Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Demo F.E.A.R. na Xboksa 360

18 postów w tym temacie

Dzis bylem w Empiku bo dawno go nie odwiedzialem. Patrze i co sie okazało ? Widze PlayStation2 a na nim Black ! Wiec z ciekawosci podszedlem do pada i popykalem chwile (trach bum bach...) Na codzien moim domowym centrum dowodzenia jest PC ale i tak chetnie pogralbym sobie w Black-a na PS2. Fajna gra i ciekawe efekty... A teraz widze ze tu wyjdzie juz niedlugo F.E.A.R na 360 !
Mamy jako posiadacze pc pewne przywileje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oo.. ciekawe :/ F.E.A.R to jest coś na kompa a nie na kosolke :P chodź mam X360 to nie gram na nim wstzrelanki.. do tego jest potrzebna myszka i klawiatura a na padzie źle w strzelanki się gra..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 15:48, Szewczu napisał:

oo.. ciekawe :/ F.E.A.R to jest coś na kompa a nie na kosolke :P chodź mam X360 to nie gram
na nim wstzrelanki.. do tego jest potrzebna myszka i klawiatura a na padzie źle w strzelanki
się gra..

Wcale nie jest potrzebna myszka i klawiatura, a grałeś w Halo????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 15:48, Szewczu napisał:

na padzie źle w strzelanki się gra..


Zaloguj się na marketplace i ściągnij demko Call of Duty II lub Ghost Recon Advanced Warfighter. Gwarantuje, że zmienisz zdanie. Szybko można się przerzucić. Mi teraz np. dziwnie się w CS''a gra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 16:17, shinian napisał:

> na padzie źle w strzelanki się gra..

Zaloguj się na marketplace i ściągnij demko Call of Duty II lub Ghost Recon Advanced Warfighter.
Gwarantuje, że zmienisz zdanie. Szybko można się przerzucić. Mi teraz np. dziwnie się w CS''a
gra:)

Tak, w szczególności, że Call of Duty III będzie tylko na konsolach - aż dziwię się jak niektórzy mają "handikapa manualnego" i nie potrafią ogarnąć sterowania na padzie, które IMO jest bardziej wygodne i jest znacznie lepsza "wczówka" dzięki kombu : spusty + wibracje, a to że "WSAD" zastępuje lewy analog a myszkę prawy to naprawdę nie jest problem, bo po krótkim treningu można odwalać z powodzeniem headshoty, bez autoaimingu. To co napisałem wcale nie świadczy o tym, że gram tylko na konsolach - na pc zaliczyłem większość "głośnych" fps''ów i potrafię zachować obiektywizm;) - ale niektóre jednostki po prostu są "niereformowalne" i choćby niewiadomo jak wygodne i intuicyjne było obłożenie pada, to oni nigdy w życiu nie będą grali w fps''y na konsoli (bo dla nich jest to niewyobrażalne:)
btw : fear na X0 jest syfny i nie warty miejsca na dysku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 16:58, nievil napisał:

Tak, w szczególności, że Call of Duty III będzie tylko na konsolach - aż dziwię się jak niektórzy
mają "handikapa manualnego"


Handicap manualny, bardzo ładnie ujęte. Mam nadzieję, że pozwolisz się cytować. Szkoda, że ci którzy nie władają angielskim przynajmniej w stopniu zadowalającym nie załapią:P

Dnia 26.09.2006 o 16:58, nievil napisał:

btw : fear na X0 jest syfny i nie warty miejsca na dysku...


Dzięki za informacje, tak się zastanawiałem czy opłaca się to wogóle ściągać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 18:03, Maker3 napisał:

> : fear na X0 jest syfny i nie warty miejsca na dysku...
ściągałeś demo?

Tak, zmarnowałem pół dnia - zdecydowanie nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 18:08, nievil napisał:

> > : fear na X0 jest syfny i nie warty miejsca na dysku...
> ściągałeś demo?
Tak, zmarnowałem pół dnia - zdecydowanie nie polecam

to dopiero demo, może do premiery poprawią błędy

A co właściwie było tam niefajnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 18:11, Maker3 napisał:

> > > : fear na X0 jest syfny i nie warty miejsca na dysku...
> > ściągałeś demo?
> Tak, zmarnowałem pół dnia - zdecydowanie nie polecam
to dopiero demo, może do premiery poprawią błędy

A co właściwie było tam niefajnego?


Jak masz b. szybkie łącze to ściągnij i sam zdefiniuj pojęcie "niefajne" :P (na serio : najprościej można nazwać to "niechlujną konwersją z pc", tyle)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...

Dnia 26.09.2006 o 16:58, nievil napisał:

- ale niektóre jednostki po prostu są "niereformowalne" i choćby niewiadomo jak wygodne i intuicyjne
było obłożenie pada, to oni nigdy w życiu nie będą grali w fps''y na konsoli (bo dla nich jest
to niewyobrażalne:) ...


Nie to, ze "niereformowalne", tylko konserwatywnie nastawione :) albo po prostu posiadające własne preferencje :)
Moj brat ma PS 2 więc pewnego razu zaryzykowałem :P i uruchomiłem którąś część MoHa (bodajmy tą na pacyfiku) i po kliku (moze kilkunastu) minutach grania człowiek wychodził z siebie i stawał obok :P
Innym razem akurat ktoś grał na tymze PS 2 w innego shootera pt. [zastanawia się długo :D] bodajmy Killzone :). W sumie szło mu to dość dobrze (tak mozna powiedzieć :). Ponownie zaryzykowałem i sytuacja się powtórzyła. I uwazam, ze choćby był tam super intuicyjny i wygodny pad, to i tak sytuacja byłaby podobna.
Innymi słowy to nie jest kwestia reformowania, tylko po prostu przyzwyczajenia lub nawet miesięcy praktyk, zanim człowiek trafi w obiekt wielkości Boeinga 747, oddalony o 20 metrów :D (dotyczy to kazdego kontrolera poza właśnie standardem "mysz+WSAD").

Swoją drogą jak widuje czasami zawodowych graczy w Quake 3 itp., to az się dziwię, w jaki spsoób podobne akcje mozna by przeprowadzać grając samym padem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

grałem w kilka fpp ów na konsole, w tym np halo 1 i 2 na xboxie i w medale na ps2 i stwierdzam że gra w fppy na pc jest znacznie lepsza. i niechodzi tu tyle o sterowanie (które dla mnie w wypadku xboxa było wygodne i szybko można było się przyzwyczaić), ale o to że fppy na konsole są znacznie wolniejsze. Nie odczuwam tu takiej dynamiki jak na kilku fppach typowo pctowych (bo niektóre, szczególnie nowsze produkcje też wydają mi się "wolniejsze")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować