Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Company of Heroes: Kompania Braci - dziś premiera!

40 postów w tym temacie

Z dużą chęcią kupiłbym tę grę, ale nie jestem pewien, czy działałaby przyzwoicie na moim koputerze... trzeba poszukac gdzieś dema...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiem że zagrałbym sobie w te gierkę, ale teraz jest dla mnie za droga, poczekam aż będzie w extra klasyce, czyli jakieś... 5-8 lat ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym sobie zagrał w tę grę, ale obawiam się, że nie będzie ona płynnie działać na moim kompie. A szkoda, bo na podstawie recenzji można stwierdzić, że CoH do bardzo grywalny RTS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2006 o 17:52, lukmistrz napisał:

Z dużą chęcią kupiłbym tę grę, ale nie jestem pewien, czy działałaby przyzwoicie na moim koputerze...
trzeba poszukac gdzieś dema...


demko będzie w najnowszym CDA, 3 października

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do CDP.

Czy bedziecie tlumaczyc przeklestwa normalnie, czy jak zwykle zobaczymy "kurde, kurcze, cholera" ???. Bo niby gra ma oznaczenie +18, wiec bluzgi normalne powinny byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2006 o 19:15, Rebellion napisał:

Mam pytanie do CDP.

Czy bedziecie tlumaczyc przeklestwa normalnie, czy jak zwykle zobaczymy "kurde, kurcze, cholera"
???. Bo niby gra ma oznaczenie +18, wiec bluzgi normalne powinny byc.

Powiem tak... bluzgi nie zostały przetłumaczone,bo w tekstach ich nie znajdziesz.

Za to kiedy dojdzie do bitwy,okazuje się że żołnierze mają nam wyjątkowo dużo ciekawych rzeczy do powiedzenia:)
Wersja jest kinowa,więc są tłumaczone tylko napisy.A przekleństw w tekstach nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2006 o 19:19, Darkstar181 napisał:

> Mam pytanie do CDP.
>
> Czy bedziecie tlumaczyc przeklestwa normalnie, czy jak zwykle zobaczymy "kurde, kurcze,
cholera"
> ???. Bo niby gra ma oznaczenie +18, wiec bluzgi normalne powinny byc.
Powiem tak... bluzgi nie zostały przetłumaczone,bo w tekstach ich nie znajdziesz.

Za to kiedy dojdzie do bitwy,okazuje się że żołnierze mają nam wyjątkowo dużo ciekawych rzeczy
do powiedzenia:)
Wersja jest kinowa,więc są tłumaczone tylko napisy.A przekleństw w tekstach nie ma...

Jak nie ma ?!?! Są słowa typu "gó*** , wyp******** itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra po wideo recenzji na hyperze bardzo mi przypomina dow''a tyle ze z lepsza grafa sztuczna inteligencja i w realiach II wojny. Kupić nie kupiłem, bo nie zrobię podobnego błędu jak przy oblivionie ze mi komp za słaby jest (chyba trzeba cos przepalić w płycie głównej) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i bym kupił CoH gdyby nie to, że wczoraj za 30 zł kupiłem oryginalnego Obliviona i jeszcze PoP : Dwa Trony również za 30 zł!! Poza tym już niedługo premiera Gothica 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować