Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Seria Football Manager - temat ogólny [M]

4504 postów w tym temacie

[..] w wersji polskiej, czy dałoby się załatwić wersję oryginalną?[..]

O ile wiem, to w każdej wersji jest opcja anglojęzyczna, która jest wbudowana w kod gry i nie trzeba kasować żadnych plików, aby pograć w tym czy innym języku!!! Wystarczy wybrać w grze: opcje/ustawienia/język po potwierdzeniu wyboru gra będzie w żądanej wersji językowej i już :>
pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam jednak przed napisaniem posta sprawdzić czy na pewno się wie, o czym się pisze. W FM2007 nie ma możliwości wybrania języka angielskiego z poziomu opcji gry.

@bejbioch
Najprawdopodobniej będzie taka możliwość, lub angielski zostanie wprowadzony jako język dodatkowy w którymś patchy (tak było w 2005 i 2006).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 10:19, Rafal G napisał:

Aż mi się łezka w oku zakręciła;) Trailer inny niż wszystkie, ale jak dla mnie rewelacja. Z
pewnością niejednego zachęci do zakupu FM''a;)


Muszę przyznać że szczena mi opadła ;))
Spodziewałem się czegoś zupełnie innego , bardzo miła niespodzianka aż chce się czekać . Szkoda że tak długo ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 17:40, ASAHI-SEBEK napisał:

Moja wersja ma ;>


Oryginalna polska wersja nie ma. Czyżbyś w takim razie miał pirata? A może dobrego wujka w Ameryce?

@spider88
Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło;) Może przynajmniej w tłumaczeniu będzie mniej błędów;) A czekanie zaostrza apetyt;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FM 08... mmm miejsce na moim dysku już czeka.... nie omijam od CM 03/04 żadnego z ''modeli'' tegoż oto produktu... już zbieram kasę a właśnie FM 07 się okazało że jest najczęściej odpalaną gierką na kompie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oryginalna polska wersja nie ma. Czyżbyś w takim razie miał pirata? A może dobrego wujka w

Dnia 10.10.2007 o 18:09, Rafal G napisał:

Ameryce?


Szczerze powiem, że mam wersje kombinowaną, bo z oryginałami zawsze miałem problem, bo wpadały niechcący w ręce mojego małego dziecka ;> i ulegały uszkodzeniom :( Pamiętam, że gra kosztowała chyba 99zł.
Btw. dużo rzeczy do gry pobieram z neta, zwłaszcza jak polska wersja językowa była skopana i szukałem poprawionej (wcześniej był to plik tekstowy, który można było sobie edytować i poprawić) a w tej chwili nie bardzo pamiętam na jakiej wersji gram... ver. 7.0.2.94912 + update własnej produkcji ;>
Pozdro
p.s.
w Ameryce mam ciocię i babcię ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strasznie się wkurzyłem . Dostałem od Gram.pl maila o mniej więcej takiej treści

" najlepszy piłkarski menedżer w specjalnej ofercie!"

I to wszystko . Więcej nic nie ma ;(

Pod spodem oczywiście zwykły komunikat że nadawcą jest CDP ;/

W sklepie sprawdzałem i żadnej extra oferty brak .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do mnie żadnego maila nie przysłali... Ale to pewnie dlatego, że nie jestem zapisany na newsletter.
Tą specjalną ofertą jest pewnie ta dodatkowa zniżka za zarejestrowane FM2006. To jedyne co mi do głowy przychodzi. Jednak jeśli mail był takiej formie to... sam nie wiem co tu powiedzieć. Kolejny przykład jak CDP traktuje fanów FM...:/ Szkoda nie wszyscy wykazują tyle zainteresowania i dobrych chęci co Anim:(
A gdyby ta "specjalna oferta" była czymś innym - to to już byłaby jawna kpina. Ja mam 2008 zamówione od miesiąca, więc to trochę późno na takie akcje. Jakieś nowe super-hiper oferty mogą mnie jedynie zdenerwować:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 18:44, Rafal G napisał:

A gdyby ta "specjalna oferta" była czymś innym - to to już byłaby jawna kpina. Ja mam 2008
zamówione od miesiąca, więc to trochę późno na takie akcje. Jakieś nowe super-hiper oferty
mogą mnie jedynie zdenerwować:/


He he , wiesz ale zamówienie jeszcze nie potwierdzone , więc zawsze można złożyć dwa a potwierdzić jedno .

Dokładnie wygląda to tak jak na obrazku , zacząłem się zastanawiać że może to moja wina i coś się po prostu nie wyświetla . Choć z drugiej strony z innymi mailami problemu nie mam .

20071012185207

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 10:19, Rafal G napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=iOwybu4IhR0

Aż mi się łezka w oku zakręciła;) Trailer inny niż wszystkie, ale jak dla mnie rewelacja. Z
pewnością niejednego zachęci do zakupu FM''a;)


Te klipy robią naprawdę robią wrażenie. I ten ostatni cytat.. aż ciary przeszły.

Również czekam na nowego FMa, w końcu to jedna z moich ulubionych serii gier. I jedna z najczęściej odpalanych ofc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe:) Jakoś mi się nie wydaje, żeby to była Twoja wina. Ktoś zwyczajnie wypuścił pusty mail w newsletterze:D Ciekawe tylko czy dostanie za to po łapach?;)
Chyba, że masz gdzieś zablokowane automatyczne wyświetlanie obrazków w mailach, a mail był właśnie obrazkowy... To chyba jedyna możliwość, żeby wina leżała po Twojej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 18:58, Rafal G napisał:

Chyba, że masz gdzieś zablokowane automatyczne wyświetlanie obrazków w mailach, a mail był
właśnie obrazkowy...


Możemy usunąć jakoś kilka ostatnich postów . Trochę mi głupio ;p

20071012190920

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 19:09, spider88 napisał:

Możemy usunąć jakoś kilka ostatnich postów . Trochę mi głupio ;p


Odblokowałeś obrazki? :D Każdemu się może zdarzyć, tym bardziej że Opera nie wyświetla informacji, że coś zostało zablokowane. Ważne, że wszystko się wyjaśniło. Czuj się usprawiedliwiony;)


@Sob-styl
Mnie ciary chodziły przez cały trailer;) Widać, że ktoś odwalił kawał naprawdę dobrej roboty. Mogłoby się wydawać, że do takiej gry jak FM ciężko coś nakręcić, a tu proszę jaka miła niespodzianka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 19:15, Rafal G napisał:

Ważne, że wszystko się wyjaśniło.


Ehh ,sam już nie wiem czy o tym pisać, ale chyba nie wszystko . Poza zniżką o 20 WPLN nic niżej nie schodzi .Zobaczę jutro może coś się zmieni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 19:21, spider88 napisał:

Ehh ,sam już nie wiem czy o tym pisać, ale chyba nie wszystko . Poza zniżką o 20 WPLN nic niżej
nie schodzi .Zobaczę jutro może coś się zmieni .


A to tego nawet nie wiedziałem. Taki sam problem był z dodatkiem do H5 - pierwotnie dla posiadaczy zarejestrowanej podstawki dawali 20wPLN, potem zrobiło się tylko 13. A teraz znowu wróciło 20. I też jakoś wczoraj czy przedwczoraj (nie jestem pewny) wysyłali maile o tej promocji. Może to sklep miał jakąś awarię, a teraz przywracają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 19:25, Rafal G napisał:

A to tego nawet nie wiedziałem. Taki sam problem był z dodatkiem do H5 - pierwotnie dla posiadaczy
zarejestrowanej podstawki dawali 20wPLN, potem zrobiło się tylko 13. A teraz znowu wróciło
20. I też jakoś wczoraj czy przedwczoraj (nie jestem pewny) wysyłali maile o tej promocji.
Może to sklep miał jakąś awarię, a teraz przywracają...


Zastanawiam się jeszcze czy czasem wina nie jest znów po mojej stronie , jako że właśnie już jedno zamówienie mam.Ale to chyba powinno być bez znaczenia .
Jak klikam link na którym pisze 69.99 to się wyświetla Twoja cena:79,90 zł .
Jaja jak berety xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować