Zaloguj się, aby obserwować  
darth_16

Jade Empire - Temat Ogólny

2423 postów w tym temacie

Mam takie pytanko bo zakładam że skoro w jade empire gracie to w inne cRPG też. Mam pytanie odnośnie wymagań,mianowicie:jade empire chodzi mi w najwyższej rozdzielczości i z wszystkimi detalami na on oprócz wygładzania krawędzi. Pójdzie mi gothic 3 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 10:30, Zibby napisał:

Mam takie pytanko bo zakładam że skoro w jade empire gracie to w inne cRPG też. Mam pytanie
odnośnie wymagań,mianowicie:jade empire chodzi mi w najwyższej rozdzielczości i z wszystkimi
detalami na on oprócz wygładzania krawędzi. Pójdzie mi gothic 3 ?



no najpierw musisz podać konfiguracje kompa. Ale wątpię gatunek nie ma nic do wymagań sprzętowych. Jade Empire ma malutkie wymagania, na starszych kompach śmiga aż miło. Z Gothicem 3 jest sprawa całkiem odwrotna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.09.2007 o 10:35, Pawłek napisał:

no najpierw musisz podać konfiguracje kompa.



Procesor 2.0 1gb +256ram,gigabyte 6200 256mb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 10:30, Zibby napisał:

Mam takie pytanko bo zakładam że skoro w jade empire gracie to w inne cRPG też. Mam pytanie
odnośnie wymagań,mianowicie:jade empire chodzi mi w najwyższej rozdzielczości i z wszystkimi
detalami na on oprócz wygładzania krawędzi. Pójdzie mi gothic 3 ?

A nie możesz poprostu wejśc na jakis serwis z grami naprzykład gryonline.pl lub gry.wp.pl ?
I sprawdzic jakie są wymagania,następnie porównac je ze swoją konfiguracją kompa i voila ,juZ wiesz czy ci wejdźie czy nie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 10:41, Kolumb22 napisał:

> Mam takie pytanko bo zakładam że skoro w jade empire gracie to w inne cRPG też. Mam pytanie

> odnośnie wymagań,mianowicie:jade empire chodzi mi w najwyższej rozdzielczości i z wszystkimi

> detalami na on oprócz wygładzania krawędzi. Pójdzie mi gothic 3 ?
A nie możesz poprostu wejśc na jakis serwis z grami naprzykład gryonline.pl lub gry.wp.pl ?
I sprawdzic jakie są wymagania,następnie porównac je ze swoją konfiguracją kompa i voila ,juZ
wiesz czy ci wejdźie czy nie !


Jest duża różnica miedzy wymaganiami podawanymi przez producenta a takimi na których gra naprawde jest w stanie chodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 10:43, Zibby napisał:

> > Mam takie pytanko bo zakładam że skoro w jade empire gracie to w inne cRPG też. Mam
pytanie
>
> > odnośnie wymagań,mianowicie:jade empire chodzi mi w najwyższej rozdzielczości i z
wszystkimi
>
> > detalami na on oprócz wygładzania krawędzi. Pójdzie mi gothic 3 ?
> A nie możesz poprostu wejśc na jakis serwis z grami naprzykład gryonline.pl lub gry.wp.pl
?
> I sprawdzic jakie są wymagania,następnie porównac je ze swoją konfiguracją kompa i voila
,juZ
> wiesz czy ci wejdźie czy nie !

Jest duża różnica miedzy wymaganiami podawanymi przez producenta a takimi na których gra naprawde
jest w stanie chodzić


Mogę ci powiedziec że jeśli masz co najmniej procesor 3.0 GHZ i 512-1024 ram to ci wejdzie (tak myślę poniewaz nie wiem jak jest z kartą graficzną)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 10:41, Zibby napisał:


> no najpierw musisz podać konfiguracje kompa.


Procesor 2.0 1gb +256ram,gigabyte 6200 256mb


Zapomnij. Jak mówiłem gatunek nie ma znaczenia. Do Gothica potrzebny jest o wiele lepszy komputer. Niestety to nie tylko wina pięknej grafiki, ale i optymalizacji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 13:15, NFSU2.00 napisał:

Ciekawe kiedy ukażą się pierwsze screeny z dwójki, albo pogłoski o dacie premiery.

O dwójce wiadomo tyle ,że MOŻE jest robiona. Co mam ci teraz powiedziać 2010 rok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 10:30, Zibby napisał:

Pójdzie mi gothic 3 ?

Z Gothickiem 3 jest taki problem, że jest on bardzo słabo zoptymalizowany i na komputerze sporo lepszym od twojego potrafi przycinać się nawet na średnio-minimalych; wiem to bo grałem w demo, co zresztą również tobie polecam, bo w moim przypadku szybko ostudziło mój zapał do kupna tej gry :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przedwczoraj udało mi się po tygodniu zabawy przejść Jade Empire... oczywiście krocząc scieżką Zaciśniętej Pięści... Mój główny bohater wprost emanował złowrogą energią... hehe... Walki ciekawe, ale przy rozwinięciu głównych stylów na maxa... nie było raczej problemów z pokonywaniem przeciwników oraz bossów.
Chociaż muszę przyznać, że walki wyglądały efektownie... no i oczywiście wspaniiały klimat Chin, przepięknie urządzone lokacje, a wszystko dopieszczone nastrojową muzyką. Jako fan i miłośnik kultury Dalekiego Wschodu czułem się wprost wyśmienicie grając w tą grę... Ciekawe jakim będzie wyzwaniem przejście gry na pozimie Jadeitowego Mistrza... Mam nadzieję, że bardziej to wymagająca rozgrywka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 13:35, Nat-Sem napisał:

Ciekawe jakim będzie wyzwaniem przejście gry na pozimie Jadeitowego Mistrza... Mam nadzieję, że bardziej
to wymagająca rozgrywka :)


Powiem tak. Przy pierwszym przejściu gry na jadeitowym mistrzu stanowi to pewne wyzwanie. Jednak kiedy robisz to po raz któryś z kolei to wszystko staje się bardzo schematyczne i proste, a już w szczególności kiedy ciągle grasz tą samą postacią :P
Pomimo tego mówię próbuj bo warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby znaleźć zwoje z techniką Żmii, musisz pogadać z Inkwizytorem, a nie z Egzekutorem w celu zdobycia przepustki do Fortecy Zabójców Lotosu... Niezbyt dobre wytłumaczenie, ale w tym sensie... xD
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Przepraszam serdecznie, jeśli to już było, ale mam pewną sprawę...
Mianowicie - zaobserwowałem w grze trzy błędy. Pierwsze dwa wydają się być winą twórców, a trzeci - tłumaczy.
1. Kiedy już pokonam Obcokrajowca (Sir Roderic von Macapupki) w debacie, to mam jeszcze stoczyć z nim bój fizyczny, to wiadomo. Inna sprawa, że kiedy się zgodzę na pojedynek i się niby przeniesiemy na plac boju, to zamiast tego lądujemy gdzieś pod ziemią (w dole widzę wodę, w górze - pourywane fragmenty otoczenia), a moja postać się zawiesza i nie mogę zrobić nic, tylko wczytać stan gry. I tak za każdym razem. Szukałem jakiegoś patcha, ale żadnego nie uświadczyłem - nie wierzę, że ktoś nie mógł tego wcześniej odkryć, jeśli nie wystąpiło to tylko u mnie.
2. Czasami zdaża się, że kamera tak jakoś dziwnie się ustawia, że widzę tylko podłogę i jedyna rada to zapisać a potem wczytać stan gry.
3. Kiedy tak wędrowałem po tym nawiedzonym lesie koło Lądowiska Tiena, to wśród atakujących mnie duchów znalazł się... Ghost Lord O_o Co dziwniejsze ten sam przeciwnik spotkany w grobowcu cesarskim w Nekropolii w Cesarskim Mieście (heh, zwalili nazwę z Obliviona) był już po polsku podpisany. What''s that?

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2007 o 11:32, Mr-Achilles napisał:

1. Szukałem jakiegoś patcha, ale żadnego nie uświadczyłem - nie wierzę, że ktoś nie mógł tego wcześniej odkryć, jeśli nie wystąpiło to tylko u mnie.

Ja tego błędu nie miałem ,ale na angielskim forum kilka osób pisało, że jedynym sposobem jest wczytywanie gry do skutku - za którymś razem wgrają ci się wszystkie tekstury (może to jednak wymagać kilkunastu loadów).

Dnia 10.09.2007 o 11:32, Mr-Achilles napisał:

2. Czasami zdaża się, że kamera tak jakoś dziwnie się ustawia, że widzę tylko podłogę i jedyna
rada to zapisać a potem wczytać stan gry.

Tak jak napisałeś - jest to jedyna rada; problem ten występuje chyba u wszystkich, ale nie jest specjalnie uciążliwy i łatwy do naprawienia.

Dnia 10.09.2007 o 11:32, Mr-Achilles napisał:

3.(...) What''s that?

Oj, czepiasz się ;) To pewnie zwykłe przeoczenie, a na szczęście reszta polonizacji jest zrobiona bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.09.2007 o 14:16, Raylin napisał:

Oj, czepiasz się ;) To pewnie zwykłe przeoczenie, a na szczęście reszta polonizacji jest zrobiona
bardzo dobrze.


A tłumaczenie obcokrajowca? Biedny ser :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 22:49, szymonsen napisał:

Żeby znaleźć zwoje z techniką Żmii, musisz pogadać z Inkwizytorem, a nie z Egzekutorem w celu
zdobycia przepustki do Fortecy Zabójców Lotosu... Niezbyt dobre wytłumaczenie, ale w tym sensie...
xD
Pozdrawiam.

ale tych zwoji jest 3,ikwizytor nie da mi 3 naraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować