• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
gresko

Company of Heroes

Pytanie

Witam! dostałem wczoraj w prezencie tą grę wygląda super wszystko jest ok filmiki działają w super grafice ale gdy przejdę do szkolenia lub do samej gry nie mam na mapie widoczncyh żadnych ludzi ani sprzętu! widzę tylko symbol jaki maja nad głowa mogę ich normalnie zaznaczyć i grac ale... co to za przyjemność grac symbolem atakującym na symbol i nie widzieć domku czołgu ani nic poza przyroda?! pisałem do działu pomocy ale się nie odzywają ale może cos źle wypełniłem

Tytuł gry: tu wiadomo!

Numer wersji: co tu wpisac??

Klucz rejestracji elektronicznej: widomo!

PROSZE O POMOC!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

40 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 27.10.2006 o 09:52, deput666 napisał:

na moim gf 2 mx 440 gra (przynajmniej demo) uruchamia się i gdy zaczynam misję (trening lub
plaza Omaha) wszystko mam czarne , poza interfejsem. a przty okazji tnie i wykrzacza się niemiłosiernie
już na poziomie menu

bo ta karta to niestety już zabytek - sory ale tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.10.2006 o 10:11, tosz napisał:

bo ta karta to niestety już zabytek - sory ale tak jest



a czy jest jakaś szansa że jakbym pogrzebał w plikach gry to dało by się ją odpalić ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.10.2006 o 11:35, deput666 napisał:

> bo ta karta to niestety już zabytek - sory ale tak jest


a czy jest jakaś szansa że jakbym pogrzebał w plikach gry to dało by się ją odpalić ??

z tego co wiem ta karta po prostu nie obsługuje tej gry i nic tu nie pomoże
wczesniej pisałem że nie mogę znaleźć czy moja karta obsługuje ta grę ale juz znalazłem - poczytaj a sam się przekonasz
http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=580&p=897

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam! mam problem z coh. otóż w czasie grania często wyrzuca mnie z programu. powodem tego jest bląd pliku exe: "recilcoh.exe". o błędzie zawiadamia mnie system windows, ktory chce wysłać raport o błędach. gdy następuje ten proces coh automatycznie sie wyłącza. gra jest orginalana. czego to moze byc wina? z góry dzeiki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.10.2006 o 13:00, Kylo1412 napisał:

Witam! mam problem z coh. otóż w czasie grania często wyrzuca mnie z programu. powodem tego
jest bląd pliku exe: "recilcoh.exe". o błędzie zawiadamia mnie system windows, ktory chce wysłać
raport o błędach. gdy następuje ten proces coh automatycznie sie wyłącza. gra jest orginalana.
czego to moze byc wina? z góry dzeiki za pomoc

zadaj pytanie do pomocy technicznej - oni udzielą ci wyczerpującej odpowiedzi
ja jeszcze się na nich nie zawiodłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam problemz Company of heroes. Mianowicie przy uruchamianiu gry wyskakuje mi błąd że mój komputer ma 768 mb ram i muszęmieć więcej niż 768 mb ram. Konfiguracja mojego kompa: procek Intel Celeron 1.7 Ghz, 768 mb ram ( dwie kości - 512 i 256 mb), grafika ATI Radeon 9550 128 mb. Czy jest jakiśsposób na to by mi ta gra ruszyła? PROSZĘ POMÓŻCIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam!
Mam problem mianowicie chodzi o to iż, po ukończeniu ostatniej misji pojawia się informacja "Wystąpił problem z aplikacją Company of Heroes i zostanie ona zamknięta. Przepraszamy za kłopoty."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam mam problem z grą... Mianowicie po chwili gra sie zawiesza lub restartuje komputer probowałem instalacji na nowo ale nie pomogło patch 1,5 też nic nie dał.Próbowałem też formatowac komputer i nic....mój komputr to; AMD Athlon XP 2000+ 1,67GHz 1,00Gb RAM Radeon x 1600 512 mb instalowałem nowe srerowniki do karty nie pomogło.... Bardzo prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

słuchajcie mam takie pytanie zainstalowałem gre i sie sama uruchomiła a potem muszę ściągać jakieś pachy czy jak je ściągnę to będę mógł grać w single Player? prosze o szybkom odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam
Czy któryś z użytkowników Visty miał problem z fatalnym działaniem tej gry? A mianowicie psującą sie grafika i zacinaniem? (wyglada jak zakłocenia jakies kreski i zniekształcenia obrazu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.01.2008 o 11:15, KinggAdek napisał:

słuchajcie mam takie pytanie zainstalowałem gre i sie sama uruchomiła a potem muszę ściągać
jakieś pachy czy jak je ściągnę to będę mógł grać w single Player? prosze o szybkom
odpowiedz.

Jeśli grar jest oryginalna, to nie widzę powodu dla którego ptache miały to uniemożliwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Na pewno to nie wina Visty. Przecież tylko tak można pograć w DX 10. Poza tym sam mam Vistę i nie narzekam. Spróbuj zainstalować najnowszego Direct X, sterowniki do karty, patche i ewentualnie dociągnij aktualizacje do samego systemu. Któreś z tych działań powinno pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wiem, że temat nieco stary, ale odkurzyć trzeba, bo mam pewien dość paskudny problem...

Zainstalowałem ostatnio ponownie Company of Heroes, a ściśle dodatek do tegoż. Nie mogę jednak w niego normalnie grać, gdyż... cóż, gdy próbuję wejść, gra się domaga instalacji patcha. Ten jednak, przy KAŻDEJ próbie instalacji wywala "niedozwoloną operację", i to natychmiast. Próbowałem sam ściągnąć patche i je instalować, skutek ten sam. Nawet reinstalka niezbyt w grę wchodzi, bo... no cóż, patrz wyżej. Tak samo reaguje, jak patche.

Ma ktoś pomysł, co z tym fantem zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować