Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Robert Gawliński w polskiej wersji Gothic 3!

405 postów w tym temacie

Bo się mózgi sugerują zarówno poprzednimi grami jak i nie prawdziwymi zapewne danymi z innego sklepu. Tak samo premiera na wirtusie, i przez co rowniez na allegro jest znana, a dystrybutor polski pierwsze co slyszy zeby data premiery zostala juz ustalona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 22:58, sobie? napisał:

To ja zadam małe pytanie do kogoś z CDP: Proszę mi powiedzieć jak to możliwe, że na jednej
ze stron wysyłkowych (nie zdradze nazwy narazie) można zamawiać Gothic III za (!) 79zł a u
was cena wynosi 129.90 zł. Proszę mi to wyjaśnic bo ja chyba czegoś nie rozumiem ...(pytanie
to zadaje poniewaz kazdy przyzna ze lepiej jest wydac 79zł niz 129.90zł)


Wiesz, na Ult*** jest po 89 a na Pl** jest po 84 pisze z gwiazdka bo nie wiem czy moge bez mimo ze i tak wydawca jest CDP:) to zdaje mi sie problem sklepu albo nie dogadanie sie z wydawca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wszystkie próbki brzmią sztucznie. Wczoraj zagrałem w Neverwinter (tak, uzbrajam się taniej w lepsze pozycje :>) i szczerze mówiąc brzmi tak samo jak te urywki. Myślę sobie jednak, że to nie wina CDP tylko "nasza" - w sumie czego można oczekiwać po polonizacji gry skoro nawet nasze filmy brzmią (w większości) sztuczniej niż wygląda Pamela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh... Gawliński nie pasuje mi jakoś do klimatu Gothic''a :/

BTW. No dobra... Normalna wersja pre-order to: 129.90zł, a Kolekcjonerska ile będzie kosztować? : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UFFF a juz bałem się że głosu bezimiennemu będzie użyczał Gawliński, chyba zgodzicie się ze mną, że klimat gry prysł by jak bańka mydlana./ Już dziś zamawiam swoją kopie w cdp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak "podziękuję" za polską wersję. Wolę dopłacić kilkanaście zeta i sprowadzić grę z Anglii. Dlaczego CDP musi katować graczy tymi polskimi wersjami. Nie lepiej zrobić jak Cenega z Oblivionem i do gry dołączyć drugą płytkę z polską wersją? Kto chce ma wersję normalną, a reszta dla tych, którzy angielskiego nie znają?

Ech ludzie...jak wy musicie mieć grę po polsku, to mi się stare czasy przypominają z pierwsymi "Questami" Sierry, gdzie polecenia się wpisywało po angielsku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No coż Gawliński ma dość specyficzny głos. Jeśli będzie podklasał teksty pod jakiegoś npc w stylu, bo ja wiem barda czy innego dowcipnisia będzia dobrze, ale np w roli Xardasa (lol) czy innego krwiożerczego pirata sie raczej nie sprawdzi :) Próbki tekstów mówia jednak o jakimś przywódcy czy coś takiego bo te "wysłałem kilku moich najlepszych najemników\wojowników) o czymś świadczą,więc zaczynam mieć wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 09:29, Melkor_79 napisał:

Ja jednak "podziękuję" za polską wersję. Wolę dopłacić kilkanaście zeta i sprowadzić grę z
Anglii. Dlaczego CDP musi katować graczy tymi polskimi wersjami. Nie lepiej zrobić jak Cenega
z Oblivionem i do gry dołączyć drugą płytkę z polską wersją? Kto chce ma wersję normalną, a
reszta dla tych, którzy angielskiego nie znają?

Ech ludzie...jak wy musicie mieć grę po polsku, to mi się stare czasy przypominają z pierwsymi
"Questami" Sierry, gdzie polecenia się wpisywało po angielsku...

zawsze ktos bedzie ktoremu wszystko zle.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 09:37, Trabi napisał:

No coż Gawliński ma dość specyficzny głos. Jeśli będzie podklasał teksty pod jakiegoś npc w
stylu, bo ja wiem barda czy innego dowcipnisia będzia dobrze, ale np w roli Xardasa (lol) czy
innego krwiożerczego pirata sie raczej nie sprawdzi :) Próbki tekstów mówia jednak o jakimś
przywódcy czy coś takiego bo te "wysłałem kilku moich najlepszych najemników\wojowników) o
czymś świadczą,więc zaczynam mieć wątpliwości.

chyba ten glos pasowal by do wladcy z pustyni?? sultana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 09:29, Melkor_79 napisał:

Ja jednak "podziękuję" za polską wersję. Wolę dopłacić kilkanaście zeta i sprowadzić grę z
Anglii. Dlaczego CDP musi katować graczy tymi polskimi wersjami. Nie lepiej zrobić jak Cenega
z Oblivionem i do gry dołączyć drugą płytkę z polską wersją? Kto chce ma wersję normalną, a
reszta dla tych, którzy angielskiego nie znają?

Ech ludzie...jak wy musicie mieć grę po polsku, to mi się stare czasy przypominają z pierwsymi
"Questami" Sierry, gdzie polecenia się wpisywało po angielsku...

Ja sobie grałem w Obka sprowadzonego z zagranicy, ale do Gothica jestem już przyzwyczajony w tłumaczeniu. Grałem w G1 po polsku, w G2 po polsku... i w Noc Kruka też po polsku. Nie ma sensu tego zmieniać, przyzwyczajony jestem już do tych głosów.

Ponadto... zauważ, że gra jest robiona po niemiecku i wydaje mi się, że szybciej będzie u nas po Polsku niż tam po angielsku.
Ani angielski, ani polski nie jest językiem, w którym gra jest tworzona. Tak więc tłumaczenie angielskie i polskie w równym stopniu, jak Ty to pięknie określiłeś, katują graczy.

Jakbyś chciał wiedzieć, to rozmawialiśmy z CDP (z przedstawicielem CDP, na łamach forum) o stworzeniu podwójnej wersji, ale faktem jest, że byłaby ona niemiecko-polska, a nie angielsko-polska. W takim przypadku większość graczy nie byłaby zainteresowana jej kupnem. (za to trzeba by wybulić na parę rzeczy)

Wykupowanie praw do wersji angielskiej i czekanie na jej ukończenie, tłoczenie dodatkowych płytek itd. - To wszystko są koszty, a także opóźnienia. CDP nie dysponuje wersją angielską, jedynie niemiecką. Pamiętaj o tym.

To Tyle ode mnie,
Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem ale Pan Robert świetnie śpiewa i raczej śpiew powinien być wykorzystany w grze.
Głos znany i lubiany, bardzo go lubię lecz te próbki brzmią okropnie, sztucznie wręcz tragicznie!
Panie Robercie kiepski z Pana Elitarny Wojownik choć w śpiewaniu jest Pan Mistrzem.

Obawiam się że skutecznie może Pan zepsuć klimat swojej ulubionej gry!
Nawet moja Żona która bardzo Pana lubi twierdzi że to fatalne nieporozumienie!

CDProjekt macie tak ogromne doświadczenie a robicie coś takiego? Czy można jeszcze zrezygnować z tego rozwiązania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 09:53, Black Ajgor napisał:

Z całym szacunkiem ale Pan Robert świetnie śpiewa i raczej śpiew powinien być wykorzystany
w grze.
Głos znany i lubiany, bardzo go lubię lecz te próbki brzmią okropnie, sztucznie wręcz tragicznie!
Panie Robercie kiepski z Pana Elitarny Wojownik choć w śpiewaniu jest Pan Mistrzem.

Obawiam się że skutecznie może Pan zepsuć klimat swojej ulubionej gry!
Nawet moja Żona która bardzo Pana lubi twierdzi że to fatalne nieporozumienie!

CDProjekt macie tak ogromne doświadczenie a robicie coś takiego? Czy można jeszcze zrezygnować
z tego rozwiązania?


Może z tymi osądami poczekamy jednak do premiery gry? CDP to fachowcy i pewni udało im się dobrać głos do kogoś do kogo naprawdę on pasuje- oni w końcu grę widzieli, a my nie


Da radę jakoś sprawdzić czy gra u mnie pójdzie (bo dema chyba nie będzie, ale np. w jakimś benchmarku jakaś ilość pkt będzie stanowiła minimum dla tej gry?), bo wymagania minimalne spełnia, a zalecane pól na pół (ale karty nie,a to nie dobrze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 22:47, olki77 napisał:

Tak jak już o aktorach co użyczyli głosu , bym się cieszył jak by jeden z polskich polityków
, użyczył głosu jakiemuś rolnikowi , wiemy o kogo chodzi , to by było coś :) Ale niestety nagrania
się skończyły , moźe w G IV bedzie taka opcja .


Buhaha, już to widze :D "aby udowodniś swojom godnoś, musisz jeno szczelić w papę czem orkom!"
oczywiście końcówki "om" itp. muszą być przesadnie czytane. tak po "wiejsku" ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 22:05, Evil Khan napisał:

> > > I pomyśleć kurde że gra takiego idiotę w Rodzinie Zastępczej...
> > Co ty piep... stary :)
> > Ten policjant to przecież nie on :D
> > Choć kapkę podobny ;)
> > Ale się uśmiałem :)))
>
> http://www.filmweb.pl/Jaros%B3aw,Boberek,filmografia,Person,id=10172
Myślałem że masz na myśli Gawlińskiego :)


Taaaak. Jaaaasne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez tych aktorów to nie ta sama gra. Sluchajac niemieckiw filmiki odechciewa mi sie grac !!! Polska wersja Gothic 1 oraz 2 byla wykonana na bardzo wysokim poziomie - Polska wersja Heroes of Might N Magic V bardzo mnie zawiodła ! Nie da sie porównac do serii Gothic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować