Zaloguj się, aby obserwować  
Liqid

Do boju żołnierzu!

483 postów w tym temacie

Uspokuj się !!!!!!!!! Na szczęście sytuacje jeszcze nie jest taka ja myślisz, ale . . . Nagle Władimr wpadł na pomysł . . . Już !! Może nie jest to doskonały pomysł ale spowolni krwawienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2006 o 19:31, bonan napisał:

Szybko pomóż ja umieram proszę .AAACHHH co za ból zachwilę się wykrwawie pomóż.


Tony wzial sie w garsc, po czym szybko opatrzyl zolnierza. Nie arz to robil, ale jeszcze nigdy w takim stresie. Bal sie jak dziecko. Nawet sie poplakał. Opatrzonego żołnierza pospiesznie zaciagnal w bezpieczne miejsce.

Tony Machine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

STOP! Nie wiem, co wy mi tu stworzyliście, ale koniec tego dobrego . Temat stworzyłem ja, nie dałem jeszcze listy przyjętych, a wy mi tu takie coś. Proszę o wstrzymanie się teraz z pisaniem ,muszę ten burdel ogarnąć. Zrobię listę przyjętych, wyselekcjonuję, bo tylu być nie może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2006 o 19:37, Liqid napisał:

STOP! Nie wiem, co wy mi tu stworzyliście, ale koniec tego dobrego . Temat stworzyłem ja, nie
dałem jeszcze listy przyjętych, a wy mi tu takie coś. Proszę o wstrzymanie się teraz z pisaniem
,muszę ten burdel ogarnąć. Zrobię listę przyjętych, wyselekcjonuję, bo tylu być nie może.


oo a juz taka zabawa byla.... to jak tylu byc nie moze to podziel na druzyny: alfa bravo ...itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2006 o 19:33, Sita napisał:

Się robi toważyszu, zaras zobaczycie jak to sie robi na wschodzie.


Ivan Antropov


Robi się, zaraz miałem tu kilka "cytrynek", o są.
Ivan zamachuje się i celnie żuca granat na niemieckie pozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest temat: samowolka, piszcie, co chcecie. Ja tu chcę stworzyć sensowną grę, a nie chaos totalny. Każdy, kto teraz coś takiego napisze zostanie wywalony. [mimo, że go nawet nie przyjąłem].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2006 o 19:37, Liqid napisał:

STOP!


W sumei ejstem za, bo juz chcialem rzucic sie pod czyjas lufe, bo straszne zamieszanie z tego wyniklo i juz sam nie wiedzialem calkowicie co sie dzieje. Proponuje wprowadzic tez jakis limit czasowy na kolejna wiadomosc tego smago uczestnika gry, np. 10min, aby wszyscy mogli spokojnie wszystko pzreczytac i zareagowac na jego dzialanie. Liqid kiedy bedzie wszytsko gotowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeżeli jesteśmy na II WŚ to drużyny powinny nazywać się następująco - able baker charlie dog easy fox george heart itd. a nie alfa bravo itd. taka mała pomyłka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejna osoba wchodzi do namiotu. W ręce trzyma karabin szturmowy. Za pasem ma nóż. Widzi zamieszanie i z uśmiechem na ustach rzuca:

- Jestem Jack Walster. Dla przyjaciół z oddziału, poprostu Jack.
- Hmm, możemy wiedzieć czym sie zajmujesz? - spytał ktoś, kto nie zwracał uwagi na wrzeszczących towarzyszy.
- Taa... Jestem komandosem, facetem od zadań specjalnych. Będe tu chronił tyłki coponiektórych.
- Miło...

[kurcze, co wy tutaj wyprawiacie?! baczność! uspokoić się! ehh, trzeba tu porządek zrobić :/ ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2006 o 19:41, Normandy1944 napisał:

jeżeli jesteśmy na II WŚ to drużyny powinny nazywać się następująco - able baker charlie dog
easy fox george heart itd. a nie alfa bravo itd. taka mała pomyłka...


ale to bylo na przyklad ... dla mnie to moga byc nawet: ciapek, burek, rex, max itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2006 o 19:44, syriusz.b napisał:

> jeżeli jesteśmy na II WŚ to drużyny powinny nazywać się następująco - able baker charlie
dog
> easy fox george heart itd. a nie alfa bravo itd. taka mała pomyłka...

ale to bylo na przyklad ... dla mnie to moga byc nawet: ciapek, burek, rex, max itd


OK czaje...chciałem oddać klimat IIWŚ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam stworzyc temat, w którym mopżecie pisac takie off-topy, a ten zostawić dla chcących sensownie grać? Koniec!
Jestem człowiekiem. Muszę to ogarnąć. Podzielę Was , niektórych wywalę, ale skończcie. Proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam, że chociaż teraz usłuchaliście. Zrozumcie. Jestem uczniem 2-gej klasy gimnazjum. Nie mam czasu tego wszystkiego ogarnąć TERAz, dlatego proszę jeszcze raz o nie dopisywanie się teraz, każdemu dam szansę, podzielę was na grupy, ale wpierw musze wszystko wyselekcjonować. Rozumiejta? Jutro będę miał czas, to napiszę co i jak ,przeanalizuję Wasze komentarze. Mam dziś zły dzień. Każdy, kto teraz coś napisze zostanie bezwarunkowo zLiqidowany z gry. Jutro zobaczycie co i jak będzie. Wszelkie pytania i sugestie proszę na mój GG. To spadam.
Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[ Tak więc udało mi się w końcu większość ustalić. Baczność!
Po pierwsze: Zrezygnowałem z imion i nazwisk. Avatary mają Wasze nicki. Dzięki temu będzie większy porządek.
Po drugie: Nie zaczynacie jako super-herosi z wyjątkowymi umiejętnościami. Każdy z Was jest rekrutem, szeregowcem. Początek gry, to szkolenie i nie ma żadnych szkopów/wrogów/niemilców. Dowódca [czyli jak dotąd ja] sprawdza żołnierzy na różne sposoby. Później zostaniecie wysłani do walki, ale na to należy poczekać.
Po trzecie: Wcześniejsze posty się nie liczą. Ten burdel nie ma prawa istnieć.
Po czwarte: Ortografia, stylistyka i "interpónkcia" [ interpunkcja] są również ważne. Drobne literówki przejdą, ale już "Uspokuj się", czy inne nie są mile widziane. Czytaj, co piszesz.
Po piąte: Jak dotąd zgłosiło się 19 osób, ale jeszcze parę chce dołączyć. Dlatego podzielę Was wszystkich na 3 drużyny. Tak będzie najlepiej. Drużyny ze sobą współpracują.
Po szóste: Stopnie przydzielam za zasługi etc. , ale nie znaczy to, że każdy za byle gadanine może zostać sierżantem. Większość cały czas będzie pewnie szeregowymi lub podoficerami.
Po siódme: MG wybiera dowódcę każdego oddziału. Niźsi stopniem słuchają tych uhonorowanych wyższym.
Po ósme: GRA JESZCZE się nie zaczyna. Można pisać, ale nie bezsensowne off-topy. To ma być poważna gra, a nie wypociny paru super-herosów. Staramy się nie pisać 1-2 linijkowych głupot, dużo opisów itp. .
Po dziewiąte: Osoby nie przestrzegające zasad będą zabijane. Co za problem napisać " xxx szedł sobie spokojnie przez las i gadał z kumplem, gdy nagle rozległ się huk . To były pociski moździeżowe. Wszyscy schowali się do okopów. Wtedy pocisk wpadł do okopu xxx, zabijając go. Po chwili ostrzał zakończył się. Zginęła jedna osoba"? Dyscyplina musi być.
Po dziesiąte: Mg, [czyli jak narazie ja ] jest głównym dowódcą. Dowódcy oddziałów są poddani Mg''owi.
Po jedenaste: Ekwipunek - broń etc. MG przydziela w trakcie szkolenia i przed misją.
Po dwunaste: wszelkie pytania należy kierować na mój GG. Spocznij!
To tyle, gra wystartuje, gdy wszystko zostanie ustalone. Powodzenia.]

Oto lista graczy:

Marcinos07
Narodowość: Amerykanin
Klasa: Zwiadowca
Stopień: Szeregowiec
[ do forumowicza: nie zabiłeś ANI JEDNEGO oficera, jesteś rekrutem. Zrozumiano?]

Paluch222
Narodowość: Polak
Klasa: Snajper
Stopień: Szeregowiec

Delis
Narodowość: Amerykanin
Klasa: Szturmowiec
Stopień: Szeregowiec

Mikim
Narodowość: Francuz
Klasa: Szturmowiec
Stopień: Szeregowiec

asior34
Narodowość: Amerykanin
Klasa: Szturmowiec
Stopień: szeregowiec
[asior, ortografia kuleje. Staraj się, zrozumiano?]

Lamb3rt
Narodowość: Amerykanin
Klasa: Zwiadowca
Stopień: Szeregowiec

Sita
Narodowość: Rosjanin
Klasa: Inżynier
Stopień: Szeregowiec

syriusz.b
Narodowość: Amerykanin
Klasa: Snajper
Stopień: Szeregowiec

Adham
Narodowość: Brytyjczyk
Klasa: Medyk
Stopień: Szeregowiec

micaa
Klasa: Snajper
Narodowośc: Rosjanin
Klasa: Szeregowiec

Darkstar181
Narodowość: Brytyjczyk
Klasa: Snajper
Stopień: Szeregowiec

bonan
Klasa:Szturmowiec
Narodowość:Anglik
Klasa:Szeregowiec

NFSU2.00
Narodowość: Rosjanin
Klasa: Medyk
Stopień: Szeregowiec

wiadroman
Narodowość: Anglik
Klasa: Medyk
Stopien: Szeregowiec

Normandy1944
Narodowość: Brytyjczyk
Klasa: Szturmowiec
Stopień: Szeregowiec

fanfilmu.pl
Narodowość: Anglik
Klasa: Zwiadowca
Stopień: Szeregowiec

P8R
Nardowość: Rosjanin
Klasa: Snajper
Stopień: Szeregowiec

Avalon67
Narodowość:Amerykanin
Klasa; Snajper
Stopień: Szeregowiec

rick90
Narodowośc: Amerykanin
Klasa: Snajper
Stopień : szeregowiec
[widzę, że tu dużo osób z identycznymi klasami i narodowościami. zaopatrzeniowiec miał być od amunicji, ale jednak rezygnuję z tego stopnia. Wszelkie pomysły prosze kierować pod GG]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 17:10, lukmistrz napisał:

Nick: Lukmistrz
Narodowość: Amerykanin
Klasa: Zaopatrzeniowiec
Stopień: Szeregowiec


Przeczytaj post Liqida, na samym dole zobaczysz że Liqid zrezygnował z tej klasy, wybierz inną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować