Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Robert Gawliński w polskiej wersji Gothic 3!

405 postów w tym temacie

Dnia 08.09.2006 o 20:09, Lex napisał:

Spróbuj kliknąć prawym przyciskiem myszki na pobierz i wybierz opcję ZAPISZ ELEMENT DOCELOWY
JAKO. U mnie podziałało.

Dzieki, tak sie jakos udalo.

Szczerze mowiac, probki Gawlinskiego mnie nie powalily. Facet deklamuje, a nie mowi jak postac z gry. Akcent czasem rozlozony jest tez naprawde dziwnie. Najbardziej doskwiera mi fragment w drugiej probce, "Wyslalem szesciu najlepszych wojownikow do grobowcow wiosKI" z akcentem na ostatnia sylabe, "ki"! Mam wielka nadzieje, ze sa to grobowce jakiegos "Yos - ki" or sth, tylko wtedy byloby to uzasadnione. Inaczej to naprawde partactwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za tą gre to i 300zł to mało. Nie wiem czy Gothic III będzie miał tak grenialmny klimat ale te pieniądze na gre daje bardziej w hołdzie za dwie poprzednie części niż za tą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie R. Gawliński wogóle nie pasuje do podkładania głosu w Gothicu...niewiem czemu, ale jego głos mnie..."drażni" :| Może wszytko bedzie dobrze w "praniu" :] Czeba czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 08.09.2006 o 20:25, Elwro napisał:

"Wyslalem szesciu najlepszych wojownikow do grobowcow wiosKI" z akcentem
na ostatnia sylabe, "ki"! Mam wielka nadzieje, ze sa to grobowce jakiegos "Yos - ki" or sth,
tylko wtedy byloby to uzasadnione. Inaczej to naprawde partactwo.


A czy Gawliński nie powiedział przypadkiem "Wysłałem sześciu najlepszych wojowników do grobowców w jaskini." Chociaz mówi to tak niewyraźnie, że nie jestem pewnien :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie!!! Czekalem na wiadomosci o polskiej wersji Gothica 3 od dawna :) Super ze wersja PL bedzie szybko wydana, nie bedziemy musieli czekac kilku miechow na spolszczenie :) Tylko podajcie cos o EK (CENA!!!) bo mam na nia wielka ochote. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 19:47, zonkbąk napisał:

gadacie takie bzdury jak dwa kartofelki w sejmie po co to całe *** jak Cię niestać
to zawsze można sobie załatwić pirata więc zamknijcie mordy ba aż płakać się chce jak to czytam


A mnie się chce płakać, jak coś takiego czytam. Bardzo nieładny bluzg i ewidentne namawianie do piractwa - nie trzeba być geniuszem, żeby wiedzieć, czym to się kończy. Do widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 20:35, Mr Black napisał:

A czy Gawliński nie powiedział przypadkiem "Wysłałem sześciu najlepszych wojowników do grobowców
w jaskini." Chociaz mówi to tak niewyraźnie, że nie jestem pewnien :D.

OK! Chyba masz racje. Hehe, az nie chcialo mi sie wierzyc, ze puszczono plazem taki akcent. Jak tak, to w porzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 17:48, Marqsek napisał:

> Nie pasuje do wojownika? :D Nie każdy woj ma zachrypnięty głos starego alkoholika :P

Dnia 08.09.2006 o 17:48, Marqsek napisał:

Mylisz się :) Bezimiennym zawsze był Mikołajczak.



Eee tam, drobna pomyłka :) Nu, nieważne kto, ważne, że to TEN bezimienny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 20:42, Misiekolxp001 napisał:

Mam pytanko czy cena gothica 3 może się zmienić na mniejszą? sory za offpot


Do premiery? Raczej nie, skoro taka została podana w oficjalnym oświadczeniu prasowym, prawda? Najwidoczniej taki jest efekt negocjacji z zachodnim wydawcą.

A jakiś czas po premierze? Bo ja wiem, a jak myślisz? ;)

http://www.gram.pl/sklep_karta.asp?e=9w3f5
http://www.gram.pl/sklep_karta.asp?e=9w3g6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zapomne jednego tesku Bezi. " Hej ty" jak zwracał siedo innych. albo teksty w obozie najemnikow na farmie onara. Do jednego z najemnikow imieia nie pamietam. " Powiedz mi czy to cośz przodu twojej twarzy to twarz czy d***. Ja przytym tekście tak się śmialem że nie wyrobuilem czasami. Ciekawe czy w Gothic 3 tez beda śmieszne dialogi. Już niemoge sie doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak dla Was, ale dla mnie Gawliński brzmi jakoś drętwo... Może dlatego, że głos nie jest połączony z obrazem i nie mogę ocenić całości?
Mimo to drętwoza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale się cieszę, że premiera Gothic''a 3 już w paźdzerniku !!! :)
Trza będzie jeszcze zmodernizować kompa tak, aby gra działała bez zarzutu :P

PS: Szkoda tylko, ze nie ma żadnej wersji demonstracyjnej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zassałem i wysłuchałem wszystkie próbki. Bezimieny i Boberek - jak zwykle rewelacja. Kapitalnie to robią. Co do Gawlińskiego... sam nie wiem. Ujdzie, pod warunkiem, że podkładałby np. jakiegoś cynicznego maga, albo alchemika, słowem - jakiegoś złośliwego uczonego. Ale wojownik? Pffffff. Nie pasuje zupełnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 21:26, Therror napisał:

I pomyśleć kurde że gra takiego idiotę w Rodzinie Zastępczej...

Co ty piep... stary :)
Ten policjant to przecież nie on :D
Choć kapkę podobny ;)
Ale się uśmiałem :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować