł na allegro i pewnie sie natnie nieźle. TO co się dzieje na allegro to nie sprawa cdp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 22:14, Schiza napisał:

A może ktoś zajmie stanowisko odnośnie gościa który sprzedaje Gothic 3 na allegro za 89 zeta,
ma za dużo wirtualnych pieniędzy czy może wajcha


Matko... Sprawa tego gostka nie? Pewnie myślał, że gra będzie za 79zł z wpln wiec wystawil za 89zł na allegro i pewnie sie natnie nieźle. TO co się dzieje na allegro to nie sprawa cdp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Extra! :D Nie mogę się doczekać premiery! Rany jaka ulga, że znów usłyszę ten sam głos bezimiennego ^^. No i bardzo się ciesze, że znów Boberek będzie ^^. Jest on jednym z moich ulubionych aktorów ;]. Dobra robota CDP!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak już o aktorach co użyczyli głosu , bym się cieszył jak by jeden z polskich polityków , użyczył głosu jakiemuś rolnikowi , wiemy o kogo chodzi , to by było coś :) Ale niestety nagrania się skończyły , moźe w G IV bedzie taka opcja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja zadam małe pytanie do kogoś z CDP: Proszę mi powiedzieć jak to możliwe, że na jednej ze stron wysyłkowych (nie zdradze nazwy narazie) można zamawiać Gothic III za (!) 79zł a u was cena wynosi 129.90 zł. Proszę mi to wyjaśnic bo ja chyba czegoś nie rozumiem ...(pytanie to zadaje poniewaz kazdy przyzna ze lepiej jest wydac 79zł niz 129.90zł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować