Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Preview Event czas zacząć! - podsumowanie ostatnich dni

155 postów w tym temacie

hm... transfer osiaga oszalamiajaca predkosc 6kb/s... raz bylo nawet 10kb/s ale na krotko :P

czekam i czekam... czas leci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 16:53, Klimos napisał:

Transfer oscyluje w granicach 15-20 kBps, ale juz stracilem nadzieje, ze sobie dzisiaj w to
pogram :(


ja juz stracilem nadzieje bo dalej nie mam dostepu do eventu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.09.2006 o 16:58, General Kenobi napisał:

ja juz stracilem nadzieje bo dalej nie mam dostepu do eventu.....


A na jakim serverze grasz ? Europejskim czy Amerykańskim ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 16:59, Patryk R napisał:


> ja juz stracilem nadzieje bo dalej nie mam dostepu do eventu.....

A na jakim serverze grasz ? Europejskim czy Amerykańskim ?

europejskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 16:53, Selv napisał:

Trzeba bylo pomyslec wczesniej o sciaganiu ;)


Ciekawe jak. Po uruchomieniu gry pokazywala mi sie tylko ramka, ze moje konto nie jest zautoryzowane by w tej chwili grac w GW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.09.2006 o 17:00, General Kenobi napisał:

europejskim


A spróbuj zmienić server na amerykański na gw.com jest key dla Ameryki i sprawdź czy ten będzie ci działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaak... A ja przeżywam właśnie nudny i bolesny proces zasysania kolejnych megabajtów, który to najprawdopodobniej nie zakończy się dla mnie przed końcem Eventu, chlip.

PS Zauważyliście, że ostatnio o GW mówi się tu chętnie i obficie, o WoWie zaś nikt nic nie wspomina :) ? Oj, przepraszam, możecie już zabrać ten topór, spokojnie. Ale WoW i tak jest do... [słyszeliście ten wrzask i dźwięk jakby kawałka schabu z kością, przepołowionego Magicznym Toporem +5 vs. Parzystokopytne?* Tak zabrzmiałem ;P !] Głos Mnicha Wojny, przebywającego w zaświatach: "Żesz by to, argh! Toć ja tylko rzec chciałem, że WoW do grania jest i bez Newsów Gramowych, no! Znów muszę odprawiać ten mój rytuał przywrócenia, wrr...".
______
*Potocznie zwany Zabójcą Taurenów! Hahaha, ale mi się żart udał :D !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 17:34, Miśkov napisał:

Phi... to ma byc ta konkurencja dla wowa?....


Czy gdzież zapowiadano GW: N jako w/w rzecz? Nie sądzę, choć zauważam, iż przecież to, co ArenaNet teraz wprowadzi stanowi spory Morale Boost dla trybu PvE, prawda? :)
Guild Wars nabiera elementów taktycznych, z piątym dodatkiem będą ją już reklamować jako "Pogromcę Banalnych Gier Logiczno-Zręcznościowo-Taktycznych w Rodzaju Budżetówek z Serii Rainbow Six" ;] .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te nowe lądy tak długo sie ładują ze nie chce mi sie czekac. Ale poza tym gierka mniam mniam :). Chyba se kupie(ale podstawke)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zalogowałem się stworzyłem postać i właczyłem... wyskoczyło okno z takim sfinksem Island of Shehkah, przez chwile się coś ściągało potem connecting a potem wyskoczyło : " Guild Wars was unable to connect to the game server due to a network error. This may be caused by internet routing issues or a server network failure. If this problem persists, please visit the Guild Wars website. (206.127.146.116:6112) (Code=005) ---> Miał ktoś takie coś ?? Co z tym zrobić? Help !! Wyłączyłem firewalla i to samo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować