Zaloguj się, aby obserwować  
iro1979

Joint Operations Typhoon Rising - wszystko o grze

1187 postów w tym temacie

Dnia 10.01.2007 o 21:13, Black05 napisał:

iro daj mi swoje gadu, tak bedzie prosciej.Bo dalej nie wiem jak się zarejestrować żeby moć
grać w JOTR na necie.

nie mam gadu, tlena, skype poprostu nie gadam przaz neta. Zawsze mi email wystarczał, czasaem używam teamspeaka ale teraz to żadko.
Nie wiem czego nie rozumiesz. W przeglądarce internetowej wpisz www.novaworld.com na głównej stronie znajdziesz napis Don’t have an account? Register now! i wypełniasz 8 stron (pytają o głupoty urodziny kiedy masz, cdkey, gdzie mieszkasz i takie tam) potem wchodzisz do gry na dole wybierasz novaworld/wybierasz serwery europejskie/wpisujesz swój login i hasło jakie założyłeś na novej/ klikasz zakładkę serwers i wybierasz gdzie chcesz grać (wszystko piszę z głowy więc sry jak są jakieś drobne nieścisłości).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

iro grywasz czasami?w ciagu tygodnia mam awans,medal za czas gry,za asysty treci,zblizam sie do trzeciej brazowej gwiazdy.w top liscie załapałem sie na zabitych i zabijanych.grze mogłem poswiecic wiecej czasu bo byłem chory.i własnie ustrzeliłem duble na dwóch nde.ale byli zgrzani.hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...
Od dzisiaj mam urlop przez tydzień i będę grał, najczęściej z rana bo popołudniu mam laga. Niby da się grać ale jak zabija mnie jakiś flubykiller to się można zapalić. Pamiętam jak go zabiałem jak chciałem a teraz zabije go 2 x on mnie 10 a potem jeszcze patrze na liście pod koniec mapy że on jest w plecy o_O. Wczoraj też mi się zdażyło tak że zanożowaliśmy się z gościem jednocześnie, pierwszy raz tak miałem, zrobiłem scrshoty ale dodam później o nie jestem u siebie na kompie.
PS: Jak mam laga to gram pod ksywką cichacz pl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

faktycznie,z czyms takim sie jeszcze nie spotkałem.ale masz dobrze ze masz urlop.ja tyram od rana do 16.30 i od 19.00 do 23.30.ale to awaria tylko kilka nascie dni.(giełda paliwowa BP).w grze zabijam bardzo duzo ale nie stety gine tez duzo.naj gorzej na padangu (tej twojej)nie wiem dla czego?(chyba wina pilotów heli)z tym lataniem zawsze miałem problemy.a pozaty jak to jest masz lepsz net i lagi wieksze?miałes zkonfigurowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tak robie jak mi każesz, ale ja nie mam żadnych punktów do wypełniania jak w to wejde. Raz tylko miałem date urodzenia podałem ją i nic więcej nie było tylko cała strona jakiś linków i było ta kieś privacy police

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...
Na padangu praktycznie tylko jeepem się poruszam, czasem śmigłowcem ale jak sam lecę :P. Co do lagów to do południa jest ok (ale i tak gożej jak miałem kiedyś) pingi mam gorsze pomimo że transfer lepszy, a popołudniu pingi wachają się od 100 do 500 pali się żółta i czerwona kropka T i R praktycznie nie gaśnie i w dodatku spada transfer (z porannego około 800kb/s do około 200 kb/s). Dowiedziałem się że to A2 (mój dostawca neta) to oni mająkable od T.P S.A. dzierżawioone :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2007 o 20:53, Black05 napisał:

ja tak robie jak mi każesz, ale ja nie mam żadnych punktów do wypełniania jak w to wejde. Raz
tylko miałem date urodzenia podałem ją i nic więcej nie było tylko cała strona jakiś linków
i było ta kieś privacy police

Początek pokaże ci na fofkach w kolejności do trzeciej strony z cdkeyem, dlej musisz sam bo nie mogę zobaczyć - bo mój cdkey jest używany (przeze mnie :P) i dalej nie przejdę. Musisz wypełnić wszystkie strony.

20070112100553

20070112100639

20070112100703

20070112100732

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2007 o 09:20, iro1979 napisał:

...
Na padangu praktycznie tylko jeepem się poruszam, czasem śmigłowcem ale jak sam lecę :P. Co
do lagów to do południa jest ok (ale i tak gożej jak miałem kiedyś) pingi mam gorsze pomimo
że transfer lepszy, a popołudniu pingi wachają się od 100 do 500 pali się żółta i czerwona
kropka T i R praktycznie nie gaśnie i w dodatku spada transfer (z porannego około 800kb/s do
około 200 kb/s). Dowiedziałem się że to A2 (mój dostawca neta) to oni mająkable od T.P S.A.
dzierżawioone :/

kable kablami ,a sprawdzałec moze masz cos w tle właczone i ci spada tak nisko.MSCONFIG.w koncu dzisiaj nie ide na noc to moze sie spotkamy.wczoraj rano cie widziałem,u brata bo tez miał wolne rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2007 o 20:56, iro1979 napisał:

...
Teraz to ja grm rano bo wieczorm mam laga.
PS: Nie mam nic włączone w tle

bolsik sie pytał o ciebie,to mu powiedziałem ze rodzina do ciebie przyjechała,z nazwiska lagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dalej nie moge się zarejestrować bo mi jakieś głupie linki wyskakują. Można zrobić tutaj 2 konta. Bo jak tak to mam prośbe żeby ktoś zrobił konto i dał mi do niego account name i password.
ZA CO Z GÓRY DZIĘKUJE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...
Ja mogę ci utworzyć konto. Mój email to iro1979@tlen.pl wyśli mi tam swojego cdkeya i ksywkę jaką chcesz mieć w grze. Jak się będą pytać o datę urodzenia i miejsce zamieszkania to wpiszę jakieś bzdury. Możesz liczyć na moją lojalność bo mam konto w grze. Chciałbym abyś jednak jeszcze spróbował zainstalować sobi firefox''a bo strzelam że masz internet explorera a www.novaworld.com używa jakiegoś szyfrowania danych.
PS: Jak nie pomoże to wyśli emaila ze swojej poczty żebym mógł ci odpisać jak postępy idą (email też będzie potrzebny do utworzenia konta). Zresztą ksywka jaką chcesz mieć w grze też może być już używana i się bdziemy dogadywać emailowo jaka może być inna. Na twojego emaila wyślę ci też twoje hasło do gry bo na forum to nie zabardzo ;) jeszcze by kto ukradł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 08:57, Black05 napisał:

ok dzieki !!!
Właśnie ja mam firefoxa

Kont założę ci gdzieś koło 12:00 bo drugiego kompa mam rozłożonego (teraz stukam na laptopie) a muszę jeszcze wcześniej zakupy zrobićw 2 sklepach i o 11 sprzątaczka przychodzi więc po 11 zaczne składać kompa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 09:11, Black05 napisał:

iro doszedł do ciebie email ?

Konto utworzone - teraz je musisz aktywować. nova na email powinna ci wysłać jakiś link czy coś koło tego. Login i hasło w moim emailu. Miłej gry, dużo HS i DK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 09:17, Black05 napisał:

aha teraz nie możesz sprawdzić :p

tylko zapisz sobie hasło i nicka w jakims zeszycie,zeby nie zapomniec.bo mój brat musi gre wpisywac od nowa co pół roku bo go wywala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować