Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Seria Football Manager - temat ogólny [M]

4504 postów w tym temacie

Dnia 12.09.2008 o 15:27, lol24 napisał:

> Pierwsza wartość to stan konta klubu, więc może gdy klub ma mało kasy to i pensji
nie
> da ;)


Tak czy siak budżet płacowy nie chce się powiększyć... Wypróbowałem kilka opcji i lipa...
Tak czy owak, dzięki za pomoc:)


To może jak ma klub dużo kasy na koncie, wystarczy poprosić zarząd o zwiększenie budżetu płacowego?
Ja tak kiedyś zrobiłem z transferowym i dostałem 3 razy więcej niż było wcześniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 20:19, lol24 napisał:

Wie ktoś może jak w FM08 zmienić budżet płacowy?


[..]
Pewnie jesteś zbyt zachłanny? ;>
Wpisz mniej kasy np. 100mln
czasami pomaga zwiększenie reputacji klubu oraz ligii ;P
pozdro
p.s.
zawsze możesz pogadać o swoim problemie z zarządem ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w Football Managerze 08 podczas rozgrywania meczu da się go oglądać na żywo? Wiecie, chodzi mi czy da się tak jak w TV, czy tylko te kropeczki biegające po ekranie? Bo grałem w demo i jak rozgrywałem mecz, to latały mi te kropeczki, a sam nie mogłem znaleźć tego trybu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 15:40, maciek999 napisał:

Czy w Football Managerze 08 podczas rozgrywania meczu da się go oglądać na żywo? Wiecie,
chodzi mi czy da się tak jak w TV, czy tylko te kropeczki biegające po ekranie? Bo grałem
w demo i jak rozgrywałem mecz, to latały mi te kropeczki, a sam nie mogłem znaleźć tego
trybu.


Latające kropeczki to jest to ;>
Nie ma innej opcji!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 15:40, maciek999 napisał:

Czy w Football Managerze 08 podczas rozgrywania meczu da się go oglądać na żywo? Wiecie,
chodzi mi czy da się tak jak w TV, czy tylko te kropeczki biegające po ekranie? Bo grałem
w demo i jak rozgrywałem mecz, to latały mi te kropeczki, a sam nie mogłem znaleźć tego
trybu.

Tylko można podziwiać te kropeczki w FM 2009 ponoć będzie można oglądać mecz tzn. jak piłkarze graja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.09.2008 o 19:02, SEBASA napisał:

Latające kropeczki to jest to ;>
Nie ma innej opcji!!!

Kłamiesz, jest. Mogą biegać dwuwymiarowe koszulki, bo i takie dodatki stworzyli fani gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 19:28, demrenfaris napisał:

Kłamiesz, jest. Mogą biegać dwuwymiarowe koszulki, bo i takie dodatki stworzyli fani
gry


Ale bez tych dodatków, które stworzyli fani to można podziwiać jedynie te kropeczki więc nie kłamie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.09.2008 o 19:33, wdowiakm napisał:

Ale bez tych dodatków, które stworzyli fani to można podziwiać jedynie te kropeczki więc
nie kłamie :P

Co nie zmienia faktu, że inna opcja jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 19:28, demrenfaris napisał:


> Latające kropeczki to jest to ;>
> Nie ma innej opcji!!!
Kłamiesz, jest. Mogą biegać dwuwymiarowe koszulki, bo i takie dodatki stworzyli fani
gry


Nie kłamię, ponieważ mówimy tu o grze a nie o dodatkach do niej! ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie panowie. W jako takiej grze są kropeczki, jeśli chcesz koszulki, fani stworzyli mod. Gdyby nie fani byłyby tylko kropki. A tak to dla każdego coś miłego ;) Jak tam już odłożyliście kasę na FM 2009? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 20:53, haderQ napisał:

Spokojnie panowie. W jako takiej grze są kropeczki, jeśli chcesz koszulki, fani stworzyli
mod. Gdyby nie fani byłyby tylko kropki. A tak to dla każdego coś miłego ;) Jak tam już
odłożyliście kasę na FM 2009? :D


Ten mod z koszulkami jest dość słaby...oczy bolą od patrzenia, koszulki śmiesznie się kręcą(są zbyt podłużne). Bardzo przyjemnie wraca się zaraz do zwykłych "kropeczek"...:)

Co do nowego FM to tym razem poczekam i zobaczę co powie większość najlepszych graczy na forum FM i dopiero wtedy podejmę decyzję...przy edycji 2008 trochę się zawiodłem i w sumie dalej grałem w 2007. A tak w ogóle to kasa już od dawna jest odłożona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 20:53, haderQ napisał:

Spokojnie panowie. W jako takiej grze są kropeczki, jeśli chcesz koszulki, fani stworzyli
mod. Gdyby nie fani byłyby tylko kropki. A tak to dla każdego coś miłego ;) Jak tam już
odłożyliście kasę na FM 2009? :D


Na kasę przyjdzie pora ;>
Teraz gramy w nową ligę po transferach :-)
ooo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 20:53, haderQ napisał:

Spokojnie panowie. W jako takiej grze są kropeczki, jeśli chcesz koszulki, fani stworzyli
mod. Gdyby nie fani byłyby tylko kropki. A tak to dla każdego coś miłego ;) Jak tam już
odłożyliście kasę na FM 2009? :D


Wracajac do Fm-a 2009 nie kasa jest probleme, a to czy gra znowu bedzie wymagala patchy? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 22:18, SEBASA napisał:

Wracajac do Fm-a 2009 nie kasa jest probleme, a to czy gra znowu bedzie wymagala patchy?


Znając życie to tak, ale niech je szybko wypuszczą, żeby był spokój. Ważne jest, żeby gra spełniała wymagania graczy, a jak będą tylko mniejsze bugi, to na ten patch się cierpliwie poczeka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 18:47, demrenfaris napisał:

Patche nie pomogą - optymistyczna (wynik 4-3 popularniejszy od 1-0) 8.0.2 nie jest lepsza
od 8.0.1 - różni się tylko numerkiem i skutecznością napastników...


Patch paczem, bawiłem się trochę edytorem, np. zminiłem reputację naszego kraju, lig itp
zmieniałem np. u graczy parametr kontuzji ...
później w czasie gry nie zauważyłem jakiś szczególnych zmian, poza tą, że do polskich drużyn przychodzili lepsi piłkarze i trenerzy; kontuzje chyba bez zmian, przyrost kasy też, odkup zawodników za marne pieniądze...
mogę się mylić, ale takie mam wrażenia !
pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zrobić jedna modyfikacje w edytorze - dać jednem z trenerów wysoki współczynnik trenowania techniki. Co bym nie pozmieniał więcej niż 10 mu komputer nie daje. Wie ktoś czemu ?? Jakaś blokada ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 23:11, hehe napisał:

Chciałem zrobić jedna modyfikacje w edytorze - dać jednem z trenerów wysoki współczynnik
trenowania techniki. Co bym nie pozmieniał więcej niż 10 mu komputer nie daje. Wie ktoś
czemu ?? Jakaś blokada ?


Miałem podobnie z zawodnikiem. Nie wiem dokładnie, ale pewnie jest kilka ważnych czynników psychicznych (przynajmniej jeśli chodzi o graczy) i to od nich chyba wtedy było zależne, czy staty dostanie wyższe takie jakie chce czy nie. Poszukaj innych parametrów trenera i spróbuj tam pokombinować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 23:11, hehe napisał:

Chciałem zrobić jedna modyfikacje w edytorze - dać jednem z trenerów wysoki współczynnik
trenowania techniki. Co bym nie pozmieniał więcej niż 10 mu komputer nie daje. Wie ktoś
czemu ?? Jakaś blokada ?


Nie chodzi o blokadę, ale o to, że nie tylko parametry trenerki się zmienia, ale także możliwości i umiejętności trenera + pozostałe czynniki, są ona w poszczególnych zakładkach w edytorze!
powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować