Zaloguj się, aby obserwować  
darth_16

Jade Empire - Temat Ogólny

2423 postów w tym temacie

Hm, polecacie walkę Mieczem Smoka, czy Karmazynowymi Łzami? Bo Miecz Smoka mam trochę wyszkolony, i nie wiem, czy rozwijać Karmazynowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 22:37, Nadrill napisał:

Hm, polecacie walkę Mieczem Smoka, czy Karmazynowymi Łzami? Bo Miecz Smoka mam trochę wyszkolony,
i nie wiem, czy rozwijać Karmazynowe...


Karmazynowe polecam, Karmazynowe. Jak wyszkolone to są szybkie bardzo i przede wszystkim mało skupienia jak wyszkolone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.06.2007 o 17:47, legenda27 napisał:

Dla mnie też pachnie! Nowością, super grą i wspaniałą przygodą... Śmierdzi to jak ktoś na śmietniku
znajdzie. Oczywiście nie mówię, że Gul4sH znalazł tam. Może jak napisał bitelz90 może masz
coś z nosem... ;) A tak na poważnie to nie każdemu może się taki zapach podobać..... Pozdrowionka!

No tak. Tak jak z benzynom, jednym pachnie, a drugim już nie ... Ale to puedłko nie może śmierdzieć jedynie wydzielać odorek, czy coś ;PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakiś program, patch lub coś w tym stylu, który pozwala grać w JE na komputerze z kartą graficzną nie obsługującą Pixel shaderów 2.0 (moja karta: Radeon 9200SE 128MB, reszta: podpis)? Albo może ktoś z Was gra/ł właśnie z taką lub podobną kartą graficzną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie:
Czy jest jakiś program, patch lub coś w tym stylu, który pozwala grać w JE na komputerze z kartą graficzną nie obsługującą Pixel shaderów 2.0 (moja karta: Radeon 9200SE 128MB, reszta: podpis)? Albo może ktoś z Was gra/ł właśnie z taką lub podobną kartą graficzną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 13:57, Woko11 napisał:

Czy jest jakiś program, patch lub coś w tym stylu, który pozwala grać w JE na komputerze z
kartą graficzną nie obsługującą Pixel shaderów 2.0

Nie, nie ma możliwości uruchomienia tej gry na twojej karcie - shadery to kwestia hardware''u (sprzętu), a nie software''u i w żaden sposób tego nie ominiesz. A nie zastanawiałeś się przypadkiem nad zmianą karty? Z resztą twojego sprzętu jest dosyć dobrze, ale twoja karta go w znacznym stopniu ogranicza :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw, czy ktoś ma styl demoniczny miecz. Znalazłem go w jednym ze szkieletów i jest lepszy o 50% od standardowego. Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 21:59, Spitfire14 napisał:

a ja gre przeszedłem karmazynowymi ,legendarnym uderzeniem i niezastąpionym smokiem burzy,
cała trójka na max



Ja też.....fajna sprawa jakby nie patrzec :)
Ogólnie Jade Empire na początku jakoś mi nie podchodziło ale jak zacząłem na dobre grac to już cudownie sie grało..
Tylko IMO trochę za krótka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 20:09, Mateuszes91 napisał:

> a ja gre przeszedłem karmazynowymi ,legendarnym uderzeniem i niezastąpionym smokiem burzy,

> cała trójka na max


Ja też.....fajna sprawa jakby nie patrzec :)
Ogólnie Jade Empire na początku jakoś mi nie podchodziło ale jak zacząłem na dobre grac to
już cudownie sie grało..
Tylko IMO trochę za krótka.....


noo baa ale gra bedzie wspaniała Kiedy znów otworze jej PACHNĄCE pudełko i znowu zagram. Za jakiś rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrą stroną tej gry jest to że jest dynamiczna i przedewszystkim szybko się nie nudzi.Niestety gra jest straaasznie łatwa,teraz gram na poziomie Jadeitowy Mistrz i żadnych problemów większych nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 10:42, Mateuszes91 napisał:

gra jest straaasznie łatwa,teraz gram na poziomie Jadeitowy Mistrz i żadnych problemów większych
nie mam.

Na pewno grasz na Jadeitowym Mistrzu (z sejwa otrzymanego po pierwszym przejściu gry), a nie na zwykłym? Oprócz tego, że walki są długie, to nic nie było dla mnie trudne dopóki nie musiałem walczyć w lesie z duchami, a potem grając złego, walka ze strażnikami Leśnego Cienia - zawalcz z nimi, może będą stanowić dla ciebie ciekawsze wyzwanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 23:22, Mateuszes91 napisał:

Taaaaa napewno napewno.Napisałeś ze walki są długie...nie zabardzo rozumiem o co ci chodzi,że
długo się walczy?

A nie? W końcu grasz tą samą postacią co wcześniej, tylko, że wtedy przeciwnik padał po kilku ciosach, a teraz tych ciosów przyjmuje kilkadziesiąt; jeśli przeciwników jest kilku walka trwa dobrych kilka minut (chyba, ze możesz akurat wykonać harmoniczną kombinację). Poza tym trzeba ciągle robić uniki/bloki/skoki, bo wystarczą 3-4 ciosy z włóczni i twoja ciężkowytrenowana postać leży na łopatkach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra teraz Cię zrozumiałem ;)
Rzeczywiście walki na tym poziomie są dużo dłuższe i cięższe,na niższych poziomach zadajesz tak średnio 3-4 ciosy i taka np:zagubiona dusza pada,a tutaj rzeczywiście trzeba się trochę na męczyć z unikami itp.
Jestem ciekawy jaka będzie finałowa walka z mistrzem Li.
Do lasu jeszcze nie doszedłem więc nie wiem jak to będzie...gram po stronie dobra więc nie będe sprawdzał siły strażników Leśnego Cienia ;)
Jeszcze raz sory za niezrozumienie twojej wypowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 23:36, Mateuszes91 napisał:

Dobra teraz Cię zrozumiałem ;)
Rzeczywiście walki na tym poziomie są dużo dłuższe i cięższe,na niższych poziomach zadajesz
tak średnio 3-4 ciosy i taka np:zagubiona dusza pada,a tutaj rzeczywiście trzeba się trochę
na męczyć z unikami itp.
Jestem ciekawy jaka będzie finałowa walka z mistrzem Li.
Do lasu jeszcze nie doszedłem więc nie wiem jak to będzie...gram po stronie dobra więc nie
będe sprawdzał siły strażników Leśnego Cienia ;)
Jeszcze raz sory za niezrozumienie twojej wypowiedzi...

nie wiem jak dla was ale na każdym poziome Li jest slaby. Po prostu później trudność polega na mnogości przeciwników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem jak to na Jadeitowym Mistrzu master LI się prezentuje bo jeszcze tam nie doszedłem....choć jestem juz blisko ale na średnim poziomie(nie pamiętam jak sie nazywał :P)specjalnych problemów mi nie sprawiał.Rozprawiłem sie z nim za pierwszym razem.. :)
C do stylów ja używałęm głównie Legendarnego Uderzenia i Tysiąca cieć.IMO najlepsza kombinacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już na Jadietomym Mistrzu daaaawno grę przeszedłem, ale z tego co pamiętam to Li jakiś super trudny nie był, jeszcze jak się używa stylu burzowej smoczycy to wogóle... cienias:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jak mam Windows XP z Service Pack''iem 2 to gra pójdzie???? bo wszędzie gdzie patrzyłem wymagania to pisze, że potrzebny jest Service Pack 1 ..... Prosze o odpowiedź :||||||

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować