Zaloguj się, aby obserwować  
Full_Wypas

GRAM.TV

5081 postów w tym temacie

Dnia 03.05.2008 o 11:50, Dżeju napisał:

Ja to mam pecha, żeby wysłać maila to muszę biegnąć po schodach z parteru na drugie piętro
i chyba nigdy nic nie wygram :(

Heh, nie przejmuj się, ja mam tuner TV w komputerze i i tak nic nie wygrywam. : )
Nie ma się czym przejmować. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się domyślałem, że będzie Jade Empire w konkursie i nawet kompa nie włączyłem, a pytanie wydaje się być trudne. Co do GTA IV to być może będzie recka, ale pewnie za jakieś 2/3 tygodnie (jak powiedzmy w następnym tygodniu nagrają odcinek, to trochę czasu upłynie zanim się pojawi na antenie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 13:14, mefiperes napisał:

Nosz, zapomniałem o gram.TV. :P Ale skoro nie było nic ciekawego, za wiele nie straciłem.
;-)


No kurde ja też zapomniałem ;f

Wczoraj mi sie wydawało że jest sobota a że dzisiaj piatek ;f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odcinek , taki sobie. Dobrze mieć kompa obok TV, akurat zdążyłem zajrzeć na GOL i Wiki, znaleźć odp i wysłać o 11.25 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 13:26, kordzio1 napisał:

Odcinek , taki sobie. Dobrze mieć kompa obok TV, akurat zdążyłem zajrzeć na GOL i Wiki,
znaleźć odp i wysłać o 11.25 :)


Odcinek rzeczywiście taki sobie, mieli już dużo lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź wysłałem o 11.25. Denerwuje mnie właśnie to że, dlaczego te wyniki są tak późno? ;) Odcinek jak zawsze. Czyli warto sobie pooglądać. Ale wolałbym żeby więcej testowali gier na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 13:35, juke napisał:

Odpowiedź wysłałem o 11.25. Denerwuje mnie właśnie to że, dlaczego te wyniki są tak późno?
;) Odcinek jak zawsze. Czyli warto sobie pooglądać. Ale wolałbym żeby więcej testowali
gier na PC.


Ogólnie to jest za mało recenzji w tym programie. Tylko trzy, co to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 13:51, Kraju92 napisał:

> Odpowiedź wysłałem o 11.25. Denerwuje mnie właśnie to że, dlaczego te wyniki są
tak późno?
> ;) Odcinek jak zawsze. Czyli warto sobie pooglądać. Ale wolałbym żeby więcej testowali

> gier na PC.

Ogólnie to jest za mało recenzji w tym programie. Tylko trzy, co to jest.


No akurat dziś było 4, ale tak ogólnie to zawsze 3. 3 gry raz na tydzień i to z co najmniej 6 różnych platform to trochę mało;)

Zaczynają mnie irytować konkursy bo jak kiedyś można było wygrać gry nowe, dopiero co po premierze tak niedawno zaczęto w konkursach dawać klasykę (w sumie nie mam nic do tego), lecz od 2 odcinków były gry z Extra Klasyki po 20zł. Nie żebym był jakiś wybredny ale kiedyś można było wygrać gry nowe i drogie a teraz możemy grać tylko o gry już starzejące się i za 20zł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 16:14, edsonpele napisał:

Co recenzowali w dzisiejszym odcinku i jakie były nagrody w konkursie? Byłem w kościele,
więc przegapiłem :(

Dziś recenzowali jakąś gierkę na PS3 Viking chyba, Overlocked i Rise of Fall.
A do wygrania była gra Jade Empire.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa, JE i Rise of Legends w klasyce... Przecie sam prowadzący powiedział, że dział nazywa się ''reedycje''. Powinni jeszcze zmienić grafikę pojawiającą się przed tą sekcją programu (klasyka -> reedycje).

Co do konkursu - wyjątkowo trudny, jak na grę za 20 zł do wygrania. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 18:01, ArniHell napisał:

Niestety dzisiaj nie oglądałem gram.tv bo kumpel wpadł, licze na to ze ktoś wrzuci ten
odcinek na torry.

A czy przypadkiem nie będzie to piractwo??? Przecież istnieje coś takiego jak prawa autorskie itd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zastanawiałem się nad tym, widziałem ostatnio na torrentach któryś odcinek ale nie ściągałem, poza tym jak by jakiemuś artyście się nie podobało że jego płyty są piracone to by coś z tym zrobił. To że ktoś nagrał sobie na kasetę w zaciszu domowym odcinek to nie świadczy że jest piratem. Przecież mp3 to też kopia więc 80% ludności to piraci bo te 20% to stare babcie które nie wiedzą co to jest. Tak samo to się ma z kserowaniem książek lub innych wiadomości, przecież ktoś napisał książkę po to żeby kupić w oryginalnym wydaniu a ludzie sobie ściągają ebooki lub pdf. Jeśli ja ściągnę raz na jakiś czas jakiś film lub muzykę to czy jestem piratem, może tak ale dla mnie większymi piratami są osoby które ściągają coś a potem na stadion 10-cio lecia. Dobra koniec tych rozmów o niczym.;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 08:30, ArniHell napisał:

Nie zastanawiałem się nad tym, widziałem ostatnio na torrentach któryś odcinek ale nie
ściągałem, poza tym jak by jakiemuś artyście się nie podobało że jego płyty są piracone
to by coś z tym zrobił. To że ktoś nagrał sobie na kasetę w zaciszu domowym odcinek to
nie świadczy że jest piratem. Przecież mp3 to też kopia więc 80% ludności to piraci bo
te 20% to stare babcie które nie wiedzą co to jest. Tak samo to się ma z kserowaniem
książek lub innych wiadomości, przecież ktoś napisał książkę po to żeby kupić w oryginalnym
wydaniu a ludzie sobie ściągają ebooki lub pdf. Jeśli ja ściągnę raz na jakiś czas jakiś
film lub muzykę to czy jestem piratem, może tak ale dla mnie większymi piratami są osoby
które ściągają coś a potem na stadion 10-cio lecia. Dobra koniec tych rozmów o niczym.;]


Ludzie ściągają, ściągają i to legalnie, bo za to płacą. Jeśli ktoś nie płaci, a pliki nie są freeware, to jest to piractwo. Tak, więc dla pana - ban za piractwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 08:30, ArniHell napisał:

Nie zastanawiałem się nad tym, widziałem ostatnio na torrentach któryś odcinek ale nie
ściągałem, poza tym jak by jakiemuś artyście się nie podobało że jego płyty są piracone
to by coś z tym zrobił. To że ktoś nagrał sobie na kasetę w zaciszu domowym odcinek to
nie świadczy że jest piratem. Przecież mp3 to też kopia więc 80% ludności to piraci bo
te 20% to stare babcie które nie wiedzą co to jest. Tak samo to się ma z kserowaniem
książek lub innych wiadomości, przecież ktoś napisał książkę po to żeby kupić w oryginalnym
wydaniu a ludzie sobie ściągają ebooki lub pdf. Jeśli ja ściągnę raz na jakiś czas jakiś
film lub muzykę to czy jestem piratem, może tak ale dla mnie większymi piratami są osoby
które ściągają coś a potem na stadion 10-cio lecia. Dobra koniec tych rozmów o niczym.;]


Hah ładne masz stary rozkminki ...
Hahahha rozwaliłes mnie:D
Aaa ide na jakis spacer,
sorry za off ;];*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 14:17, marcinshinoda napisał:

ale mają speedaxP premiera UEFA EURO 2008 była 18 kwietnia a oni dopiero zapowiadają
recenzje:/

Program TV to nie portal , więc pewne opóźnienia z materiałem mogą się zdarzyć. A w ciągu 1 tygodnia wiele się dzieje i materiał dość szybko się dezaktualizuje. Program fajny, czasem obejrzę, choć krótki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować