Zaloguj się, aby obserwować  
iro1979

Joint Operations Typhoon Rising - wszystko o grze

1187 postów w tym temacie

Dnia 25.11.2006 o 15:22, barteg napisał:

Co musze zrobic zeby byc w klanie ?

Jak będzieszdobrze grał to napewno ktoś cię przygarnie. Może nawet my ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to mysle ze juz niedługo u was będe ,zająłem drugie miejsce w ogólny rankingu mapy i pierwsze w oddziale Rebel a więc chya niezle nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 17:42, barteg napisał:

No to mysle ze juz niedługo u was będe ,zająłem drugie miejsce w ogólny rankingu mapy i pierwsze
w oddziale Rebel a więc chya niezle nie ?

Ładnie, chodzi o to byś był w czołówce zawsze :). Prawie cały czas jestem w czołówce (pierwsze 5 miejsc), a skromnie mówiąć prawie zawsze jestem 1 ;) w wyjątkowych sytuacjach jestem nisko (jak mam beznadziejny team bo ma to duży wpływ). Kompa będę miał około 8 grudnia i internet (ze 2 dni później). Do zobaczenia na novej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 16:29, barteg napisał:

A moze dojde do -Cosz- ? :D ... Który team jest najlepszy?
ps.Błagam wezcie mnie !

Cosz zazwyczaj grają na TKOTH. Zresztą jest to klan zagraniczny, oczywiście jeśli znasz języki obce to nie ma problemu ;). Większość klanów to niemiecki i angielskie, są też francuzkie. Z polskich to PX2 i F.C.S. - wiadomo każdy chwali swoje, ale imho px2 jest lepszy. Z zagranicznych to najlepszy imo jest klan omg.
PS: Pewnie nie będzie problemu żeby cię przyjąć jednak nie dzisiaj i nie jutro ;) Najpierw pograj trochę. Jak się rozegasz i będziesz w czołówce za każdym razem (chociaż te pierwsze 15 miejsc przy pełnym serwerze), to przyjmiemy cię na okres próbny (normalna procedura)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 20:50, barteg napisał:

Kolejny raz 5 miejsce na Thunder 2 !

Im później zaczniesz okres próbny tym lepiej dla ciebie. Co będzie jak zaczniesz okres próby i chłopaki cię nie wezmą do klanu? Bardzo dobrze ci idzie jak na pare dni grania :) Szybko się uczysz, ja bym tam chciał aby nas w klanie było więcej. Ja zacznę grać po 8 grudnia, zobaczę co potrafisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To musimy sie umuwić na jakiś trening pod okiem mojego mastera (masterem jesteś ty :) grałem z tobą raz )
A wiec 8grudnia HAHAHA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 21:13, barteg napisał:

To musimy sie umuwić na jakiś trening pod okiem mojego mastera (masterem jesteś ty :) grałem
z tobą raz )
A wiec 8grudnia HAHAHA!

A i popraw ratio.
Ważne też są przejęcia baz - za to dostajesz dużo punktów doświadczenia. Chodzi o to byś w momencie przejęcia punktu z jednego koloru na drugi był w strefie - zaliczaci wtedy takeovera (nie pamiętam 12-17 punktów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 16:24, barteg napisał:

spoko , nie jestem taki głupi żeby tego nie wiedzieć.

;) sry, myślałem że nie wiesz a chciałem dobrze bo masz 3 aas takeoverów na 1dzień i 10 godzin gdy (34godziny), ja na nowym koncie mam 250 takeoverów w 4 dni i 8 godzin (104 godziny). Czyli mniejwięcej grając tyle co ty miałem 83 takeovery. Wiadomo że grałem już kupe czasu na innym koncie i mam doświadczenie.Miałem dni że na jednej mapie takeoverów miałem ponad 10. Dobrą mapą do nabijania takeoverów jest cecoa crossroads (na niej raz miałem 12 takeoverów a i tak nie załapałem się na wszystkie). Więc pamiętaj jak twoi ziomale zdejmują flagę to wskakuj w jeepa lub bugiego i leć na przejęcie ;) może jeszcze kogoś przejedziesz po drodze hehe.
PS:takeoverów miał bym więcej jednak grywam też na tkoth.
PS2: nie opłaca się imho grać na tdm. PSP takeover są liczone jednak za nie nie ma medali... Zresztą nie ma bonusów za zabijanie w strefie bo stref nie ma. Po 3 PSP na tdm jest 1 lub 2 co oznacza że mało osób je przejmuje na mapę (może 4-5 na mape dostaje PSP takeovera, a na AAS wszyscy w strefie podczas przejęcia - czasami 20 osób i to po kilka razy ;P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 20:26, barteg napisał:

No to jak ? Kiedy mnie przyjmiecie na okres probny ?

Teraz to nie ma sensu, powiem ci jak by było. Został byś przyjęty na okres próbny i po nim ne został byś przyjęty. Taka jest prawda. Nie trzeba grać żeby wiedzieć że się dopiero uczysz, ratio masz 0,4. Pogadamy jak będziesz miał coś koło 0,8 wtedy będzie szansa. Wcześniej było takie kryterium że nie patrzyliśmy nawet na graczy co mieli ratio poniżej 1. Wiadomo że ratio to nie wszystko jednak jest ważne bo dużo mówi o poziomie doświadczenia gracza (i wielkości jego laga ;D). Bądź cierpliwy, jak nie to zapytaj F.C.S.''ów oni mają jakieś inne kryteria przyjmowania. Ja wolał bym na twoim miejscu jednak poczekać i się nie plamić FCS''ami. Nasz klan jest narazie w rozsypce i nie wiadomo czy zagramy jeszcze jakąś klanówkę. Teraz gramy praktycznie 4fun. Jednak może uda nam się zwerbować dobrych graczy.
PS: jak pomimo wszystko chcesz spróbować (co narazie odradzam) to pogadaj z chłopakami w wątku o JO naszego klanu http://www.pixcom2.com/forum/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przed chwilą dostałem propozycje od teamu -UGRA- to jest ruski klan ale jakoś porozumiewałem się z nimi mają nawet miłych ludzi ? Co myslisz o ich propozycij
ps.1 zapraszali mnie zebym z nimi pograł :P
ps.2 byłłem od jednego z wazniejszych ludzi tego teamu na thunder 2 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 15:03, barteg napisał:

Właśnie przed chwilą dostałem propozycje od teamu -UGRA- to jest ruski klan ale jakoś porozumiewałem
się z nimi mają nawet miłych ludzi ? Co myslisz o ich propozycij

Propozycja OK. Jak zależy ci na byciu w klanie to dołącz do nich. Pamiętam 2 z tego klanu: ALEX i Batanik (przezwisko batonik :P).

Dnia 29.11.2006 o 15:03, barteg napisał:

ps.1 zapraszali mnie zebym z nimi pograł :P

to pograj, są dobrzy (ale nie tak jak my :P)

Dnia 29.11.2006 o 15:03, barteg napisał:

ps.2 byłłem od jednego z wazniejszych ludzi tego teamu na thunder 2 !

A tego nie rozumiem, możesz dokładniej powiedzieć o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 15:03, barteg napisał:

Właśnie przed chwilą dostałem propozycje od teamu -UGRA-
narazie mozesz isc do nich moze cie wiele naucza,poza tym fajnie jest i kims pogadac w czasie gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...
Jutro mam wypłatę i w niedziele jak będzie coś otwarte to kupie sobie biurko i krzesło żebym miał gdzie tu grać. Myślałem że dzisiaj z matką pojedziemy po laptopa dla niej żeby miała kompa jak swojego zabiorę, ale nie wypaliło. Jak będę coś wiedział więcej na temat mojej gry w JO będę się odzywał. Koniec przyszłego tygodnia lub początek następnego wracam do gry na stałe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mikrofon juz masz.neta nie miałem od czwartku przez hakerów.ide zaraz grac bo dawno nie grałem.mikołaj jest 6 -ego a nie 8 -ego hehe.a mamie kup narazie kalkulator moze sie nie połapie i wystarczy-taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować