Zaloguj się, aby obserwować  
iro1979

Joint Operations Typhoon Rising - wszystko o grze

1187 postów w tym temacie

Dnia 29.11.2006 o 21:55, barteg napisał:

a w każdej chwili moge sie wypisać z teamu ?
ps.pytam bo mysle ze jak bede lepszy do dolacze do Px2 :D

Tak, nikt cię nie zatrzyma na siłę, chyba że ruska mafia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 13:10, barteg napisał:

Wiem ze to moze byc banalne pytanie ale kiedy jest duble kill ?

Gratz, naprawde walnąłeś pierwszego dabla :). Dabyl jest wtedy gdy 1 kulą zabijesz 2 osoby - proste nie :P. Najlepiej dabla zrobić z acp lub 50cal (kula zabija 1 strzałem i nie traci swojej mocy lecąc dalej), ciężej jest ze zwykłej broni, ale da się z każdej (nawet z mp5 silenta bo widziałem 2x). Czasem ludzie kampują z boku helikoptera ze snajperką i czekają aż usiądą koło siebie 2 osoby (nie pochwalam i nie praktykuje). Dabla nie da sięzrobić z at4lub rpg7 nawet jak przeleci przez 2 osoby (sprawdzałem), dabla można zrobić podczepianym granatnikiem riflemana ale tylko wtedy gdy granat rzeleci przez 2 osoby a nie zabije rozbijając się o ziemie. To chyba tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 20:34, DR.SIURAK napisał:

> NIe chodzi mi o duba tylko o LUQA-UGRA-
> :d
a ilu was jest w tym teamie ugra

Jak sprawdzałem to było czterdziestu paru, ale tak żeby grali to tylko 2 widziałem (to teraz jest trzech ;P). Wiesz jak jest, zobacz ilu z px2 wywala na szukajce novej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 21:12, iro1979 napisał:

> > NIe chodzi mi o duba tylko o LUQA-UGRA-
> > :d
> a ilu was jest w tym teamie ugra
Jak sprawdzałem to było czterdziestu paru, ale tak żeby grali to tylko 2 widziałem (to teraz
jest trzech ;P). Wiesz jak jest, zobacz ilu z px2 wywala na szukajce novej ;)

nie kumam co na koncu napisałes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>... Wiesz jak jest, zobacz ilu z px2 wywala na szukajce novej ;)

Dnia 30.11.2006 o 21:13, DR.SIURAK napisał:

nie kumam co na koncu napisałes

Jak wpisujesz w wyszukiwarce playerów na novaworld to wywala 17 rekordów (niektóre to pomyłki więc playerów w naszym klanie powinno być 15), sam wiesz że w sekcji JO nas tylu nie ma. Teraz może grają 4 osoby a reszta się nawet nie pojawia od roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 21:25, barteg napisał:

Nie liczylem ilu nas jest ale nich mi ktos powie szczerze ! Na ktorym miejscu w rankingu klanow
oni sa waszym zdaniem ?

Daleeeko :) jednak ich szanuję (tych 2 co widziałem ja grają) bo grają fair. Napewno są za RIP, OMG, RINO, -ym, za nami :P, GI, AOM i pewnie jeszcze kilkoma co nazwy nie mogęsobie przypomnieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 21:25, barteg napisał:

Nie liczylem ilu nas jest ale nich mi ktos powie szczerze ! Na ktorym miejscu w rankingu klanow
oni sa waszym zdaniem ?

nie bede ci pisał zeby cie nie dołowac,ale graj i sie ucz jak naj wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 18:52, DR.SIURAK napisał:

kurcze zabiłem 20000 ludzi i nie dostałem drugiej brazowej gwiazdy.moze klan sie odradza bo
ostatnio widziałem na jednej mapie hellego,zenka i bolsa.

Nie paniqj drugiej nikt nie ma, to taki bug. Jednak jak masz już trzecią to wszystko jest jasne. To nie to samo co nie mieć 4 za asysty :/ bo każdy gotów pomyśleć że się nie ma :/ (4 medal za asysty jest zbugowany u 20% graczy) i qrka mi się trafiło wrrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 19:07, iro1979 napisał:

> kurcze zabiłem 20000 ludzi i nie dostałem drugiej brazowej gwiazdy.moze klan sie odradza
bo
> ostatnio widziałem na jednej mapie hellego,zenka i bolsa.
Nie paniqj drugiej nikt nie ma, to taki bug. Jednak jak masz już trzecią to wszystko jest jasne.
To nie to samo co nie mieć 4 za asysty :/ bo każdy gotów pomyśleć że się nie ma :/ (4 medal
za asysty jest zbugowany u 20% graczy) i qrka mi się trafiło wrrr.

czyli jest ale nie widoczny?tak.to co ta novaword robi.miał bym prozbe napisał bys mi po angielsku,jaka macie karte graficzna.bo chciałem sie dowiedziec na jakim sprzecie inni graja w jo.na ich forum.a i jeszcze jaki net.juz jest 8-y kupiłes mamie kompa?i czy dzisiaj bedziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...
Matka poszła wczoaj z ojcem po kompa, nie wiem jak się to skończyło - jeszcze nie dzwoniłem do nich. Kompa jeszcze tu nie mamani dobrego internetu. Co do tłumaczania to ja gadam po ang. jak laik, 0 gramatyki i nie znam qpe wyrazów ale postaram się, przynajmniej cię zrozumieją. Więc - "what is your IC speed?" (internet connection :P) to tak jak się mówi do jednego konkretnego ziomka i "what is your graphic card" ale to naprawde jest 0 gramatyki - to brzmi mniejwięcej tak " co jest twoja karta graficzna?" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 07:22, iro1979 napisał:

...
Matka poszła wczoaj z ojcem po kompa, nie wiem jak się to skończyło - jeszcze nie dzwoniłem
do nich. Kompa jeszcze tu nie mamani dobrego internetu. Co do tłumaczania to ja gadam po ang.
jak laik, 0 gramatyki i nie znam qpe wyrazów ale postaram się, przynajmniej cię zrozumieją.
Więc - "what is your IC speed?" (internet connection :P) to tak jak się mówi do jednego konkretnego
ziomka i "what is your graphic card" ale to naprawde jest 0 gramatyki - to brzmi mniejwięcej
tak " co jest twoja karta graficzna?" :P

dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WoooW , odkryłem super dobrą broń którą mozne uwazac za niewinną a mianowicie ...MP5 i MP5/S
To bron swietna dla medyków dlatego ze mało waży i jest celna.(Mp5)
O MP5/S tez sie przekonałem ze jest swietna , kiedys z kolegą z -UGRA- zaszlismy od "X" przeciwników(w nocy z niktowizorkami :) ) i strzelalismy do kazdego odrodzonego goscia ...to był taki sabotaż ze kazdy z nas rozwalał po jednym przeciwniku ponizej inna pozycja i znowu inny gosc itd.
Na drugim miejscu w moim rankingu jest Ak-47 dlatego ze tez jest celna i ma sporo amonicji w magazynku.

A wy jaka bron lubice najbardziej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować