Zaloguj się, aby obserwować  
Full_Wypas

GRAM.TV

5081 postów w tym temacie

Dnia 28.04.2007 o 12:22, Magwisienka napisał:

Reklamowali Reakcję Łańcuchową...


Reklamowali to coś? Omfg, a mogłem się przemęczyć i ten jeden raz to obejrzeć, chociażby po to żeby się pośmiać ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny odcinek, gdyby nie ta recenzja "programu edukacyjnego" :D A konkurs też fajny, przydałby mi się nowy CoH. W ogóle cały program jest bardzo dobry, tylko szkoda, że muszą nadawać go o tak barbarzyńskich porach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Barbażyńwkich porach ? Dlaczego ? Akurat jak się budzę, to leci. I jest git :) No, z wyjątkiem dzisiejszego dnia. Wcześniej wstałem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 12:25, Baal Namib napisał:

Barbażyńwkich porach ? Dlaczego ? Akurat jak się budzę, to leci. I jest git :) No, z wyjątkiem
dzisiejszego dnia. Wcześniej wstałem ;]

Jak dla mnie trochę za wcześnie, ja rano o tej porze jestem jeszcze w fazie "porannej wegetacji" i często zdarza mi się zapomnieć, to samo podczas powtórek w piątki - akurat wracam wtedy ze szkoły. Jednak z wybawieniem przychodzi moja stara i zasłużona nagrywarka VHS zwana potocznie magnetowidem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co oni proszą o adres, bo jak ja wygrałem prosili jeszcze raz o szczegółowe dane xD Podałem takie same, jakie podałem podczas wysyłania e-maila z odp. na konkurs xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odcinek... taki sobie... Wszystko OK ale dwie rzeczy mnie wkurzyły:
1. Po co do cholery recenzować takie gry jak Barbie, Odlotowe Agentki, czy Królik Bystrzak?!?!? Ja rozumiem, chcecie trafić do jak najszerszego grona odbiorców ale myślałem, że ten program jest dla trochę poważniejszych graczy. No bo jakiego(jakiej) 7- latka (latki) obchodzi recenzja C&C 3? Albo to, że wychodzi drugi dodatek do HoMM V?! Może niedługo zaczniecie mówić, że słynny projektant mody stworzył nowe ciuchy dla lalek? Albo, że twórcy Królika Bystrzaka zabierają się za sequel?! Śmieszne...
2. Ciekaw jestem ile Wam CDP zapłaciło za tą reklamę tego żenującego konkursu Reakcja Łańcuchowa.... Aż tak bardzo chcą zerżnąć kasę na klientach? BTW Z komentarzy tego konkursu jakieś 95 % są negatywne, więc mogliście sobie odpuścić...
A poza tym odcinek bardzo fajny, szczególnie ten żart: "To gra nie na polskie realia, bo nie można kupować meczy" xD xD xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 17:03, Ecko09 napisał:

Nom, ostatnio gram.tv jest kiepskie. Dziś i tydzień temu. Mam nadzieję, że na za tydzień znowu
będzie ciekawie.

Moim zdaniem formuła programu jest za bardzo statyczna.Filmik i parę zdań informacji na przemian.Trochę przesadzając można powiedzieć , że przypomina to Wiadomości , tyle że treść jest o grach.Mi bardziej odpowiadałaby prezentacja tytułu i dyskusja o nim i najlepiej żeby jeden z dyskutujących był zwolennikiem gry , a drugi starał sie znaleźć jej najsłabsze strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehe, wiem o co Ci chodzi ;) Wydaje mi się, że największym problemem jest tu brak czasu, a panowie chcą wcisnąć do programu jak najwięcej.. stąd taki "teleekspresowy" styl. Choć właściwie po filmiku prezentującym grę zwykle jest tak, że jeden prowadzący mówi o wadach, drugi o zaletach- tylko że to samo co przedstawiał lektor w prezentacji. To ma być chyba coś w stylu skrótowego wyliczenia plusów i minusów uzasadniających ocenę, ale wg. mnie nie zawsze jest to potrzebne i zabiera czas.

Ale muszę przyznać, że ten program, mimo iż nierewelacyjny, to jednak jest bardzo miły i przyjemny w odbiorze.. Jakoś już się przyzwyczaiłem (oglądałem wszystkie odcinki ;P), zawsze w sobotę rano wstaję, robię śniadanko i spędzam czas przy Gram.tv :D

A w tym odcinku chyba najbardziej interesującą dla mnie rzeczą była informacja o tym, że kontroler z GH na
Xbox 360 pasuje do pecetowego Frets On Fire- nigdy wcześniej o tym nie słyszałem, BTW wie ktoś czy można taki kontroler-gitarę kupić osobno (tzn- niekupując GH)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w ogóle jeszcze nie skomentowałem dzisiejszego programu... :) Były u mnie jakieś usterki i nie miałem głosu... Ale na szczęście w drugim pokoju jest Cyfrowy Polsat, i to tam oglądałem gram.TV. Niestety obejrzałem tylko połowę(przez tę usterkę), więc będę musiał część nadrobić w piątek. Ma początku także myślałem, że będzie jakiś fajny konkurs z tym komputerem, a się nagle okazało, że to Reakcja Łańcuchowa... Szkoda. :P
Gram.TV trwa za krótko! Powinno lecieć z 1h. :)
Wszystko cacy. Na program nie narzekam, ponieważ to program o grach. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwie uwagi:)

Virtua Fighter 5 na PC? Że niby już jest? Trochę się zdziwiłem słysząc tę informację...może chodziło o PS3.
W recenzji "Command and Conquer 3" użyto pojęcia "SI" w stosunku do inteligencji wrogich jednostek..nie powinno być "AI" ?( czepiam się wiem, no chyba, że nie mam racji :) ).

Ogólnie odcinek taki sobie, gościa z 4FunTV nie było ( co to jednorazowy występ był?, albo będzie raz na kilka odcinków ).
A tak poza tym program jest za krótki...a najbardziej wkurzają mnie reklamy ( zanim program się rozkręci - reklamy, po reklamach z kolei za szybko się kończy;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 09:50, Kris Blake napisał:

W recenzji "Command and Conquer 3" użyto pojęcia "SI" w stosunku do inteligencji wrogich jednostek..nie
powinno być "AI" ?( czepiam się wiem, no chyba, że nie mam racji :) ).


SI to taki spolszczony skrót od AI. Dosłownie SI znaczy Sztuczna Inteligencja. Więc nie ma się co tego czepiać :)

Dnia 29.04.2007 o 09:50, Kris Blake napisał:

A tak poza tym program jest za krótki...a najbardziej wkurzają mnie reklamy ( zanim program
się rozkręci - reklamy, po reklamach z kolei za szybko się kończy;).


Tu się akurat zgadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, wiesz napisałem posta i zacząłem się zastanawiać. Fakt "SI" to niby skrót...Ale jakoś nigdy ( no chyba, że zapomniałem ) się z nim nie spotkałem...Słysząc "SI" to automatycznie mam skojarzenie z układem SI, a nie ze sztuczną inteligencją;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.04.2007 o 09:50, Kris Blake napisał:

Virtua Fighter 5 na PC? Że niby już jest? Trochę się zdziwiłem słysząc tę informację...może
chodziło o PS3.


Siema,

Dawno mnie nie było. Nadrobiłem wątek.

Dzięki, że cały czas oglądacie. Dzięki temu cały czas chce nam się kręcić.

Oczywiśce VF5 nie ma (i pewnie nie będzie na PC). Chodziło o PS3. Duże przejęzyczenie :)

Pytajcie o co chcecie, jeśli chcecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować