Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Robert Gawliński w polskiej wersji Gothic 3!

405 postów w tym temacie

Super, żę Gawliński weźnie udział w polinizacji G3. Może też coś zaśpiewa? :))

No i bardzo dobrze, że będzie obsada z poprzednich części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie pomysleliscie ze te probki były specjalnie dla nas nagrywane tak ot co. A ten sam teks do gry juz lest profesjonalniej nagrany. Tego nie mozna wykluczyc, ale w sumie watpie ze to prawda ;/;/ No ale to ylko moja sugestia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, wspaniale. A co do glosow...
Czemu nie pasuje do wojownika?
Czy wojownik to zawsze kupa miesni?
Zaloze sie ze Gawlinski podklada glos nie wojownikowi z toporem ale komus z lukiem ;) tzn nie kupie miesni :p
Sadzilem ze uslysze tutaj glos "Thrala" z w3 albo "Tego od drewna " u ktorego mozna bylo kupic wytychy z G2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głosy brzmią fajnie i choć niektórym mogą się wydawać sztuczne to nie ma się o co martwić. Jestem pewien, że w grze będą brzmiały o niebo lepiej. No i nie ma sensu tyle gadać tylko trzeba zbierać kasę bo szykuje się świetna giera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tych wszystkich osób, które ciągle narzekają. Nikt jeszcze nie widział ostatecznej wersji może akurat głos Gawlińskiego będzie pasował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 19:16, Gelo87 napisał:

Nie rozumiem tych wszystkich osób, które ciągle narzekają. Nikt jeszcze nie widział ostatecznej
wersji może akurat głos Gawlińskiego będzie pasował.


Ciągle na temat jedynego, dzisiejszego zestaw próbek?

A wracając do tematu - może gdyby dali trailer z podłożonym głosem to by jakoś brzmiało. A tak Gawliński wypada dla mnie kiepsko i nie muszę wcale wyobrażać sobie jakiejś dziwnej roli do której by pasował. Dużo dubbingów słyszałem i ten wypada cienko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 19:18, lgoldyn napisał:

wiecie może jak nazywa się koleś podkładający głos pod Xardasa, bo dla mnie brzmi on idealnie


Tomasz Marzecki. Mam tylko nadzieję, że w Gothicu 3 również weźmie udział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 19:18, grubasek185 napisał:

hehe tu mozna pre-ordera zamowic i pewnie zaplacicie po 129zl a na allegro mozna tez pre-ordera
za 89 zl zamowic :d ja tam na allegro kupie gre :d

Hehee... śmiejemy sie tak? Chy a zapominasz o jednym... kiedy na allegro(i w wielu innych sklepach) wystawiano grę, sądzono że będzie ona kosztować właśnie 99zł... nie było mowy o 129....nie zdziw sie jeśli nagle aukcja zniknie,i wróci z nową ceną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 19:16, Gelo87 napisał:

Nie rozumiem tych wszystkich osób, które ciągle narzekają. Nikt jeszcze nie widział ostatecznej
wersji może akurat głos Gawlińskiego będzie pasował.

Zgadzam się w 100%. Gawliński jest wielkim fanem cRPG-ów. Na pewno czuje tego bluesa i jako fan doskonale wie czego oczekują inni gracze. Nie ma tu absolutnie mowy o katastrofie i żenadzie na poziomie Pani Foremniak w Heroes V. Z resztą co tu dużo gadać - najlepsze mody, mapy itp dodatki do gier to te zrobione przez fanów, więć oczekujący na Gothic 3 mogą spać spokojnie (przynajmniej jeśli chodzi o działkę Gawlińskiego)... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gawliński mnie do siebie nie przekonał, niemniej trudno coś stwierdzić po takich kruciutkich próbkach...może nie bedzie tak źle. czekam na gothic3 z niecierpliwością. ciekawe czy mój geforce go 7600(karta laptopowa) go pociągnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co się przejmować głosami drugoplanowych postaci, czy będą dobre, czy złe (choć wydają się niezłe) i tak ten co w trzeciego Gothica ma zagrać i tak zagra, czy nie mówię dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie do CDP, kiedy będzie możliwość zamawiania edycji kolekcjonerskiej??
Premiera ustalona jest podobno na października a nadal w zakładce G3 jest "nienana" data premiery (czyżby CDP na wyrost podawał że premiera odbędzie się w października a po koniec miesiąca ją przełoży?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować