Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Seria Football Manager - temat ogólny [M]

4504 postów w tym temacie

Dnia 12.05.2008 o 16:14, patryk-1992 napisał:

tez ostatnio wrocilem do CM4 a tam R10 w PSG Cristiano w Sportingu to sobie mozna mlode
gwiazdy sciagac xD


No ale tak to jest z tym że kupujesz niby przyszłę gwiazdy...ja miałem podobną sytuację z Sergio Ramosem[dobry piłkarz w Realu] a w managerze cieńki był...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam se znowu zaczęłem grać w FM 2008. Mam pytanko. Bo ja gram Wisłą Kraków już grałem dwa mecze i jak wgram teraz pach poprawiający transfery czyli że już np. będzie Matusiak a nie będzie Kosowskiego w Wiśle to czy sejw mi sięnie zwali i czy oni będą czy muszę grać od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 21:54, Coxsik napisał:

Ja tam se znowu zaczęłem grać w FM 2008. Mam pytanko. /.../


Wszystkie zmiany dokonane w bazie danych (niezależnie od tego, czy chodzi o patche oficjalne czy nie) wymagają rozpoczęcia nowej gry. W innym przypadku zmiany nie zostaną uwzględnione. Savowi nic się nie stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 21:57, Rafal G napisał:

> Ja tam se znowu zaczęłem grać w FM 2008. Mam pytanko. /.../

Wszystkie zmiany dokonane w bazie danych (niezależnie od tego, czy chodzi o patche oficjalne
czy nie) wymagają rozpoczęcia nowej gry. W innym przypadku zmiany nie zostaną uwzględnione.
Savowi nic się nie stanie.

Noż kurde. Dobrze że się zapytałem dwa mecze to nic to sobie zainstaluję zaraz patch i gram od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2008 o 21:14, Coxsik napisał:

Powie mi ktoś czy macie jakieś szczególne metody treningu, taktykę żeby wygrywać ciągle.


Hmm dziwne pytani "aby wygrywać ciagle" na to nie ma metody bo zawsze znajdzie się ktos lepszy albo twoja drużyna bedzie miałą słąbaszy dzień...no ale moge ci doradzic [to co ja preferuje i zawsze wygrywam w lidze] że staraj się nie ustawaić zbyt wysokiego obciążenia[jak chcesz to moge ci na gg poradzić]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2008 o 21:14, Coxsik napisał:

Powie mi ktoś czy macie jakieś szczególne metody treningu, taktykę żeby wygrywać ciągle.


O ile wiem, to nie ma opcji ciągłego wygrywania ;>
O treningach dużo było na forum, albo poszukaj na cmrev.com ;>
Idealna taktyka też nie istnieje ;> nawet mając najlepszych piłkarzy w grze można przegrać nieoczekiwanie mecz nawet ze słabszą drużyna ;P
Zbyt wiele czynnik ma wpływ na wygranie meczu!
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 16:14, patryk-1992 napisał:

tez ostatnio wrocilem do CM4 a tam R10 w PSG Cristiano w Sportingu to sobie mozna mlode
gwiazdy sciagac xD


Ja kilka lat temu grając w starsze wersje gry znalazłem Carlosa Teveza, którego kupiłem za śmieszne pieniądze do Wisły, dzięki czemu mogłem ogrywać np. Man Utd ;> i nie tylko ;P
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2008 o 19:57, Matrusek napisał:

Hah za 40 zl Football manager jest nareszcie mnie stac i nareszcie sobie pogram w ten
symulator =]


Też kupuję w TopSellerze, i już się nie mogę doczekać aż zagram:)
I w związku z tym mam pytanie. Czy w tej wersji fm2008 jest juz spatchowany?
I czy składy są aktualne, ew. można ściągnąć z internetu uaktualnienia?
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 13:55, kedzior141 napisał:

I w związku z tym mam pytanie. Czy w tej wersji fm2008 jest juz spatchowany?


Do tej pory wyszły dwa patche. Wiele wskazuje na to, że więcej nie będzie(co bynajmniej nie oznacza, że w grze nie ma błędów).

Dnia 22.05.2008 o 13:55, kedzior141 napisał:

I czy składy są aktualne, ew. można ściągnąć z internetu uaktualnienia?


Składy są zaktualizowane do zimowego okienka transferowego. Jeśli poszukasz znajdziesz kilka nieoficjalnych uaktualnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki. A Football Manager 2008 jest chyba najlepszą i najtrudniejszą częścią serii.
A i możecie mi powiedzieć jak wygląda multiplayer? Nie ma problemów związanych z Windows Live! ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomocy!!!
Mam problem z FM 2008. Po rozegraniu pierwszego sezonu gra zacina się na dacie 18 czerwca. System mówi że program nie odpowiada. Gra stoi i nie chce dalej iść.
Spotkał się ktoś już z czymś takim???
Jak z tym sobie poradzić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdarzały się takie problemy w poprzednich edycjach gry. Niestety niewiele można na to poradzić. W nielicznych przypadkach pomaga zainstalowanie najnowszego patcha (8.0.2). Jeśli go już masz to nic nie zrobisz - trzeba zacząć grę od nowa.
Powodem jest najprawdopodobniej jakieś uszkodzenie bazy danych w Twojej grze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 17:53, Rafal G napisał:

Zdarzały się takie problemy w poprzednich edycjach gry. Niestety niewiele można na to
poradzić. W nielicznych przypadkach pomaga zainstalowanie najnowszego patcha (8.0.2).
Jeśli go już masz to nic nie zrobisz - trzeba zacząć grę od nowa.
Powodem jest najprawdopodobniej jakieś uszkodzenie bazy danych w Twojej grze

Tylko że ja już zaczynałem grę od trzy razy i to różnymi klubami a gra wiesza się dokładnie na tej samej dacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patche zainstalowałeś? I druga sprawa o którą trzeba spytać w takiej sytuacji - czy gra jest oryginalna?
Jeśli na oba pytania odpowiedziałeś tak, spróbuj jeszcze przeinstalować grę, usuwając wcześniej z dysku i rejestru wszelki ślad po niej. Istnieje szansa, że to może pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 17:59, Rafal G napisał:

Patche zainstalowałeś? I druga sprawa o którą trzeba spytać w takiej sytuacji - czy gra
jest oryginalna?
Jeśli na oba pytania odpowiedziałeś tak, spróbuj jeszcze przeinstalować grę, usuwając
wcześniej z dysku i rejestru wszelki ślad po niej. Istnieje szansa, że to może pomóc.

Gra jest oryginalna inaczej bym nie miał pytań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[..]

Dnia 28.05.2008 o 12:05, lemi0 napisał:

Gra jest oryginalna inaczej bym nie miał pytań.


W przede dniu felernej daty weź urlop 1-2 dniowy i sprawdź czy przeskoczy ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować