Zaloguj się, aby obserwować  
iro1979

Joint Operations Typhoon Rising - wszystko o grze

1187 postów w tym temacie

Dnia 11.12.2006 o 16:36, barteg napisał:

WoooW , odkryłem super dobrą broń którą mozne uwazac za niewinną a mianowicie ...MP5 i MP5/S
To bron swietna dla medyków dlatego ze mało waży i jest celna.(Mp5)
O MP5/S tez sie przekonałem ze jest swietna , kiedys z kolegą z -UGRA- zaszlismy od "X" przeciwników(w
nocy z niktowizorkami :) ) i strzelalismy do kazdego odrodzonego goscia ...to był taki sabotaż
ze kazdy z nas rozwalał po jednym przeciwniku ponizej inna pozycja i znowu inny gosc itd.
Na drugim miejscu w moim rankingu jest Ak-47 dlatego ze tez jest celna i ma sporo amonicji
w magazynku.

A wy jaka bron lubice najbardziej ?

mnie jest obojetne,zalerzy czym gram i jaka mapa.chcial bym sie nauczyc dobrze grac cichaczami.a znam goscia(zenek)co gania nawet z pistoletem(szalony).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...

Dnia 11.12.2006 o 16:36, barteg napisał:

A wy jaka bron lubice najbardziej ?

Ja bardzo lubie na małe dystanse shotguna :) 1 strzał zazwyczaj wystarcza, ma duży rozrzut i prawie zawsze w głowętrafiam, na duże dystanse AK47, a po stronie opsów M4 (lipa jest w nocy...).
PS: Mam już kompa - net będzie w czwartek. Mam nadzieje że nic się nie zmieni. Padł mi zasilacz ale już mam nowy (550W)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze teraz mam złą passe i duzo musze sie uczyć wiec ostatnio tylko gram na serverach nie rankingowych (najczesciej. UE-SERVER ) Moze w nastepnym tygodniu bede gral na rankingach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj przychodzą faceci od neta, będzie 1MB/s. Po 3 miesiącach zakładam 3Mb/s :). Tak więc wracam do gry. Qupiłem słuchawki 5.1 to może mi pomóc na specopsach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 17:53, Saref napisał:

Mam jedno pytanie, a mianowicie gdzie można tą grę kupić ? Bo mnie gra zaciekawiła.

Najtaniej na allegro 10-20zł, ale pewności nie masz że klucz będzie działał bo nieuczciwy sprzedawca może sobie grać dalej na tym kluczu. A nową np tu:
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=2331
Poszukaj może znajdziesz gdzieś taniej. Jest dużo sklepów internetowych. Ciężko natomiast kupić dodatek Escalation.
Ps: Gra powala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 21:18, iro1979 napisał:

> Mam jedno pytanie, a mianowicie gdzie można tą grę kupić ? Bo mnie gra zaciekawiła.
Najtaniej na allegro 10-20zł, ale pewności nie masz że klucz będzie działał bo nieuczciwy sprzedawca
może sobie grać dalej na tym kluczu. A nową np tu:
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=2331
Poszukaj może znajdziesz gdzieś taniej. Jest dużo sklepów internetowych. Ciężko natomiast kupić
dodatek Escalation.
Ps: Gra powala


THX... kupię sobie po świętach bo narazie zbieram na upgrade kompa więc będzie cienko z kasą ;). Jeszcze raz dzięki.W sklepach szukałem,ale znalazłem tylko towar za 120 zł(więc mnie cenka wbiła w fotel ;) ) i też widziałem brak dostaw, ale na gry-online se kupie po świętach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 21:31, Saref napisał:

THX... kupię sobie po świętach bo narazie zbieram na upgrade kompa...

Nie wiem jaką grafikę wkładasz do kompa, ale do niektórych GForców dają JO za free, ja np. dostałem z GF6600GT, wiem że dawali też do lepszych, ale nie wiem do jakich. Dopytaj w sklepie jak będziesz kupował kartę graficzną bo różne firmy dająróżne gry. Może będziesz miał JO za nic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 21:55, iro1979 napisał:

> THX... kupię sobie po świętach bo narazie zbieram na upgrade kompa...
Nie wiem jaką grafikę wkładasz do kompa, ale do niektórych GForców dają JO za free, ja np.
dostałem z GF6600GT, wiem że dawali też do lepszych, ale nie wiem do jakich. Dopytaj w sklepie
jak będziesz kupował kartę graficzną bo różne firmy dająróżne gry. Może będziesz miał JO za
nic ;)


Wiem ,bo barteg mi o tym mówił ,ale kupuje Radeona X1600 więc ani rusz :P. Najwyżej potem dozbieram kase z resztek bo upgradzie :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 12:14, DR.SIURAK napisał:

iro radiowy sobie wziołes?czy to jest tak dobre jak kabel?nie zapomnij zagrac raz oldem bo
go wywali chodz 2 min.

Mam kabel. Mogę się podpiąć ale zwierzęta mi kable zjedzą :/ (mam 2x normalne sieciówki 1GB) i dokupiłem radiową. Kabel idzie do routera bezprzewodowego i on mi puszcza sygnał, jednak nie umiem go skonfigurować. Strat nie będzie bo stoi blisko (2 metry ;D). Muszę też zabudować biurko :/. Jeszcze troszkę trzeba poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 14:14, barteg napisał:

Mam pytanie czy server WAR@UKO jest klasyfikowany(czy mozna zdobywac w nim staty) ?

niestety nie,sprawdzaj zawsze po lewej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować