Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Warhammer 40,000: Dawn of War - Dark Crusade - zamówienia przedpremierowe

213 postów w tym temacie

Dnia 02.10.2006 o 22:10, Pavonius napisał:

Ale ja mam już wszystko wyłączone oprócz tych 2 rzeczy xD nawet kamerę 3D! A przy dużej rozróbie
i tak gra zwalnia.

Nie możesz ustawić wszystkich detali na full,czy po prostu gra ci kosmicznie zwalnia?
Jeśli to pierwsze,to nie dziwie się,karta już dosyć stara...
Jeśli to drugie... sprawdź czy nie masz jakiegoś wirusa,czy coś... osobiście doradziłbym dokupienie RAMu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście mogę włączyć wszystkie opcje ale wtedy to już jest kosmos! Więc mam wszystko wyłączone oprócz ciał, texturek i detali jednostek. Wtedy da się w miarę komfortowo grać. Wirusa nie mam. Mam najnowsze stery, directx''a i podkręcony komputer (poprzednio działało jeszcze gorzej). Może nie znam się na kartach ale skoro moja ma 128 a wymagane jest mniej to powinno chyba działać bez problemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 23:02, bora napisał:

46.90 niby fajna cena. Ale jak dodam z 10-13 za wysyłkę to mi wyjdzie drożej niz w Media albo
innym Empiku.


Jeśli masz zarejestrowane Dawn of War lub Winter Assault masz możliwość dostawy za wirtualne pieniądze :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanko odnosnie Winter Assault ... Czy dojdzie do reedycji w najblizszym czasie w ramach serii EK? Bo ja, wstyd sie przyznac, jeszcze pierwszego z dodatkow nie posiadam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukuje sie pare nie przespanych nocy ale za to jaka radosc z gry nowymi rasami. Oczami wyobrazni widze te walki w siedzi... 7 graczy free for all i kazdy inna rasa. Warhammer rzadzi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Listopad ? Panowie powiem krótko, wstyd. Poprostu wstyd. Najlepsza gra RTS wszechczasow chyba, a traktowana jest po macoszemu. Prosze mi sie nie tłumaczyć, że są ważniejsze gry i dlatego premiera się przesuwa bo to pogrąża tylko bardziej. Zamowienie oczywiscie juz złożyłem, ale czuje się osobiście obrażony taką datą premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to se zamuwiłem tera tylko czekac aż przyjdzie tylko nie rozumiem co tak daleki termin :(
mam też nadzieje ze sie po drodze gdzieś nie zgubi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 23:07, Mroku21 napisał:

> 46.90 niby fajna cena. Ale jak dodam z 10-13 za wysyłkę to mi wyjdzie drożej niz w Media
albo
> innym Empiku.

Jeśli masz zarejestrowane Dawn of War lub Winter Assault masz możliwość dostawy za wirtualne
pieniądze :]

tylko przy zamówieniu teraz bedzie mozliowśc opłaty za wirtualne pieniądze czy poźniej również?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować