Zaloguj się, aby obserwować  
Full_Wypas

GRAM.TV

5081 postów w tym temacie

"niema to jak,
byc ateista
masz czas na wszystko
gdy jestes ateista
kosciol masz w dupie gdzies
mozesz robic to co chcesz :Jestem ateista i buja mnie swiecenie kału ;p
A odcinek byl warty obejżenia po tak dlugim nadawaniu kaszany ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 17:31, n4bi napisał:

"niema to jak,
byc ateista
masz czas na wszystko
gdy jestes ateista
kosciol masz w dupie gdzies
mozesz robic to co chcesz :Jestem ateista i buja mnie swiecenie kału ;p
A odcinek byl warty obejżenia po tak dlugim nadawaniu kaszany ;p

Skoro jesteś ateistą, to jak może cię obejmować dostawanie słodyczy (prezentów) na Wielkanoc??:P
Aha, i ateistą jesteś chyba tylko dlatego, że nie chce ci się być wierzącym - przynajmniej ja takie odnoszę wrażenie - bo nie musisz chodzić do kościoła (straszna mi udręka...cotygodniowe chodzenie do kościoła...:PP)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wstałem o 10:30 to jajka juz poswiecone były :D wiec wrzuciłem TV4 i znowu nie widziałem trailera GTA IY :[ ale pozatym spoko, paMIETAM GOSCI Z GAMEBOXA WIEC MILO TO WSPOMINAM :d oj sorki caps lock nie che mi sie kasowac, wybaczcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alez niesamowicie dzisiaj przyfarcilem budziac sie 5min przed emisja powtorki. :) Nie widzialem tardycyjnie w niedziele, wiec bardzo ucieszylem sie z tego, ze mialem szanse obejzrec powtorkowy odcinek dzisiaj. W sumei eniw iedizlaem,z e we wtorki tez powtarzaja. Fajny odcinek, szczegolnie dzieki pokazaniu S.T.A.L.K.E.R.''a. Slaby ejdnak byl z tym kolesiem, ktory ledwo co budowal zdania. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 22:55, Wiadroman napisał:

W sumei eniw iedizlaem,z e we wtorki tez powtarzaja.

Chyba w ten wtorek to było wyjątkowo ze wzgledu na to, że były święta.
Normalnie, powtórki były w poniedziałki więc nie licz na to samo w przyszły wtorek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2007 o 06:43, A-cis napisał:

> W sumei eniw iedizlaem,z e we wtorki tez powtarzaja.
Chyba w ten wtorek to było wyjątkowo ze wzgledu na to, że były święta.
Normalnie, powtórki były w piątki i więc nie licz na to samo w przyszły wtorek :-)



Normalne powtórki były w Piątki bodajże o 15:30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2007 o 06:48, Domon napisał:

Normalne powtórki były w Piątki bodajże o 15:30.

W piątki były od samego początku, ale pod koniec marca wprowadzili dodatkowe powtórki w poniedziałki. Tak było w pon. 26.03. i 2.04. Dopiero teraz zrobili we wtorek, wiec myślę, że to chyba jednak z powodu świąt.
Chyba że się mylę i to będzie kolejna zmiana (na wtorki) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem, odcinek bardzo fajny, szczególnie nawiązanie do Borata :> Jeden z prowadzących, bodajże Marcin Sonta stwierdził, iż jego ulubioną grą jest HL2.. No to jest nas coraz więcej ;-)
Zdziwiło mnie tylko jedno.. mianowicie końcówka felietonu - "za chwilę zobaczymy.." - tutaj jakby cięcie, krótki film, potem kolejny dziwacznie wyjęty fragment i recenzja Fify.. Trochę mnie to zdezorientowało.
A tak to... łałołiłuła :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 11:06, syriusz.b napisał:

Ten nowy nabytek to czasem nie jest z 4FUN TV?

Chyba tak, też takie pierwsze skojarzenie miałem;)
IMO odcinek fajny, chyba nawet dłużej trwał niż zwykle ( albo to reklamy były dłuższe;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 11:08, Kris Blake napisał:

> Ten nowy nabytek to czasem nie jest z 4FUN TV?
Chyba tak, też takie pierwsze skojarzenie miałem;)
IMO odcinek fajny, chyba nawet dłużej trwał niż zwykle ( albo to reklamy były dłuższe;)).


no takie pierwsze moje odczucie, on chyba prowadzi (czy prowadził - nie wiem dawno 4FUN nie włączałem) Parszywą 13.

No dobra, a teraz proszę o przypomnienie meila i pytania konkursowego, bo jak zwykle zapomniałem (nie mam pamięci do takich rzeczy, tak jak do imion, ulic i tym podobnych :) Tylko nazwiska pamiętam dość dobrze :p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, tematu nie dosłyszałem, toteż wysłałem z "bylejakim" ;-) Ale mail i pytanie konkursowe jeszcze w ucho mi wpadły.
Pytanie: Ile wynosi wirtualna powierzchnia gry S.T.A.L.K.E.R. ?
Mail : konkurs@gram.pl

No i to by było na tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny odcinek. Podoba mi sie tez pomysl z tymi reportazami. Szkoda, ze zaraz po nim puscili ta padaczke z Barbie w roli glownej. :P
Takie male pytaie: dlaczego nie pokazuja na poczatku recenzji/zapowiedzi/czegokolwiek na pasku z tytulem gry na jakie platformy wychodzi...? Niewiele, a czeso wazna informacja to jest.
Na jaka platforme jest Def Jam? Jestem pod wielkim wrazeniem pomyslu gry i przede wszystkim grafiki. Podejrzewam, ze tylko na konsole, ale nadal trwam w nadziei, ze ktos powie, ze jest tez na PC. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 11:22, WorldWar3PL napisał:

Niestety, tylko na PS3 i XBOX 360 ;-) Może jeszcze na jakieś inne platformy, ale na pewno nie
na PC.


No oczywiscie...! :| Dlaczego juz nie robia tak dobrych bijatyk an PC? W sumie... Dlaczeog w ogole nie robai zadnych bijatyk na PC? ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować