Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Seria Football Manager - temat ogólny [M]

4504 postów w tym temacie

Jakim grasz ustawieniem? Twoja taktyka, byłaby doskonała gdybyś takie wyniki osiągał Empoli, a tak jest ,,zaledwie" dobra(chyba):P
Przebudowa kadry jest ciężka, i żal mi del Piero i Nedveda do rezerw przenosić, bo ich w życiu nie sprzedam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram reprezentacją Polski i gdy chcę usunąć jakiegoś zawodnika ze składu ( przed meczem i po ) wyświetla mi się komunikat, że jest to niemożliwe . A do tego są to zawodnicy których już dawno usunąłem ze składu, wie ktoś jak temu zaradzić ? Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 21:29, fataem napisał:

WIe ktoś dlaczego pomimo reinstalki nadal nie mogę loadować i save''ować?!


Witam!

Miałem ten sam problem. Spokojnie, da się zrobić. Rozwiązania jest takie: musisz pójść na urlop (pomogło mi chyba 8 dni), ustaw prowadzenie meczów przez asystenta (niestety, ale innego wyjścia nie ma). Po powrocie będziesz mógł robić sejwy.

Dziwi mnie tylko, że nie możesz loadować. Ta opcja mi działała.

Napisz, czy w katalogu masz sejwy. I rada na przyszłość, sejwuj często i nigdy dwa razy pod rząd na jednym pliku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 13:47, kolektor napisał:

Mam pytanko. Mam akurat odłożone 19,90 (dużo, co nie ? :D) i nie wiem czy zainwestować w Football
Manager-a 2006 czy odłożyć więcej i kupić FM-a 2007. Są jakieś znaczące zmiany na lepsze ?
No i oczywiście powiedzcie który jest waszym zdaniem lepszy. Pomóżcie wyjadacze serii ;D


Lepszy jest oczywiście ostatni, ale to lepszość trochę kosmetyczna. Kluby filialne i patronackie jak grasz polską lige cię nie obowiązują:) teraz, jako, że miałem już dwa fm2007, ale sprzedawałem, żeby uwolnić się od nałogu, kupuję sobie fm2006 i będzie mi tylko brakować rozbudowanego scoutingu, a właściwie informacji od szperaczy, czy mój obiekt marzeń będzie chciał do nas przejść i za ile. A aktualne składy: już w trakcie pierwszego sezonu robi się taki ruch transferowy, że wielu drużyn nie da się poznać:)

Ja FM2006 w klasyce dziś kupuję, na allegro fm2007 chodzi po 50pln, ja za tyle swojego sprzedałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 12:22, dr-przekora napisał:

Lepszy jest oczywiście ostatni, ale to lepszość trochę kosmetyczna. Kluby filialne i patronackie
jak grasz polską lige cię nie obowiązują:) teraz, jako, że miałem już dwa fm2007, ale sprzedawałem,
żeby uwolnić się od nałogu, kupuję sobie fm2006 i będzie mi tylko brakować rozbudowanego scoutingu,
a właściwie informacji od szperaczy, czy mój obiekt marzeń będzie chciał do nas przejść i za
ile. A aktualne składy: już w trakcie pierwszego sezonu robi się taki ruch transferowy, że
wielu drużyn nie da się poznać:)

Ja FM2006 w klasyce dziś kupuję, na allegro fm2007 chodzi po 50pln, ja za tyle swojego sprzedałem.


Ja kupię w piątek FM 2006 w Extra Klasyce, pogram przez wakacje, a później kupię FM 2008 ... To chyba będzie najlepsze rozwiązanie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 14:13, kolektor napisał:

> Lepszy jest oczywiście ostatni, ale to lepszość trochę kosmetyczna. Kluby filialne i patronackie

> jak grasz polską lige cię nie obowiązują:) teraz, jako, że miałem już dwa fm2007, ale
sprzedawałem,
> żeby uwolnić się od nałogu, kupuję sobie fm2006 i będzie mi tylko brakować rozbudowanego
scoutingu,
> a właściwie informacji od szperaczy, czy mój obiekt marzeń będzie chciał do nas przejść
i za
> ile. A aktualne składy: już w trakcie pierwszego sezonu robi się taki ruch transferowy,
że
> wielu drużyn nie da się poznać:)
>
> Ja FM2006 w klasyce dziś kupuję, na allegro fm2007 chodzi po 50pln, ja za tyle swojego
sprzedałem.

Ja kupię w piątek FM 2006 w Extra Klasyce, pogram przez wakacje, a później kupię FM 2008 ...
To chyba będzie najlepsze rozwiązanie ...


Racja m8, przesąd głosi, że SI rewolucjonizuje FM co dwa lata. I to podobno nie był ten rok:) to taka historyjka, żeby nie było nam żal:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 15:49, dr-przekora napisał:

to taka historyjka, żeby nie było nam żal:D


heeh, a jak nie wyjdzie to powiedzą że co trzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż tak źle nie będzie Obi-wanie :D FM 2008 może rewolucją nie będzie, ale i tak przeżyjemy kolejny skok jakościowy.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po formacie nie mam zapisów, więc zacząłem grać Lechem. Oto dwumecz Hibernian-Lech w Pucharze Intertoto. Przegrany, ale za to w jakim stylu.
Screen z rewanżu...

20070529102723

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy nie zostawiam pilkarzy orginalnych :P Przebudowa jest najwazniejsza :)
Ochodza po sezonie:
Latkowski (AZ)
Cieciura (AZ)
Wachowicz (AZ)
i kilku moze innych ale mam kwiecien wiec jeszcze nie wiem. W sumie to AZ mi podbudowal budzet(10 milionow), tak jak wczesniej Betis (Junior- za darmo kupiony z Legii, oferowala mi go 28 lutego :) a sprzedany do betisu za 10milionow, podobnie jak Matusiak. Gargula odszedl do Sparty Praga) juz zatwierdzone 2 darmowe transfery- Trzeciakiewicz z Cracovii ktora spadla z Ligi (a byla Mistrzem!!!) oraz Dudka z Wisly (teraz oni walcza ze mna o tytul) Niestety nie mam snajpera bo mlodzi - Bukowiec Wojcik i Wrobel II (z Podbeskidzia, nie ten z Gks w tym sezonie) nic nie strzelaja a Zakrzewski jest chimeryczny do bolu. Moze Lobodzinski sie postara (5 goli w 12 meczach...) Niestety mimo dojscia do finalu PP nie obronilem go... LKS mnie pokonal (jest w 2lidze) mimo ze oddal tylko 4 celne strzaly w dwumeczu... 1-1 na wyjezdzie i tak samo u siebie, a zwazywszy ze B.Wyparlo z LKS ma refleks na poziomie 19 to nie mialem szans w jedenastkach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Screeny...
Oto moj nowy sqad (po sezonie) oraz super extra mega mecz z juve (niestety mi buraczane dzieci wpakowaly 2 gole :/) Aha - jestem mistrzem :PP

PS Sorki za double posta, ale poprzedni post byl 2 dni temu, mam nadzieje ze temat odzyje :P

20070531133647

20070531133712

20070531133744

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 08:52, BezimiennyHak15 napisał:

Czy ten temat jest juz martwy?


Czemu mnie o to zapytujesz? :) Dla mnie temat FM-a będzie wiecznie żywy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.06.2007 o 08:56, haderQ napisał:

Czemu mnie o to zapytujesz? :) Dla mnie temat FM-a będzie wiecznie żywy :)

Wiec zamieszczajcie screeny i historie z zycia wziete :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 09:23, spider88 napisał:

Dostałeś się ??
Bardziej się chyba denerwuję niż gdybym sam się zgłosił ;)
Może jakieś nowinki doszły dla tych co się zgłosili ;p


Na razie jeszcze nie ogłosili kto się dostał. Nowinek też żadnych nie ma (jeśli nie liczyć tego, że prawdopodobnie opłata miesięczna wyniesie równowartość kilku piw;)). Tłumaczą się cokolwiek śmiesznie - podobno pracownicy powyjeżdżali na wakacje i nie ma kto podopinać szczegółów. Na dzień dzisiejszy nie wiadomo kiedy beta testy ruszą. Przyznam, że zaczyna mnie to powoli denerwować... Miała być połowa maja, mamy czerwiec, a tu nic...
Jeśli tylko będę wiedział coś więcej, albo dostanę grę, na pewno się podzielę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.06.2007 o 10:42, Rafal G napisał:

Na razie jeszcze nie ogłosili kto się dostał. Nowinek też żadnych nie ma (jeśli nie liczyć
tego, że prawdopodobnie opłata miesięczna wyniesie równowartość kilku piw;)). Tłumaczą się
cokolwiek śmiesznie - podobno pracownicy powyjeżdżali na wakacje i nie ma kto podopinać szczegółów.
Na dzień dzisiejszy nie wiadomo kiedy beta testy ruszą. Przyznam, że zaczyna mnie to powoli
denerwować... Miała być połowa maja, mamy czerwiec, a tu nic...
Jeśli tylko będę wiedział coś więcej, albo dostanę grę, na pewno się podzielę:)

Co trzeba zrobic zeby sie dostac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować