Zaloguj się, aby obserwować  
Saref

Zrobię avatar na zamówienie

3663 postów w tym temacie

Dnia 20.06.2009 o 21:27, Arti_101 napisał:

> /CIACH/

Zazwyczaj gdy mam jakiegoś avka, to chciałbym aby był na nim mój nick, gdyż każdy kto
na niego spojrzy od razu wie czyj on jest.
A może zaskoczysz mnie nowym avkiem ;) ?


Się zobaczy. Akurat dzisiaj nie mam już siły na działanie (nowy numer PSX Extreme w ręku, dwie nieprzespane noce). Postaram się naskrobać coś jutro. Jednak dalej twierdzę, że napis będzie tylko szpecił avatar. Zajmuje za dużo miejsca, dlatego trzeba troszkę pomyśleć "jak go ustawić", by był dobrze widoczny.
Sam spoglądając aktualnie na twoje posty wiem od razu, że to ty. Dziwne ? Nie. W końcu obok avatara jest twój nick.
Avatar z podpisem jest dobry, ale w innych warunkach. Coś takiego po prostu się nie sprawdza na forum, gdzie avatar jest skalowany do rozmiaru 64x64. Ot, mogę zrobić napis na skos "Arti_101". Jednak licz się z tym, że nie będzie widać na tym małym kwadraciku praktycznie nic.
Podejmij decyzję, a wersji przygotuję kilka. Wszystko zależy od wolnego czasu, chęci, podjętej decyzji i bolących oczu (chwała panu - zwiększone ciśnienie w gałce ocznej jeszcze mi nie grozi :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2009 o 23:43, Arti_101 napisał:

ok, rób jak chcesz. być może zrobisz coś co zadowoli mój wybredny gust :)


Oby, oby :). Napis na avatarze to najwyraźniej twój fetysz :). Każdy ma jakieś zboczenia.
<wypowiada z bananem na twarzy i parska śmiechem>
Jak już powiedziałem, jutro coś naskrobię. Postaram się zaspokoić twoje wyrafinowane podniebienie.
[niach, niach]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2009 o 11:02, Mateuszencjowaty napisał:

BTW. Animacje w avkach działają na gramie?


Nie działają, ale ten avatar jest mi potrzebny na inny serwis. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahoj tam na horyzoncie majtku :). Z racji na to, że ściągam nowe MMO i strasznie mi się nudzi, postanowiłem zrobić ci ten avaterek. IMO nie jest to jakiś majstersztyk, jednakże nie jest najgorszy. Uwagi, propozycje, enjoy ?

20090716231547

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2009 o 23:16, Morris12 napisał:

Ahoj tam na horyzoncie majtku :). Z racji na to, że ściągam nowe MMO i strasznie mi się
nudzi, postanowiłem zrobić ci ten avaterek. IMO nie jest to jakiś majstersztyk, jednakże
nie jest najgorszy. Uwagi, propozycje, enjoy ?

Mógłbyś go przerobić na czarno biały ? Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2009 o 23:26, Morris12 napisał:

Jak już powiedziałem - nie jest to idealna praca, jednak najgorsza także. Tada.

Dzięki stary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam nadzieję, że jeszcze funkcjonujesz. Mógłbyś coś dla mnie zrobić? Powiększ tak obrazek, by się nadawał na tapetę do monitora (1024x768) i go wygładzić, by nie było widać tych kwadracików; i żeby nie wyglądało kanciasto. Za wszelką pomoc, dziękuję

20090901133904

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę avatar, oczywiście jak masz czas ;D
Chodzi mi o jakiś z gry Counter-Strike, lub Team Fortress 2 :D Mam różne gust, więc może mi sie byle co spodobać :3
Jeśli nie masz czasu, nie musisz mi go robić :P
pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować