Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Co najmniej 26 klasycznych tytułów na start Wii

50 postów w tym temacie

Domek

Jednym z atutów (przynajmniej dla niektórych) nowej konsoli Nintendo ma być system zwany Virtual Console, w ramach którego właściciele Wii będą mogli korzystać z gier na wcześniejsze platformy producenta. Serwis play-nintendo utrzymuje, że zdobył z zaufanego źródła listę tytułów, które będzie można pobrać na starcie konsoli.

Przeczytaj cały tekst "Co najmniej 26 klasycznych tytułów na start Wii" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 10:53, Klimos napisał:

Rozumiem, ze wszystkie gry beda do sciagniecia za darmo zgodnie z zapowiedzia Nintendo cytowana
na gram.pl: http://www.gram.pl/news.asp?id=2366

Z tej informacji jasno wynika, że to rozgrywki online będą bezpłatne, a nie gry.

A z podanych tytułów najbardziej czekam na Duck Hunt- ta gra pokaże prawdziwą siłę pilota:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej owe gry będą płatne. Wg tego co ogłosiło niedawno Nintendo, większość tytułów w ramach Virtual Console kosztować będzie między 5 a 9 dolarów. Dla porównania, gry Live Arcade na Xboksa 360 kosztują od 400 do 1200 punktów, czyli jeśli dobrze liczę od 5 do 12 dolarów. Jak widać całkiem podobnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeee a juz myslalem ;(
W newsie, do ktorego linka podalem, rzeczywiscie nic nie ma na temat oplat za scigane gry - tylko, ze WiiConnect24 bedzie bezplatne - liczylem na to, ze gry tez pod to podchodza. Z drugiej strony 5$ za gre to taniej niz NXK albo XG na PC. Rozumiem, ze oplaty beda niezalezne od miejsca zakupu - kupujesz przez internet i niezaleznie w ktorym miejscu na kuli ziemskiej mieszkasz - placisz te 5-9$.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że będzie to tańsze od XL Arcade, bo nie widzi mi się płacenie "niewiadomo ile" za durnego pacmana...
Co do listy - jak dla mnie brakuje Star Fox''a a pojawienie się GIGANTA w postaci OKARYNY CZASU jest największym plusem i jedynym powodem by zainteresować się Virtual Console - jak dadzą jeszcze Majoras Mask to może ulży mi ból z powodu wiadomej nieobecności tytułów Rare - Perfect Dark, Conker, Diddy Kong Racing, Banjo Kazooie - ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 11:13, Destro napisał:

Jak widać całkiem podobnie :)

no super, tylko jak szary gracz z Polski ma za to zaplacic bo chyba nie na poczcie?
imho tytuly sa warte tych kilku zlotych a jezeli nintendo nie przesadzi z cena konsoli to dni swinki skarbonki sa policzone... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 11:20, gmx napisał:

no super, tylko jak szary gracz z Polski ma za to zaplacic bo chyba nie na poczcie?


Dokładnie tak samo jak zapewne każdy szary gracz na świecie - kartą płatniczą umożliwiającą transakcje online lub kredytową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 11:53, Domek napisał:

kartą płatniczą umożliwiającą
transakcje online lub kredytową.

nie no tyle na ten temat wiedzialem. problem w tym ze tylko tyle wiem :( osobiscie nie przepadam za placeniem przez net. no, ale trzeba bedzie sie wreszcie przelamac i zorientowac...

zeby tylko konsola kosztowala ponizej 1000 (optymalne bylo by 800zl ;) ) ale nikt sie nie chwali cena i data premiery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 11:53, Domek napisał:

Dokładnie tak samo jak zapewne każdy szary gracz na świecie - kartą płatniczą umożliwiającą
transakcje online lub kredytową.


... lub specjalną zdrapką.

Klasyki na Wii kosztować mają 4,5-9 dolarów. Chociaż Nintendo nie podało dokładnie o jakie gry chodzi. Coś nie chce mi się wierzyć, żeby hity z N64 sprzedawali za takie grosze. Prędzej z NES-a i SNES-a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 13:07, Spayki PL napisał:

... lub specjalną zdrapką.


Oczywiście, do kupienia na każdej stacji benzynowej, w kioskach i salonach prasowych na terenie całej Polski. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No świetne tyttuły: Zelda,Okaryna,Sonic,Metroid,Starfox,Marian 64. Świetne, kolejny punkd dal zakupu Wii. Jescze niech dożuczą Super Metroida,Starfoxa 2 i 64 i wogule będzie wypas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 13:23, Domek napisał:

Oczywiście, do kupienia na każdej stacji benzynowej, w kioskach i salonach prasowych na terenie
całej Polski. ;)


Też :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować