Zaloguj się, aby obserwować  
iro1979

Joint Operations Typhoon Rising - wszystko o grze

1187 postów w tym temacie

ja kupiłem na alegro za 14 zł.taka tania bo jest dodatkiem do jakiejs karty graficznej(pewnie wyciagaja i sprzedaja,ale to jest oryginał)jesli lubisz gry wojenne oparte na naszych czasach ,to ta gra jest dla ciebie.ja jestem bardzo zadowolony.w bfa gram czasami ale nie jestem zadowolony bo mi sie przycina i podobno gubi pliki tz. strzelam do goscia na pewno powinien zginac a jest odwrotnie a kompa mam bardzo dobrego.poza tym 14 zł to nie majatek i jako uzupełnienie bfa moze byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dostałem brazowa gwiazde,niestety plecy rosna.ale to moja wina i n=internetu,co plansza pisze mi conecting intruped ze 3 razy.celuje do goscia powinnem go trzy razy zabic,niestety to on mnie zabija,cholera niewiem co robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 00:26, DR.SIURAK napisał:

dostałem brazowa gwiazde,niestety plecy rosna.ale to moja wina i n=internetu,co plansza pisze
mi conecting intruped ze 3 razy.celuje do goscia powinnem go trzy razy zabic,niestety to on
mnie zabija,cholera niewiem co robic.

Wyłącz wszystkie programy co pobieraja coś z netu :P I wyłącz też skanowanie jakimiś antyvirami w tle i nie defragmentuj dysq podczas gry :P
Jutro pogramy (w środę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 08:47, DR.SIURAK napisał:

http://www.dsl.cz/rychlost.php mogł bys to zobaczyc przed wejsciem do gry ,i napisac
mi jaki masz szypki internet ,kb/s,i srednie pingi

U mnie napisało tak:
Rychlost připojení k internetu: 486,72 kbit/s
Rychlost stahování dat: 60,8 kByte/s
Rychlost odezvy (ping): nezjištěno
PS: Wbijam o 18:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nigdy tego nie robiłem,boje sie ze cos popsuje.zaczekam az bedziesz miał mikrofon i poprowadzisz mnie jak po sznurze.narazie zmieniam nazwe zeby nie robic wstydu px2 i sobie ,wczoraj 5 razy mnie zabili na 1 mapie cos my grali przez zatrzymanie gry.zenek lal ze mnie bo bylismy na ts.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto przed wami ja największy cham w tę gre a więc opowiadam : Grałem sobie pewnego dnia na jakims Francuskim serverze . Gram i gram az tu w końcu patrze a jakisc gosc mnie zdjął ze snipry pózniej jescze raz , i jescze raz , az tak sie wkurzyłen ze podpłynałem ,,basenem, na jakis mur przeszedłem mur do okoła na kucaku patrze a mym oczomu ukazał sie piękny widok .. TEN GOSC CO MNIE ZDJAŁ SE SNIPRY . A więc dobrze sie zkładałao ze grałem Refilmanem wyjąłm moja fajna bron..SHOTGUN i patrze z żlem na snipera który celował w moich kompanów w myślach sobie powiedziałem ..Adios Amigos..i trzask i trzask i trzask w heada sniperowi . Trzy strzały !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 16:35, barteg napisał:

Oto przed wami ja największy cham w tę gre a więc opowiadam : Grałem sobie pewnego dnia na
jakims Francuskim serverze . Gram i gram az tu w końcu patrze a jakisc gosc mnie zdjął ze snipry
pózniej jescze raz , i jescze raz , az tak sie wkurzyłen ze podpłynałem ,,basenem, na jakis
mur przeszedłem mur do okoła na kucaku patrze a mym oczomu ukazał sie piękny widok .. TEN GOSC
CO MNIE ZDJAŁ SE SNIPRY . A więc dobrze sie zkładałao ze grałem Refilmanem wyjąłm moja fajna
bron..SHOTGUN i patrze z żlem na snipera który celował w moich kompanów w myślach sobie powiedziałem
..Adios Amigos..i trzask i trzask i trzask w heada sniperowi . Trzy strzały !

no i dobrze mu zrobiłes.snajper twój wróg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 16:38, Px2-Piter- napisał:

IRO przestan juz te dzieci robic i wracaj do gry;D ile mozna co chcesz miec cale przedszkole??
;D

Na jakiej mapie takie staty mieliście? Ja będę w czwartek za tydzień (drugiego listopada - cały dzień). A potem od grudnia często będzie mnie można spotkać. Będę miał nowe łącze. Grałem w JO wczoraj. Pierwsze 2 mapy nie byłem pierwszy bo grałem przeciwko RIP''s (4 ich było na kutu <- nie lubie tej mapy) i byłem 5 odrazu za ripami. Nie trzeba mówić że ciężko się gra w słabym teamie. Poszedłem poźniej na tkoth więc mapy trwały średnio 10min. i 30 sekund. Grałem przez 2 godziny gdzieś i tylko 1 mapę nie byłem pierwszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 13:40, barteg napisał:

A jak zrobić zebym mogło grac dwie osoby na jedenym koncie na dwóch kompach ?

nie bardzo rozumiem o co ci chodzi.we dwoje chcecie grac jednym zołnierzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 13:40, barteg napisał:

A jak zrobić zebym mogło grac dwie osoby na jedenym koncie na dwóch kompach ?

Tak to się nie da. To tak jak ktoś by ci ukradł CD-keya ale jak będzie grał to ty nie będziesz mógł w tym samym czasie. Najlepiej nie kombinować i kupić drugą grę (na allegro z 10-15zł). Ale to już będą 2 osoby na 2 kontach i na 2 kompach :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ahh;D musiales konu powiedziedz IRO ze to na ludkach takie staty;] moze by sie przerazil ze jestesmy coraz lepsi i go niebedziemy potrzebowac;] [zart] dawaj iro dawaj na wojne DOSC CIURLANIA ;];D A MASZ WOGOLE IP NOWEGO TS??

[m]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować