• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Przestrzen

Kto wie jak zdobyc w Gothic 1 Ciężką Zbroje Strażnika w Starym Obozie

Pytanie

Jestem strażnikime w starym obozie i mam taki problem że ide do Stone i pytam się go żeby sprzedał mi ciężką zbroje strażnika. A on mi mów ze tylko najlepsi mogą nosic taką zbroje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

21 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 06.11.2005 o 18:54, Przestrzeń napisał:

Jestem strażnikime w starym obozie i mam taki problem że ide do Stone i pytam się go żeby sprzedał mi ciężką zbroje strażnika.
A on mi mów ze tylko najlepsi mogą nosic taką zbroje

Nie zdobędziesz jej za chiny.Nie da się jej zdobyć.Spoko,spoko,gdy będzie trzeba dostaniesz inną,gdzie indziej.Ta jaką masz teraz w zupełności ci wystarczy.A i na przyszłość-jeśli masz pytania dot.Gothic po prostu pisze je w odpowiednim temacie Gothicu(wpisz w rubryce szukaj)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.11.2005 o 22:59, Darkstar181 napisał:

Nie zdobędziesz jej za chiny.Nie da się jej zdobyć.Spoko,spoko,gdy
będzie trzeba dostaniesz inną,gdzie indziej.Ta jaką masz teraz w zupełności ci wystarczy.A i na przyszłość-jeśli masz pytania
dot.Gothic po prostu pisze je w odpowiednim temacie Gothicu(wpisz w rubryce szukaj)

no i to jest wlasnie powod dla ktorego przydalyby sie kategrie odpowiadajace konkretnym grom wydanym przez cdp - takim zblakanym duszom latwiej by troche bylo, a tak maja do dyspozycji jeden temat tasiemiec.... ale to temat na inny watek :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.11.2005 o 18:54, Przestrzeń napisał:

Jestem strażnikime w starym obozie i mam taki problem że ide do Stone i pytam się go żeby sprzedał
mi ciężką zbroje strażnika. A on mi mów ze tylko najlepsi mogą nosic taką zbroje


Ciężką zbroję strżnika dostaniesz wówczas jak dołączysz do strażników s starym obozie i to dopiero w późniejszym etapie gry. Właściwie później bedziesz mógł ją kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.11.2005 o 18:54, Przestrzeń napisał:

Jestem strażnikime w starym obozie i mam taki problem że ide do Stone i pytam się go żeby sprzedał
mi ciężką zbroje strażnika. A on mi mów ze tylko najlepsi mogą nosic taką zbroje



W kolejnym rozdziale spróbuj znów z nim pogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.01.2006 o 00:00, Deathly napisał:

Ciężką zbroję strżnika dostaniesz wówczas jak dołączysz do strażników s starym obozie i to dopiero w późniejszym etapie gry. Właściwie później bedziesz mógł ją kupic

Otóż nie.
Jak już moi przedmówcy napisali, Ciężkiej Zbroi Strażnika w Gothicu zdobyć się nie da (bez oszukiwania).
Czasem opłaca się czytać co piszą inni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.01.2006 o 00:16, walgierz napisał:

> /.../

Wydaje mi się, że, być może, istnieje takaka możliwość, tylko musiałbym to sprawdzić, bo prawdopodobieństwo jest znikome... Jak już masz wszystko ze starej wieży, to może, gdy zostawisz nową zbroję i teleportujesz się do Zamku, to uwolniony Stone sprzeda Ci Ciężką zbroję strażnika zamiast ulepszyć nową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.01.2006 o 10:54, KrzysztofMarek napisał:

Wydaje mi się, że, być może, istnieje takaka możliwość, tylko musiałbym to sprawdzić, bo prawdopodobieństwo jest znikome... Jak już masz wszystko ze starej wieży, to może, gdy zostawisz nową zbroję i teleportujesz się do Zamku, to uwolniony Stone sprzeda Ci Ciężką zbroję strażnika zamiast ulepszyć nową?

Hmmm. Następnym razem spróbuję. Ale raczej wątpię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.01.2006 o 10:59, piotrek-glowa napisał:

Możesz spróbowac zabic kogos z taka zbroja, ale nie wiem czy cos to da.

Nic to nie da. Żadnej zbroji nie da się zdjąć, nie ma takiej opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.01.2006 o 10:59, piotrek-glowa napisał:

Możesz spróbowac zabic kogos z taka zbroja, ale nie wiem czy cos to da.

Nie da się ściągnąć z kogoś zbroi w Gothic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.01.2006 o 11:07, Monastor napisał:

> Możesz spróbowac zabic kogos z taka zbroja, ale nie wiem czy cos to da.
Nie da się ściągnąć z kogoś zbroi w Gothic


da sie... przechodzisz do statystyk wpisujesz "Marvin" i wychodzisz potem patrzysz na kogos i wciskasz "o" a potem do jego ekwipunku sciagasz ubranko zycasz na ziemie wracasz do swojej postaci i podnosisz nowe wdzianko :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.01.2006 o 11:24, ŁukiPluta napisał:

> > Możesz spróbowac zabic kogos z taka zbroja, ale nie wiem czy cos to da.
> Nie da się ściągnąć z kogoś zbroi w Gothic

da sie... przechodzisz do statystyk wpisujesz "Marvin" i wychodzisz potem patrzysz na kogos
i wciskasz "o" a potem do jego ekwipunku sciagasz ubranko zycasz na ziemie wracasz do swojej
postaci i podnosisz nowe wdzianko :D :D :D

Ale tu chodzi by zdobyć zbroję bez używania kodów. Ja próbowałem tę zbroję zdobyć i powiem że się jej nie da miec w Gothic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.01.2006 o 11:24, ŁukiPluta napisał:

> > /.../
da sie... przechodzisz do statystyk wpisujesz "Marvin" /.../

Tja, tylko czemu tak skromnie? W tym trybie, to można od razu wpisać sobie 1000 siły, 1000 zręczności, 1000 many i nieśmiertelność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.01.2006 o 11:24, ŁukiPluta napisał:

da sie... przechodzisz do statystyk wpisujesz "Marvin" i wychodzisz potem patrzysz na kogos
i wciskasz "o" a potem do jego ekwipunku sciagasz ubranko zycasz na ziemie wracasz do swojej
postaci i podnosisz nowe wdzianko :D :D :D

No to żeś powiedział... Nie da się ściągnąć zbroi z trupa w gothic 1

Na kodach to pewnie można ją sobie bezpośrednio wedytować do ekwipunku, ale to nie jest granie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 28.01.2006 o 11:41, Monastor napisał:

No to żeś powiedział... Nie da się ściągnąć zbroi z trupa w gothic 1

Na kodach to pewnie można ją sobie bezpośrednio wedytować do ekwipunku, ale to nie jest granie.


no z trupa sie nie da a to z kodami to mozna do zronbienia se tapetku uzyc :) raz naewt jeden koles zrobil mod do gothica II głównie ta sztuczeke wykorzystujac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Moim zdaniem nie ma najmniejszej potrzeby zdobywać tę zbroję, gdyż potem i tak sie otrzymuje lepszą, a zwykła starcza spokojnie... ale ponoć jest to uzależnine od levela postaci albo od rozdziałów w grze, tak słyszałem ale nie wiem czy to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.02.2006 o 12:17, szerszeń45 napisał:

Moim zdaniem nie ma najmniejszej potrzeby zdobywać tę zbroję, gdyż potem i tak sie otrzymuje
lepszą, a zwykła starcza spokojnie... ale ponoć jest to uzależnine od levela postaci
albo od rozdziałów w grze, tak słyszałem ale nie wiem czy to prawda.


No ale ta zbroja jest dosyć stylowa i ładna ja też chciałbym zdobyć tę zbroję, podejrzewam że jak sie wykona wszystkie zadania z SO (Starego Obozu) to Stone sprzeda nam te zbroję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować