Zaloguj się, aby obserwować  
darth_16

Jade Empire - Temat Ogólny

2423 postów w tym temacie

Dnia 02.07.2007 o 19:49, Król Skorpion napisał:

Czy jak mam Windows XP z Service Pack''iem 2 to gra pójdzie???? bo wszędzie gdzie patrzyłem
wymagania to pisze, że potrzebny jest Service Pack 1 ..... Prosze o odpowiedź :||||||



W wymaganiach pisze, że wymagany jest potrzebny jest SP1, czyli nie moze grasz na XP''ku bez SP
To tak samo jakby w wymaganiach pisało, ze potrzeba Athlon 1.5 Ghz, to na Athlon 1.6 Gzh już nie pójdzie,
Mówiąc jednym zdaniem, Tak, gra pójdzie na Service Pack 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 11:16, kamceg napisał:

Ja już na Jadietomym Mistrzu daaaawno grę przeszedłem, ale z tego co pamiętam to Li jakiś super
trudny nie był, jeszcze jak się używa stylu burzowej smoczycy to wogóle... cienias:D


Szczęściarz... Mogłeś ukończyć grę... Ja dalej przez tego głupiego babola i mojego kompa nie mogę.... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś objaśnić na czym polega Lord Lao''s Furnace? Korzystam z poradnika z gry-online ( http://www.gry-online.pl/S024.asp?ID=396&PART=170&PAGE=1 ) i owszem, są tam wypisane wszystkie kombinacje i gdzie co znaleźć, ale nie bardzo wiem co mogę tam zdobyć? Pytam, bo do tej pory przywoływało mi tylko potwory, a np ostatnio dostałem jakiś bonus do statystyk :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli użyjesz właściwego składnika i kombinacji to dostaniesz odpowiadający tej kombinacji bonus. Po wrzuceniu odpowiedniego składnika musisz po prostu przejść się po ogrodzie i pociągnąć za dźwignie które są przy maszynach wymienionych w kombinacji a na zakończenie wcisnąć odpowiedni z dwóch przycisków.
Ja nie korzystałem z solucji i używałem tych kombinacji których instrukcje znalazłem i za każdym razem mi zadziałały. Być może aby Ci się udało musisz mieć kartkę z odpowiednią instrukcją w plecaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow, dzięki za objaśnienie :D A tak serio - tyle to ja wiem z samego poradnika (w linku), mi raczej chodziło o to, co można z wykonania każdej konfiguracji osobno dostać? Bo wydawało mi się, że efekty są losowe, ale ostatnio np dostałem bonus do statystyk. Chodziło mi o taki konkrety wykaz, co mogę uzyskać przy użyciu każdej z konfiguracji. A może faktycznie efekty są losowe, tak jak mi się zdawało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda przechodzenie gry na poziomie Jade Master, z wykorzystaniem postaci z którą ukończyło już się grę? Jest po prostu wyższy poziom trudności, czy też są jakieś bonusy/rzeczy do znalezienie/ukryte wątki fabularne grając na tym poziomie? Pisząc krótko: warto? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 01:11, Sth`Devilish napisał:

Jak wygląda przechodzenie gry na poziomie Jade Master, z wykorzystaniem postaci z którą ukończyło
już się grę? Jest po prostu wyższy poziom trudności, czy też są jakieś bonusy/rzeczy do znalezienie/ukryte
wątki fabularne grając na tym poziomie? Pisząc krótko: warto? :)


Wszystko zależy od Twojego podejścia. Jak dla mnie warto chociażby dla samej satysfakcji i naprawdę dobrego opanowania gry. A poza tym, że jest sporo trudniej to sprowadza się do większej ilości przeciwników i zadawania przez nich większych obrażeń - nic więcej nie ma (chyba że już mam na tyle sklerozę, że tego nie pamiętam bo mam już z 2 miesiące przerwy od gry :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 20:30, visss napisał:

Jak przechodziliście grę na poziomie trudności Jadeitowy Mistrz to jakiego stylu używaliście??


Głownie style transformacji ;]
A z innych stylów to tylko Skaczący Tygrys i Demoniczny Kij( chyba tak to się nazywało :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 22:57, Graszczur napisał:

Nie wiecie, gdzie można pobrać demko Jade Empire?


Niestety, demo Jade Empire nie wyszło, więc nie idzie go znikąd ściągnąc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę przejśc gry na jadeitowym mistrzu.Ale co mi tam:p.
Znudziła mi sie już ta gra, zbyt krótka.
Mam reckę na mojm gramsajcie <po lewo pod nickiem> tylko że to jest starszy wpis to trzeba (click)nąc gdzie trzeba.;D
Kto przeczyta niech komentuje!
Zapraszam na GS''a! ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 23:25, Kolumb22 napisał:

Ja nie mogę przejśc gry na jadeitowym mistrzu.Ale co mi tam:p.
Znudziła mi sie już ta gra, zbyt krótka.


Krótka to może nie, ale rozczarowująca to na pewno :/ O ile dwa pierwsze rozdziały są bardzo dobre, trzeci równie dobry (choć moim zdaniem trochę za dużo biegania i gadania), o tyle pozostałe to już kompletne partactwo i lenistwo producenta... Nie dość, że końcówka jest bardzo krótka, to praktycznie polega na chodzeniu przed siebie i nawalaniu w klawisze. To niestety typowe u BioWare - początek świetny, rozwinięcie jeszcze ciekawsze, a końcówka gry zrobiona na odwał.

Co wcale nie oznacza, że JE jest grą złą :) Po prostu mógł byc o wiele wiele lepszym rpgiem. No ale cóż, teraz już taka moda na proste, nieskomplikowane i banalne erpegi :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.07.2007 o 02:23, Sth`Devilish napisał:

Co wcale nie oznacza, że JE jest grą złą :) Po prostu mógł byc o wiele wiele lepszym rpgiem.
No ale cóż, teraz już taka moda na proste, nieskomplikowane i banalne erpegi :>

Nie zapominajmy że ta gra trafiła z konsoli. Więc zbyt skomplikowana być nie mogła. To warto ją kupić czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 05:36, Thomulus napisał:

Nie zapominajmy że ta gra trafiła z konsoli. Więc zbyt skomplikowana być nie mogła. To warto
ją kupić czy nie?


Mi się podobała. I fabuła miała fajne zakręty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedna z najbardziej wyczekiwanych prze zemnie gier. Wcześniej z powodu braku funduszy nie mogłem jej zakupić. Teraz ja sobie zamówiłem :)
Uwielbiam świat starożytnych chin i liczę że Jade Empire jeszcze zwiększy moja fascynacje tym światem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 05:36, Thomulus napisał:

To warto ją kupić czy nie?

Warto :) Mnie gra nie rozczarowała - ma ciekawą fabułę, orientalny klimat, bardzo dobry soundtrack, a graficznie też jest dobrze (i ma rozsądne wymagania). Jeśli do tego ktoś lubi action-RPG, to gra na pewno mu się spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować