Zaloguj się, aby obserwować  
Full_Wypas

GRAM.TV

5081 postów w tym temacie

Dnia 19.11.2006 o 22:17, Wiadroman napisał:

> niestety niema,jest tylko ta :-/

Nie mozna ejdnak zapominac o tym, ze to nie jest oficjalny watek tego programu, bo nawet gram.pl
i gram.tv nie maja ze soba zadnych powiazan.


To kto się nagażuje do robienia tego programu?? Cnega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 13:30, pro evo napisał:

> > niestety niema,jest tylko ta :-/
>
> Nie mozna ejdnak zapominac o tym, ze to nie jest oficjalny watek tego programu, bo nawet
gram.pl
> i gram.tv nie maja ze soba zadnych powiazan.
>

To kto się nagażuje do robienia tego programu?? Cnega?


Tjaa, to się uśmiałem XD Ciekawe, że w tym programie żadnych gier Cenegi nie ma, w tym problem, same CDP i nic więcej :P Nie wiem kto jest sponsorem, nie wyświetlają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 16:33, Full Wypas napisał:

> > > niestety niema,jest tylko ta :-/
> >
> > Nie mozna ejdnak zapominac o tym, ze to nie jest oficjalny watek tego programu, bo
nawet
> gram.pl
> > i gram.tv nie maja ze soba zadnych powiazan.
> >
>
> To kto się nagażuje do robienia tego programu?? Cnega?

Tjaa, to się uśmiałem XD Ciekawe, że w tym programie żadnych gier Cenegi nie ma, w tym problem,
same CDP i nic więcej :P Nie wiem kto jest sponsorem, nie wyświetlają.


Nie wnikajmy dokladnie w te tematy i tak odpowiedzi nie uzyskamy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 18:14, Full Wypas napisał:


>
> Nie wnikajmy dokladnie w te tematy i tak odpowiedzi nie uzyskamy :P

Jak to nie? Przecież jeden z forumowiczów, ksywa Sonciak, który jest prezenterem z Gram.Tv.
Dla niedowiarków link, od czasu do czasu tu wchodzi :)
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=12797&pid=243


Ja do tego propwadzacego nic nie mam... fajnie komentuje i wogole spoko czlowiek ale fajnie gdyby przynajmniej co 2 strony cos skomentowal bo troche cucc tu jakby to byla samowolka budowlana bed nadzoru istoty wyzszej... lol ale walnolem mialem na mysli bez nadzoru tych prowadzacych ;P... moze i ogladaja ale fajnie by bylo gdyby tez cos skomentowali , pewnie sa zajeci praca itp ... nvm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej mam takie pytanie... Czy szanowni prowadzacy mogli by uchylic rabka tajemnicy co byloby w nastepnym odcinku... moze to zaciekawi ludzi i beda wyczekiwac nastepnego odcinka i moze posypia sie dosyc ciekawe komentarze :P ... pewnie myslicie ze to bardzo durny pomysl jezeli tak no to sry ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 21:34, n4bi napisał:

Ej mam takie pytanie... Czy szanowni prowadzacy mogli by uchylic rabka tajemnicy co byloby w nastepnym odcinku...

Pewnie by mogli. Ale to musisz do nich napisać tą prośbę. Najlepiej maila, bo listy, ze względu na strajk listonoszy, mogą nie dojść na czas :-)
Zresztą nie jestem pewien czy oni czasem, na koniec odcinka, nie wspominają co będzie w następnym ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 22:44, A-cis napisał:

> Ej mam takie pytanie... Czy szanowni prowadzacy mogli by uchylic rabka tajemnicy co byloby
w nastepnym odcinku...
Pewnie by mogli. Ale to musisz do nich napisać tą prośbę. Najlepiej maila, bo listy,
ze względu na strajk listonoszy, mogą nie dojść na czas :-)
Zresztą nie jestem pewien czy oni czasem, na koniec odcinka, nie wspominają co będzie w następnym
...


Moze to gupio zabrzmi ale jak moge sie z nimi skontaktowac?? poda ktos gg, mail, albo xfire (to bedzie cud jak beda mieli xfire). A na koncu odcinka nie mowia co bedzie w nastepny... przynajmniej w tym ostatnim co byl w zeszla sobote (nagralem sobie :D)...
P.S. bral ktos udzial w tym konkursie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 08:40, n4bi napisał:

> > Ej mam takie pytanie... Czy szanowni prowadzacy mogli by uchylic rabka tajemnicy
co byloby
> w nastepnym odcinku...
> Pewnie by mogli. Ale to musisz do nich napisać tą prośbę. Najlepiej maila, bo listy,

> ze względu na strajk listonoszy, mogą nie dojść na czas :-)
> Zresztą nie jestem pewien czy oni czasem, na koniec odcinka, nie wspominają co będzie
w następnym
> ...

Moze to gupio zabrzmi ale jak moge sie z nimi skontaktowac?? poda ktos gg, mail, albo xfire
(to bedzie cud jak beda mieli xfire). A na koncu odcinka nie mowia co bedzie w nastepny...
przynajmniej w tym ostatnim co byl w zeszla sobote (nagralem sobie :D)...

Nie można podawać dane użytkownika, jeśli nie wyraźi zgody, było chyba w regulaminie :)

Dnia 22.11.2006 o 08:40, n4bi napisał:

P.S. bral ktos udzial w tym konkursie??

Ja nie brałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z odcinka na odcinek program staje się coraz lepszy. Prowadzący wiedzą o co chodzi(staż w Gameboxie robi swoje) i ogólnie fajnie się ogląda. Jedynym minusem jest to że TV4 przeznaczył tylko 30 min na program i jeszcze walnął reklamy, więc czasem jest za krótko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 15:29, Pepper Ronie napisał:

Chciałbym wiedzieć na jakim kanale i o której godzinie jest ten program.


Czy wytłuszczony druk, wielkie litery i przypięty post nie wystarczą? Popatrz sobie na drugi post od góry, wszystko będziesz wiedział.
Harvenar---> Zgadzam się, ale nieprzesadzajmy, reklamy trwają 2 minuty, co to jest przy reklamach na TVN ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 15:40, Full Wypas napisał:

Czy wytłuszczony druk, wielkie litery i przypięty post nie wystarczą? Popatrz sobie na drugi
post od góry, wszystko będziesz wiedział.


Sorka że nie przeczytałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to prezenterzy czasem mówią co będzie za tydzień, a czasem nie. To chyba zależy od tego czy mają coś ciekawego. Np jak zapraszają gości to zawsze ich zapowiadają.
Poza tym chciałbym jeszcze powrócić do tematu czasu transmisji programu. Jak dla mnie to odcinki premierowe (te w soboty) są idealnie dopasowane. Zazwyczaj śpię do godziny ok. 9.00 - 10.00 więc można spokojnie wstać, przygotować coś do jedzenia i zacząć miło dzień. Natomiast powtórki, które lecą następnego dnia o 5.55 to już przesada. Nie widzi mi się wstawanie w niedziele o 6.00 rano jeżeli nie oglądałem poprzedniego dnia! Sytuacje ratuje jednak fakt, że powtórki leca jeszcze w piątki. Wtedy nie trzeba czekać długo na następny odcinek :)
Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 19:26, Igor FCBayern napisał:

Z tego co pamiętam to prezenterzy czasem mówią co będzie za tydzień, a czasem nie. To chyba
zależy od tego czy mają coś ciekawego. Np jak zapraszają gości to zawsze ich zapowiadają.
Poza tym chciałbym jeszcze powrócić do tematu czasu transmisji programu. Jak dla mnie to odcinki
premierowe (te w soboty) są idealnie dopasowane. Zazwyczaj śpię do godziny ok. 9.00 - 10.00
więc można spokojnie wstać, przygotować coś do jedzenia i zacząć miło dzień. Natomiast powtórki,
które lecą następnego dnia o 5.55 to już przesada. Nie widzi mi się wstawanie w niedziele o
6.00 rano jeżeli nie oglądałem poprzedniego dnia! Sytuacje ratuje jednak fakt, że powtórki
leca jeszcze w piątki. Wtedy nie trzeba czekać długo na następny odcinek :)
Pozdrawiam!



WIesz co jest najlepszym rozwiazaniem? NAGRAC SOBOTNI ODCINEK a jak nei sobotni to powtorke z innego dnia ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sry jezeli spamuje ale to jest sprawa nie ciepriaca zwloki!!
Czy w te sobote bedzie kolejny odcinek Gram.tv ... pytam bo ostatnio wieje filmow nie puszczeja ze wzgledu na te katastrofe z gornikami moze wiecie cos na ten temat?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 08:30, n4bi napisał:

Sry jezeli spamuje ale to jest sprawa nie ciepriaca zwloki!!
Czy w te sobote bedzie kolejny odcinek Gram.tv ... pytam bo ostatnio wieje filmow nie puszczeja
ze wzgledu na te katastrofe z gornikami
moze wiecie cos na ten temat?!


Sam nie wiem, nic nie wskazuje na to, że nie będzie, chociaż wszystki teatry pozamykane... trzeba czekać na komunikat.
PS Do kiedy trwa żałoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować