Zaloguj się, aby obserwować  
darth_16

Jade Empire - Temat Ogólny

2423 postów w tym temacie

Dnia 10.06.2007 o 11:21, Ktomasz2 napisał:

Właśnie dostałem sie do złotej ligi na arenie, przywalce z liderem cały czas padam.


Witam. ja go załatwiałem samym golemem. golem+F+E .natomiast nie moge zalatwic tych swoich 3 kopii w swiątyni rozdzial 5 kraina duchów.na w.mistrzu nie mialem problemow, a na jadeitowym problem. moze to jakis błąd?- np. daje golema+spowolnienie +E i nawet 1 nie moge zabic .jak juz mu malo zycia zostaje to się regeneruje...hmmm gram od nowa.teraz po w mistrzu mam poziom 32, skupienia najwiecej...
POZDR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 04:51, gropol napisał:

> Właśnie dostałem sie do złotej ligi na arenie, przywalce z liderem cały czas padam.

Witam. ja go załatwiałem samym golemem. golem+F+E .natomiast nie moge zalatwic tych swoich
3 kopii w swiątyni rozdzial 5 kraina duchów.na w.mistrzu nie mialem problemow, a na jadeitowym
problem. moze to jakis błąd?- np. daje golema+spowolnienie +E i nawet 1 nie moge zabic .jak
juz mu malo zycia zostaje to się regeneruje...hmmm gram od nowa.teraz po w mistrzu mam poziom
32, skupienia najwiecej...
POZDR


trzeba mieć po prostu dużo samozaparcia (nie mylić z samozatwardzeniem) by ich wszystkuch przejść. Kilka razy spróbować. w walkach naprawdę trudno pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.06.2007 o 15:54, Qba777 napisał:

trzeba mieć po prostu dużo samozaparcia, by ich wszystkich przejść.
Kilka razy spróbować. w walkach naprawdę trudno pomóc.

mnie ta sytuacja zdenerwowała do tego stopnia ze zdobylem wszystko na w. mistrzu , m.in Siłe Byka z Pieca Lorda Lao/mamy go w drużynie/ a tak BTW to w tym piecu mozna expowac, kombinujac rozne konfiguracje :)
po uzyskaniu sily byka piec ulega zniszczeniu..
POZDR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 22:00, gropol napisał:


> trzeba mieć po prostu dużo samozaparcia, by ich wszystkich przejść.
> Kilka razy spróbować. w walkach naprawdę trudno pomóc.
mnie ta sytuacja zdenerwowała do tego stopnia ze zdobylem wszystko na w. mistrzu , m.in Siłe
Byka z Pieca Lorda Lao/mamy go w drużynie/ a tak BTW to w tym piecu mozna expowac, kombinujac
rozne konfiguracje :)
po uzyskaniu sily byka piec ulega zniszczeniu..
POZDR

PS.Dodam jeszcze ze mój problem na jadeitowym był spowodowany tym ze sam :) sobie zaniżyłem statystyki przy koncu gry na w.mistrzu .po prostu by mieć wiecej kasy na jadeitowym sprzedałem wszystkie amulety..i po sprawie.statystyki z amuletow liczą się do postaci np. +5 do zycia i to zostaje na jadeit, amuletu fizycznie nie ma..Kto ma wiedze ma władze
POZDR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 11:21, Ktomasz2 napisał:

Właśnie dostałem sie do złotej ligi na arenie, przywalce z liderem cały czas padam.


W takim razie zapytaj się nas co zrobić żeby wygrać....... :P

A więc ja już nie pamiętam jak to zrobiłem ale najprawdopodobniej używałem Tysiąc Cięć odskok i znowu, Jeśli masz już Jadeitowego Golema spróbuj nim jest zaje.... fajny.... :P Jego ciosy zadaję chyba prawie połowę życia przeciwnikowi..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 17:20, legenda27 napisał:

> Właśnie dostałem sie do złotej ligi na arenie, przywalce z liderem cały czas padam.

W takim razie zapytaj się nas co zrobić żeby wygrać....... :P

A więc ja już nie pamiętam jak to zrobiłem ale najprawdopodobniej używałem Tysiąc Cięć odskok
i znowu, Jeśli masz już Jadeitowego Golema spróbuj nim jest zaje.... fajny.... :P Jego ciosy
zadaję chyba prawie połowę życia przeciwnikowi..........

ok gong do walki i golem+E+F od razu potezny atak i W jak ucieka...nie ma mocnych..oprócz Warka Strong

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.06.2007 o 22:58, gropol napisał:

ok gong do walki i golem+E+F od razu potezny atak i W jak ucieka...nie ma mocnych..oprócz
Warka Strong


Czyli rozumiem, że pomogło? Jakbyś byś mógł to pisz trochę, eeee..... przejrzyściej..... :P
Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 07:25, Gul4sH napisał:

Dostałem JE... Otworzyłem, zarejestrowałem, pooglądałem (kilka literówek i trochę żle nadrukowane
cyferki na instrukcji), ale zabawa zaczęła się dopiero gdy hmm... powąchałem moje wydanie
;)
Rozumiem zapach nowości, ale to?! Wasze JE też tak cuchnie :D
-> do gram.pl: składam apel perfumujcie wasze gry!!!!!! <-


Co Ty gadasz (?) Nowe gry bardzo fajnie pachną i nie trzeba ich perfumować, czy co Ty tam chcesz z niby robić jeszcze ... :P :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 14:37, legenda27 napisał:


> ok gong do walki i golem+E+F od razu potezny atak i W jak ucieka...nie ma mocnych..oprócz

> Warka Strong

Czyli rozumiem, że pomogło? Jakbyś byś mógł to pisz trochę, eeee..... przejrzyściej..... :P
Pozdrawiam!

nie rozumiem o co ci chodzi..ja nie mam problemu z grą-udzieliłem porady kto miał problemy z pustoszycielem.
Piszę teraz dokłdnie, pustoszyciela na poziomie W.Mistrza mozna załatwić golemem, natomiast na poziomie Jadeitowego Mistrza już golemem go sie nie pokona.Myśle ze kazdy powinien pokombinowac czym danego wroga wyelininowac.Gratisowo powiem ze pustoszyciela na jadeitowym załatwiałem Ministrem z odpowiednim wspomaganiem spowolnienia F w chwilach jego ataku.Natomiast Węża trzeba zabijać dosc ciekawie - ale to juz inna bajka..nadmienie tylko ze ja pezed walką z tymi końmi miałem 100% zycia many i skupienia..
POZDR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.06.2007 o 11:59, gropol napisał:

nie rozumiem o co ci chodzi..ja nie mam problemu z grą-udzieliłem porady kto miał problemy


Ech... to chyba jedno wielkie nie porozumienie, więc zapomnijmy o tym..... :( Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 12:02, legenda27 napisał:


> nie rozumiem o co ci chodzi..ja nie mam problemu z grą-udzieliłem porady kto miał problemy


Ech... to chyba jedno wielkie nie porozumienie, więc zapomnijmy o tym..... :( Pozdrowionka!

OK.
Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 19:11, bitelz90 napisał:

Co Ty gadasz (?) Nowe gry bardzo fajnie pachną i nie trzeba ich perfumować, czy co Ty tam chcesz
z niby robić jeszcze ... :P :]

hehhe, nowość cieszy, ale zapach nie :P pamiętam jka miałem kilka lat moja mama zawsze kupowała krzyżówkę w kiosku ona ładnie pachniała nowością, JE -śmierdzi i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 17:10, Spitfire14 napisał:

Jaki jest wasz ulubiony styl walki bronią białą? Bo ja uwielbiam Karmazynowe Łzy:)


Ja lubię Zemstę Tanga :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 17:10, Spitfire14 napisał:

Jaki jest wasz ulubiony styl walki bronią białą? Bo ja uwielbiam Karmazynowe Łzy:)


Ja tak samo, jednak rzadko używam stylów broni.... Zdecydowanie wole style transformacji i ręczne. Ja prawie całą grę przeszedłem na Tysiąc Cięć i Jadeitowy Golem......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 17:19, legenda27 napisał:

> Jaki jest wasz ulubiony styl walki bronią białą? Bo ja uwielbiam Karmazynowe Łzy:)

Ja tak samo, jednak rzadko używam stylów broni.... Zdecydowanie wole style transformacji i
ręczne. Ja prawie całą grę przeszedłem na Tysiąc Cięć i Jadeitowy Golem......

mniemam, ze mowisz o poziomie max W.Mistrz zawalcz na dobrym kompie np.z Wężem i walcz z nim golemem a zobaczysz jatke na ktorą nie bedziesz miał wpływu :) i owszem golemem pokonasz Węża ale już te konie golema załatwią na cacy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.06.2007 o 13:38, Gul4sH napisał:

hehhe, nowość cieszy, ale zapach nie :P pamiętam jka miałem kilka lat moja mama zawsze kupowała
krzyżówkę w kiosku ona ładnie pachniała nowością, JE -śmierdzi i tyle


Głupoty gadasz! Dla mnie to pachnie :] Tobie śmierdzi, ale chyba masz coś z nosem :PP Bo chyba nigdy nie narzekal na zapach nowych gier/pudełek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.06.2007 o 11:35, bitelz90 napisał:

Głupoty gadasz! Dla mnie to pachnie :] Tobie śmierdzi, ale chyba masz coś z nosem :PP Bo chyba
nigdy nie narzekal na zapach nowych gier/pudełek ...


Dla mnie też pachnie! Nowością, super grą i wspaniałą przygodą... Śmierdzi to jak ktoś na śmietniku znajdzie. Oczywiście nie mówię, że Gul4sH znalazł tam. Może jak napisał bitelz90 może masz coś z nosem... ;) A tak na poważnie to nie każdemu może się taki zapach podobać..... Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 17:47, legenda27 napisał:

Dla mnie też pachnie! Nowością, super grą i wspaniałą przygodą... Śmierdzi to jak ktoś na śmietniku
znajdzie. Oczywiście nie mówię, że Gul4sH znalazł tam. Może jak napisał bitelz90 może masz
coś z nosem... ;) A tak na poważnie to nie każdemu może się taki zapach podobać..... Pozdrowionka!

nie znalazłem w śmietniku, ale i tak nic nie zapłaciłem :D ma się więcej szczęścia jak rozumu to się wygrywa ;)
A tak serio to lubię zapach nowości ;), ale to JE to przesada nigdy żadna gra tak nie pachniała... jakieś słabe wschodnie kadzidełka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować