Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Seria Football Manager - temat ogólny [M]

4504 postów w tym temacie

W finansach. Z tymże nie jestem pewien czy aby to zrobić nie trzeba mieć praktycznie wyczerpanego, albo przekroczonego już budżetu płacowego. Tylko w takich sytuacjach to stosowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.07.2008 o 16:24, ThoruS napisał:

Gosciu wygryzl Evre ze sqadu (za ktorego Barca dala po 2 sezonach 29mln F).. a masz moze
jakis pomysl na dobrego bocznego obronce do 12mln? prawa-lewa.. moze byc talent, ale
zeby juz cos gral w poierszym sezonie:P

To polecam Armanda Traore- rocznik ''89. Boczny obrońca Arsenalu. Ja teraz(2009) prawie zawsze wprowadzam go do pierwszej jedenastki. A ma takie staty( ale pamiętaj, że jeśli masz gorszy klub, to wcale takich nie musi mieć): Krycie: 14; Odbiór:18; koncentracja: chyba coś około 16-17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ,,wcale nie musi" tylko po prostu nie zgodzi się przejść. Poza tym nie jest on taki tani no i niekoniecznie w pierwszym sezonie będzie grał na w miarę znośnym poziomie(IMO średnia ocen dla obrońców powyżej 7.00)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 14:16, fataem napisał:

Nie ,,wcale nie musi" tylko po prostu nie zgodzi się przejść. Poza tym nie jest on taki
tani no i niekoniecznie w pierwszym sezonie będzie grał na w miarę znośnym poziomie(IMO
średnia ocen dla obrońców powyżej 7.00)

Zależy jakim klubem gra. Bo dopóki Armand nie będie w Arsenalu występować, to tak znowu trudno ściągnąć go nie będzie. Ale fakt, jesli to zespół drugoligowy z np. Francji czy Hiszpanii, to już się zgodzić nie musi. BTW--> oceny obrońcy--> u mnie Bakary Sagna ma średnią 7.72..najlepszą w Premiership ogólnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 14:44, fataem napisał:

Gdybyś czytał uważnie to zrozumiałbyś, że powyżej 7.00 to dla mnie znośna średnia.

Wiem, że znośna :P
A Armand ma u mnie jakieś 7.18 czy coś.
A jeśli jeszcze ktoś potrzebuje dobrych obrońców środkowych to polecam Havard Nordtveita- obecnie 18-latka, bodaj najlepszego środkowego obrońcę na świecie w swej kategorii. Już na samym początku gry ma 14(krycie), 15(odbiór), i chyba 11(koncentracja, ale jak ma się jedengo dobrego obrońcę z tym wysokim atrybutem, "może" dojść do 16.(u mnie ma obecnie 15)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hey. mam pare pytan co do FM Live..
1. Nie bedzie prawdziwych zawodnikow i druzyn? Grajki do druzyn beda mieli losoe statsy itp?
2. Kiedy data premiery?
3. Np, ma byc rozegrana kolejka, a nas nie ma przy kompie.. co sie bedzie dzialo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy da się jakoś zmusić zawodnika do zakończenia kariery? Np. Zienczuk (38 lat ma u mnie w grze) i ani myśli zakończyć karierę, a chciałbym zrobić miejsce młodym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie.
Z Zawodnikiem, który jest podporą reprezentacji Polski i którym się interesują m.in R.Madryt, Liverpool, Bayern i kilka innych klubów?
Szkoda by mi było.
Wole, aby zakończył karierę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 22:53, jcl99 napisał:

Nie.
Z Zawodnikiem, który jest podporą reprezentacji Polski i którym się interesują m.in R.Madryt,
Liverpool, Bayern i kilka innych klubów?
Szkoda by mi było.
Wole, aby zakończył karierę.


Za przeproszeniem Zieńczuk jest w FM2008 wielce przeciętnym zawodnikiem nawet jak na warunki Orange Ekstraklasy, więc nie jestem w stanie zrozumieć jak w wieku 38 lat może grać dla kadry, a co dopiero żeby interesowały się nim wyżej wymienione kluby(jego PA, hmm jest co tu dużo mówić...niskie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A myślisz, że ja to wiem?
Ma prawie same 15 i dwie czy trzy 20.
A z reprezentacji już go usunąłem, sprzedałem do Chelsea, za 20 (!) mln euro.
A do tego średnią ma ponad 7.50 więc coś jest chyba nie tak ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 14:08, jcl99 napisał:

A myślisz, że ja to wiem?
Ma prawie same 15 i dwie czy trzy 20.
A z reprezentacji już go usunąłem, sprzedałem do Chelsea, za 20 (!) mln euro.
A do tego średnią ma ponad 7.50 więc coś jest chyba nie tak ;P


Jak nie zobaczę skrina to nie uwierzę :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

02.12.2007 i Zieńczuk ma 39 lat? Chyba tal trochę bardzo uaktualniona... ;]
imo taka gra nie ma sensu... ;) no ale każdy lubi po swojemu... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem gram w Football Manager 2008 słabym klubem z 2 ligi Urugwajsiej- Platense. klub ma baardzo skromny budżet no i z finansami nie jest najlepiej( raz nad kreską raz pod kreską) jak mogę taką sytuację poprawić? Rozwiązanie kntraktów z zawodnikami nie wchodzi w grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 12:59, BogSumerow napisał:

Mam problem gram w Football Manager 2008 słabym klubem z 2 ligi Urugwajsiej- Platense.
klub ma baardzo skromny budżet no i z finansami nie jest najlepiej( raz nad kreską raz
pod kreską) jak mogę taką sytuację poprawić? Rozwiązanie kntraktów z zawodnikami nie
wchodzi w grę.


Jedyne co mogę ci poradzić to organizowanie sparingów z silniejszymi i bardziej znanymi drużynami.

jcl99

A mówiłem, że to niemożliwe. IMO taka gra jest bezsensu, ale o gustach się nie dyskutuje. Dlaczego masz połowę menusów po polsku, a drugą połowę po angielsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 09:31, fataem napisał:

Dlaczego masz połowę menusów po polsku, a drugą połowę po angielsku?


To akurat jest chyba powodem skórki. Niektórych rzeczy nie może gra przetłumaczyć, ponieważ są to pliki png/gif.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 10:14, wdowiakm napisał:

Mam pytanie:
Czy w grze Football Manager 2008 da się stworzyć własnego zawodnika?


Z tego co wiem to nie,da sie tylko tworzyc swojego "menadżera",zawodnicy są tworzeni przez gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować