Zaloguj się, aby obserwować  
Liqid

Do boju żołnierzu!

483 postów w tym temacie

Dnia 15.09.2006 o 19:24, syriusz.b napisał:

to jak idzie to gdzie on ?? mialo byc o 19 00 ...


Mówi że coś pisze... Ja chyba idę... Nie będę czekał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Zbiórka! Baczność! - rozległ się głos człowieka z angielskim akcentem.
Żołnierze ustawili się w szeregu. Na twarzy każdego z nich pojawiły się determinacja i opanowanie. Oto nareszcie nastąpił moment, na który wszyscy czekali. Nareszcie mieli zostać wcieleni do elitarnego oddziału do walki z Trzecią Rzeszą.
- Kolejno odlicz!
- Jeden.
-Dwa.
- Trzy.
-...
-Dwadzieściajeden.
-Spocznij!.
Żołnierze nareszcie odetchnęli.
- Witam Was. Jestem major Liqid. Będę Wami dowodził w walce ze szkopami. Przypominam, ze mamy 1940 rok i jesteśmy w obozie szkoleniowym w Wielkiej Brytanii. Po ukończeniu treningu zostaniecie wysłani na wiele misji. Widzę wśród Was Francozów, Anglików, Amerykanów, Rosjan, a nawet Polaków. Opowiedzcie mi o sobie.
[ tym samym uznaję grę za otwartą].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2006 o 19:28, Lamb3rt napisał:

Mówi że coś pisze... Ja chyba idę... Nie będę czekał...


Ja chyba tez pójdę. I tak się ustawiałem na godzinę 18 to myślałem że koło 20 uda mi się jakoś wyjść. Do zobaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SZeregowy syriusz.b melduje się na służbę !!!

Jestem Amerykaninem i doskonałym snajperem... Mam 21 lat i nie mam zamiaru jeszcze zginąć

[chyba dobrze???]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Nazywam się Lambert, panie majorze! Jestem zwiadowcom. Jestem dość dobry w posługiwaniu się nożem, ale kiepsko strzelam.... -

[sry, że taki krótki, ale co tu mozna jeszcze powiedzieć? :P]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Majorze! Jestem szeregowiec Fanfilmu, żyję dla ojczyzny! Mam 22 lata i jestem zwiadowcą! Gdzie mogę się wyspać?!
Liqid pokazał jakiś namiot. Fanfilmu zasalutował i udał się do wskazanego miejsca. Były tam trzy miejsca do spania i jakiś stolik. Wszystko było sciśnięte. Zwiadowca rzucił swój plecak w kąt i położył się na łóżku rozmyślając o tym, jakie teraz będzie prowadził życie i kto z nim będzie mieszkał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Delis rozglądnął się po reszcie. Część z nich wyglądała na przerażoną... Amerykanin tylko zaśmiał sie w duchu i powiedział:

- Nazywam się Delis! I zamierzam skopać tyłki tym wstrętnym szkopom! - paskudny uśmiech na twarzy Delisa.
- Delis, domyślacie sie już może jaka funkcja będzie cie czekać w tym oddziale? - spytał major.
- Tak, sir! Zamierzam chronić zadki kolegom z oddziału!
- Dobrze...

[No, wkońcu coś ruszyło ;) ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-Sir, Yes Sir! Nazywam się Mikim Menator i jestem wielkim patriotą. Na polu bitwy nie opuszczę żadnego kompana. Zginę za przyjaciela jak i za ojczyznę. Otóż jestem gotowy do największych poświęceń. Zawsze chciałem służyć krajowi i teraz nadarzyła się ku temu świetna okazja. Właściwie w moim życiu nie działa się nic ciekawego, ale mam nadzieję, że teraz to się zmieni...

SZEREGOWY MIKIM MENATOR MELDUJE SIĘ NA ROZKAZ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normandy1944 melduje się do służby majorze!!!
Kiedy rozpoczęla się II Wojna Światowa maiłem 19 lat. Zostałem wychowany w miejscowości Liverpool przez ojca który w Królewskiej Armii Wielkiej Brytanii był sierżantem. Pragnę walczyć za moją ojczyznę, jestem gotów oddać w walce za nią swoje życie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jest!
Szeregowy Rick melduje się na rozkaz! Świetny inzynier, potrafie naprawić i złozyć niemal wszystko. Czekam na rozkazy, sir!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[nie no, nie przesadzacie? np. Jestem Amerykaninem i doskonałym snajperem... Mam 21 lat i nie mam zamiaru jeszcze zginąć Ale ty nawet nie jesteś snajperem :P To szkolenie dopiero! no, ale zostawiam te sprawę Liqidowi]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szeregowiec staje przed szeregiem oraz salutuje przed generałem.

Szeregowy Lukmistrz melduje się, sir ! Został mi przydzelony status Zaopatrzeniowca, zgłaszam gotowość do służby!

Szeregowiec wraca do szeregu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2006 o 19:28, Liqid napisał:

- Zbiórka! Baczność! - rozległ się głos człowieka z angielskim akcentem.
Żołnierze ustawili się w szeregu. Na twarzy każdego z nich pojawiły się determinacja i opanowanie.
Oto nareszcie nastąpił moment, na który wszyscy czekali. Nareszcie mieli zostać wcieleni do
elitarnego oddziału do walki z Trzecią Rzeszą.
- Kolejno odlicz!
- Jeden.
-Dwa.
- Trzy.
-...
-Dwadzieściajeden.
-Spocznij!.
Żołnierze nareszcie odetchnęli.
- Witam Was. Jestem major Liqid. Będę Wami dowodził w walce ze szkopami. Przypominam, ze mamy
1940 rok i jesteśmy w obozie szkoleniowym w Wielkiej Brytanii. Po ukończeniu treningu zostaniecie
wysłani na wiele misji. Widzę wśród Was Francozów, Anglików, Amerykanów, Rosjan, a nawet Polaków.
Opowiedzcie mi o sobie.
[ tym samym uznaję grę za otwartą].



Witam Liquid, imie mę Sita. W 1917 wraz z ojcem i rodziną uciekliśmy z Rosji przed rewolucją Bolszewików, mój ojciec walczył w armii carskiej i nielubił bolszewików. Poniewasz służba wojskowa w naszej rodzinie była tradycją, postanowiłem że wstąbie do armii brytyjskiej, ponieważ lubiałem bódować różne ustrojstwa a potem je niszczyć zaciągnołem się do korpusu inżynieryjnego. Po wybuchu wojny zostałem przydzielony do tegop odziału, i to w skrócie moja historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Szeregowy Darkstar Mackeznie melduje się na rozkaz panie majorze!

Zaciągnąłem sie do służby Jej Królewskiej Mości 2 lata temu,w 1938 roku.

Służyłem niedawno we Francji podczas prób zatrzymania niemieckiej ofensywy na Francję... niestety,jak wiadomo, nie udało się ich zatrzymać...
Jako że wykazałem się wyjątkową celnością, przysłano mnie tu na ponowne szkolenie, z naciskiem na te snajperskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować