Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

Prince of Persia 4

1197 postów w tym temacie

Ja tam czekam na Assassin''s Creed na PC. ale w nowego PoP''a b. chętnie zagram bo przeszedłem wszystkie części na PS2 i na kompie i mi się podobały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Info z http://www.princeofpersia.xgame.pl

Mimo, iż było bardziej niż pewne, to jednak w kwestii następnych części przygód Księcia, oficjalnie nie wiedzieliśmy nic. Aż do dnia dzisiejszego, ponieważ Ubisoft oficjalnie potwierdziło nową część Prince of Persia. Prace nad grą trwają, a premierę wyznaczono na przyszły rok fiskalny - czyli gdzieś pomiędzy pierwszym kwietnia 2008 i 29 marca 2009. Kierując się sugestią naszego redaktora-tłumacza obstawiałbym datę wydania na grudzień tego roku - w końcu święta to dobry czas na sprzedaż wszelakich gier, zwłaszcza takiego formatu. Nic nie wiadomo na jakich platformach ukaże się nowy Prince, ale podejrzewam, że tu Ubi nie odbiegnie od schematu i otrzymamy produkt na PS3, X360 i PC.

Ps. kuffa zapomniałem wkleić źródło informacji ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jeden news. Polecam przeczytać.

"Koncern Ubisoft oficjalnie potwierdził to, o czym wszyscy wiedzieli już od jakiegoś czasu. Nowy Prince of Persia jest w trakcie przygotowań i zostanie wydany pod koniec bieżącego roku na Xboxa 360, PlayStation 3 oraz PC.
Najnowsza odsłona „Księcia Persji” (plotki mówią, że uzyska podtytuł Prodigy) tworzona jest przez studio Ubisoft Montreal – to samo, które odpowiada za trzy poprzednie edycje PoP - Sands of Time, Warrior Within i The Two Thrones.
Na temat samej gry ogłoszenie niestety nie mówi nic wiele. Twórcy obiecują jedynie, że najnowszy Prince of Persia będzie powiewem świeżości w pozycjach typu action-adventure i zaprezentuje sobą zupełnie nowy styl artystyczny w prezentowaniu wydarzeń, które będziemy oglądać na ekranach naszych konsol i komputerów.
Francuska firma potwierdziła oprócz tego, że w międzyczasie powstaje również przenośna wersja najnowszego PoP-a, która projektowana jest specjalnie z myślą o handheldzie Nintendo (DS) i przyniesie ze sobą zupełnie nową fabułę oraz postacie. Kieszonkowa edycja ukaże się najprawdopodobniej jakiś czas po „stacjonarnych” odpowiednikach.
Ubisoft zapowiedział, że więcej szczegółów poznamy w niedalekiej przyszłości, więc pozostaje czekać. W międzyczasie obejrzyjcie pierwsze screenshoty (pochodzą z jednego z francuskich magazynów), które znajdują się obok. Jak widać, najnowszy Prince of Persia powstaje w technologii cell-shading.".

Gra pojawi się na konsole: XBOX 360, PS3 i Nintendo DS, a także na PC.

Źródło gry-online.pl

I screeny prawdopodobnie z owej gry. Nie lada wydarzenie dla fana serii. ^^

20080429151829

20080429151905

20080429151914

20080429151926

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektóre to artworki a niektóre nie - nowy PoP ma zostać wykonany w technice komiksowej (cell shading czy jakoś tak. nie pamietam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 15:50, seles napisał:

jasne , że to tylko concept arty ...

Tak jak mówi KrzychoCJ, taka ma być grafika. Poczytaj trochę o tej grze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 16:17, bojanzaw napisał:

> jasne , że to tylko concept arty ...
Tak jak mówi KrzychoCJ, taka ma być grafika. Poczytaj trochę o tej grze ;)

OMG...
ma tak wygladać gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 17:14, seles napisał:

> > jasne , że to tylko concept arty ...
> Tak jak mówi KrzychoCJ, taka ma być grafika. Poczytaj trochę o tej grze ;)
OMG...
ma tak wygladać gra?

Nom. Mi się podoba. Fajnie wygląda rękawica, której będzie używał książę ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ubi ujawnia towarzyszkę Księcia!
"Ubisoft ujawnia nową postać, która pojawi się w kolejnej części Prince of Persia
23 maja 2008 10:12 PC360PS3g40st

Co prawda jeszcze nie znamy oficjalnego podtytułu kolejnej części Prince of Persia, niemniej jednak po pierwszych screenshotach przedstawiających głównego bohatera czas, aby uchylić kolejnego rąbka tajemnicy.

W przygodach perskiemu księciu zawsze towarzyszyła jakaś kobieta. Tym razem będzie to Elika, której istnienie właśnie ujawnił Ubisoft. Proces powstawania nowej postaci możemy obejrzeć na filmiku, który znajdziecie w tym miejscu.

Być może więcej na temat przyszłości serii dowiemy się już za kilka dni, 28 maja, kiedy to rozpocznie się impreza o nazwie Ubidays. Bezpośredni przekaz z rozpoczynającej ją konferencji prasowej zainteresowani będą mogli obejrzeć za pośrednictwem strony www.uplay.com. Jej rozpoczęcie zaplanowano na siódmą rano naszego czasu."
Źródło: GOL ( http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=41079)

Dodaję również film (również z GOL-a) prezentujący postać. :)
http://www.gry-online.pl/gol_video.asp?ID=8775

20080523124504

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 17:53, bojanzaw napisał:

> > > jasne , że to tylko concept arty ...
> > Tak jak mówi KrzychoCJ, taka ma być grafika. Poczytaj trochę o tej grze ;)

> OMG...
> ma tak wygladać gra?
Nom. Mi się podoba. Fajnie wygląda rękawica, której będzie używał książę ^^

a mi chyba nie bardzo, nie sam koncept komiksu... ale ten wygląd ksiecia, co oni mu zrobili dredy? i ma na sobie jakieś łachmany jak człowiek pierwotny, a podobno Persowie to była rozwinięta cywilizacja...
no mam nadzieję, że jeszcze to zmienią coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bohaterem gry będzie inny książę, który będzie jednak prawdopodobnie w jakimś stopniu powiązany z tym poprzednim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Ubisoft przedstawił nową postać występującą w czwartej części Prince of Persia. Jest nią Elika, ciemnowłosa kobieta, mająca odegrać znaczącą rolę w grze. Więcej informacji brak, ale zapewne dostaniemy je na imprezie Ubidays, która odbędzie się w najbliższym tygodniu." xboxspot.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/
Przybyłe, otworzyłem, zobaczyłem. ;) Trachę za krótki ten trailer, ale kilka ciekawych rzeczy udało mi się wychwycić. Po pierwsze, krajobraz. Trochę puszczy, mroczny "pałac"- mniam, palce lizać! Dwa - być może będzie można wykorzystać towarzyszkę (Elikę) nowego Księcia w walce. And last but not least cell shading. W "praniu" wygląda bardzo fajne, o wieeele lepiej niż na screenach. W moich odczuciach dodaje grze baśniowego klimatu a la "Baśnie z tysiąca i jednej nocy". Podsumowując. Nowy PoP jest na dobrej drodze ku chwale. ;> Oby tak dalej. Oczywiście czekam na kolejne trailery, gameplay''e i screeny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weź jak tak to ma wyglądać to ja bym nie pomyślał, ze to nasz Książę. Jestem fanem tej serii przeszedłem 2 częśći, bo w 1 jakoś okazji nie miałem zagrać xD. No i cóżmuszę przyznać, że i tak pcozekam na PoPa 4. Moze będzie dobry,lepszy ? a moze nawet najlepszy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy PoP. To marzenie każdego gracz który uwielbia gry akcji połączone ze zręcznościówkami. Ubisoft na pewno "czwórkę" zrobi tak że będzie to najlepsza część, w końcu na swoim koncie mają poprzednie PoP-y i świetne AC. A właśnie w końcu bohaterem zostaje Książę czy będzie ktoś inny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować