Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

Prince of Persia 4

1197 postów w tym temacie

Hej. Nie wiem której wersji PoP-a poświęcony jest ten temat, tak więc sorry jeśli coś skopałem :PMam problem- miesiąc temu kupiłem Xboxa 360 wraz z PoP-em w zestawie. Do tej pory nie uruchamiałem gry (pierwszeństwo miał Mass Effect i Halo 3). Dziś postanowiłem zobaczyć jak to wszystko wygląda. Jakiez było moje zdziwienie, gdy się okaząło, ze napęd nie potrafi odczytać płyty :| ALE ZONK! Czy ktoś doświadczył podobnych problemów? Czy tylko ja mam takiego pecha?:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2009 o 18:08, Desann235 napisał:

Co mam zrobić w Pałacu Królewskim na trzecim piętrze kiedy ta cała Konkubina tworzy iluzje
Eliki? Z góry dzięki za odpowiedź.


To co zrobiłby każdy szanujący się wariat pokroju Prince''a -

Spoiler

zrzucić się z wieży ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2009 o 18:08, Desann235 napisał:

Co mam zrobić w Pałacu Królewskim na trzecim piętrze kiedy ta cała Konkubina tworzy iluzje
Eliki?

Spoiler


Skocz w przepaść, czyt. usiłuj się zabić :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2009 o 18:08, Desann235 napisał:

Co mam zrobić w Pałacu Królewskim na trzecim piętrze kiedy ta cała Konkubina tworzy iluzje
Eliki? Z góry dzięki za odpowiedź.


A w jakiej sytuacji Elika zawsze pojawia się blisko Ciebie? Jeśli nadal nie wykombinowałeś spójrz poniżej:

Spoiler

Poślij postać na pewną śmierć i skocz z wieży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i skończyłem... to naprawdę dobra gra i z przyjemnością mi się w nią grało. A co do zakończenia to:

Spoiler

nie podobało mi się za bardzo. Co prawda gdyby zakończyło się że Książę i Elika ratują świat, zakochują się w sobie, a potem żyją długo i szczęśliwie było by to naciągane, a fabuła nie była by tak dobra jak jest teraz. Zwłaszcza że zakończenie naprawdę mnie zaskoczyło. Mimo to wolę raczej Happy Endy w stylu "i żyli długo i szczęśliwie" ;].

Mimo to gra jest świetna i zasługuje na ocenę 9.8/10. Te 0.2 dziesiąte zabieram za drobne błędy oraz za to że zginąć się nie da. Wie ktoś coś o następnej części? Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2009 o 15:54, Desann235 napisał:

Wie ktoś coś o następnej części? Z
góry dzięki za odpowiedź.


Na razie jeszcze info nie było,

Spoiler

ale z zakończenia można wywnioskować, że będzie na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest tu jakiś cwaniaczek z konsolą, który zaspoileruje mi jakie jest "jedyne słuszne" zakończnie PoP-a? :D (Znaczy - o DLC mi chodzi). Bo to ani chybi będzie już trzecie zakończenie w PoP 7 do wyboru :P W każdym razie -ciekawy jestem, co tym razem wykombinowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2009 o 16:35, The_Nemezis napisał:

A to DLC będzie działać z polską wersją gry czy trzeba kupić angielską?


Angielską. Z polską wersją nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2009 o 13:16, Karanthir666 napisał:

Zakończenie gorsze niż w podstawce. Ciekawe czy teraz konsolowcy się cieszą, że dostają
same 1-3 godzinne gnioty o nazwie DLC i jeszcze muszą za nie płacić.

Cieszą i to bardzo że dostają takie ,,gnioty" których PCtowcy nigdy nie zobaczą.
PS.Mam pytanie czy warto tą gre kupić cały czas sie zastanawiam. A może ktos sprzeda poniżej 100zł z epilogem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2009 o 17:40, Kaucz napisał:

Cieszą i to bardzo że dostają takie ,,gnioty" których PCtowcy nigdy nie zobaczą.

I to jest chyba jedyny plus dla konsolowców. Na razie. Pewnie jak już nie będzie poputy wśród konsol, to przerzucą DLC na PC-ty.

Dnia 24.04.2009 o 17:40, Kaucz napisał:

PS.Mam pytanie czy warto tą gre kupić cały czas sie zastanawiam. A może ktos sprzeda
poniżej 100zł z epilogem.

To zależy co lubisz. Jeśli nie przeszkadza ci monotonnia, prostota, nieśmiertelność (w tej grze nie da się zginąć), walki z 4 bossami po 6 razy + kilka razy z ojcem Eliki, brak konkretnej fabuły to możesz śmiało kupować. Poza tym jest przeraźliwie krótka. Gra dla ludzi, którzy wyłączają myślenie podczas gry. Jedynie grafika nie jest zła. Ale dla mnie liczy się TYLKO fabuła. Grafika jest nieistotna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować