Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

czy przez Headset słychać jedynie rozmowy z innymi graczami? Jeśli tak to chyba z niego zrezygnuję na początek (myślałem że to pełnoprawne słuchawki...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanko odnośnie Playstation Home : )
Przeczytałem recenzję otwartej bety w PSX, ale pozostaje kilka spraw o jakich tam nie napisali.
Czy rejestracja w Home jest darmowa ?
Jak w ogóle wygląda życie w Home ? Coś w stylu Simsów, czy bardziej uproszczone ?
I w ogóle co tam się robi ? XD
Z góry dzięki, bo chciałbym się zarejestrować, ale nie wiem czy przypadnie mi to do gustu.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 16:48, Qbasmok007 napisał:

Czy rejestracja w Home jest darmowa ?


Tak, nie trzeba płacić opłat za rejestracje.

Dnia 24.01.2009 o 16:48, Qbasmok007 napisał:

Jak w ogóle wygląda życie w Home ? Coś w stylu Simsów, czy bardziej uproszczone ?
I w ogóle co tam się robi ? XD


Robisz co chcesz.. możesz chodzić i podrywać pseudo-laski, chodzić ze znajomymi aby zagrać w kręgle, czy bilard, bądź oglądać różne filmiki, a nawet buszować w centrach handlowych. Możliwości jest dużo, ale jak dla mnie funu nie ma - może z headsetem byłoby fajniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Po długotrwałych molestowaniach brata dot. zakupy Yody do Soul Calibur''a III założyłem konto w mbanku i załatwiłem sobie kartę Visa electron. Niestety, przy chęci doładowania portfela "pienionszkami" pojawił się zgrzyt. Jak bym danych nie wypełniał pojawiał się komunikat, że dane nie są poprawne, aż do czasowego bana. Próbowałem wczoraj, dzisiaj i nic. Szukałem na forach netowych ludzi z podobnymi problemami, ale praktycznie wszyscy chwalili się jak to szybko wychodzi im zakup. Pomyślałem, że może tutaj ktoś mi napiszę jak mam wypełnić te wszystkie cholerne pola ^^. Wiem, że mają być tam dane jak na druczku który dostałem z kartą, tylko teraz jak je tam wpisać? Dużymi czy małymi literami? Adres w 1 czy paru polach. Czy po ul i m mają być kropki? Czy w kodzie pocztowym ma być myślnik? Czy trzeba wpisywać województwo? Itp. Itd. Mam nadzieje, że ktoś mi to ładnie opisze ;)

Z góry dziękuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 01:04, Bodasz napisał:

Witam
Po długotrwałych molestowaniach brata dot. zakupy Yody do Soul Calibur''a III założyłem
konto w mbanku i załatwiłem sobie kartę Visa electron. Niestety, przy chęci doładowania
portfela "pienionszkami" pojawił się zgrzyt. Jak bym danych nie wypełniał pojawiał się
komunikat, że dane nie są poprawne, aż do czasowego bana. Próbowałem wczoraj, dzisiaj
i nic. Szukałem na forach netowych ludzi z podobnymi problemami, ale praktycznie wszyscy
chwalili się jak to szybko wychodzi im zakup. Pomyślałem, że może tutaj ktoś mi napiszę
jak mam wypełnić te wszystkie cholerne pola ^^. Wiem, że mają być tam dane jak na druczku
który dostałem z kartą, tylko teraz jak je tam wpisać? Dużymi czy małymi literami? Adres
w 1 czy paru polach. Czy po ul i m mają być kropki? Czy w kodzie pocztowym ma być myślnik?
Czy trzeba wpisywać województwo? Itp. Itd. Mam nadzieje, że ktoś mi to ładnie opisze
;)

Z góry dziękuje ;)


O ile masz eKartę, to przede wszysztkim przy jej dodawaniu upewnij się, że masz tam środki pieniężne.. Wrzuć na chwile 50zł i wówczas dodaj kartę... Mi dopiero tak ruszyło. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 08:13, Wiecha14 napisał:

O ile masz eKartę, to przede wszysztkim przy jej dodawaniu upewnij się, że masz tam środki
pieniężne.. Wrzuć na chwile 50zł i wówczas dodaj kartę... Mi dopiero tak ruszyło. :)

Kasę na karcie akurat mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Niedawno wszedłem w posiadanie nowej konsoli PS 3 :)
Zastanawiam się, jaką grę zakupić. Brałem pod uwagę Little Big Planet, ale mam dylemat, bo ostatnio sporo dobrych gierek się ukazało. Nie wiem na jaką grę się zdecydować. Mógłby mi ktoś coś polecić ? Gry sportowe odpadają.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS3 jeszcze nie mam aczkolwiek radziłbym sprecyzować kryteria. Tylko jedna gra? Strzelanka? Bijatyka? Samochodówka? Na imprezy? Z dobrym multi? Poza tym możesz jeszcze zawsze podpiąć się do PSN i zassać jakieś dema żeby zobaczyć co kupujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko jedna gra, na więcej nie mam kasy... Gatunek nie ma w sumie wielkiego znaczenia, ale najważniejsze jest to, żeby była grywalna i starczała na dłużej niż 2 zarwane nocki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 18:07, JaqbD napisał:

Tylko jedna gra, na więcej nie mam kasy... Gatunek nie ma w sumie wielkiego znaczenia,
ale najważniejsze jest to, żeby była grywalna i starczała na dłużej niż 2 zarwane nocki...


Uncharted? Świetna i tania (na Allegro 60-70zł). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 18:07, JaqbD napisał:

Tylko jedna gra, na więcej nie mam kasy... Gatunek nie ma w sumie wielkiego znaczenia,
ale najważniejsze jest to, żeby była grywalna i starczała na dłużej niż 2 zarwane nocki...

Ewentualnie GTA, możesz też spróbowac Mirror''s Edge albo czekac na Killzone 2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przypominam że jeszcze ps3 nie mam jednak na Twoim miejscu probowałbym Soul Calibur 4, Burnout Paradais czy GTA4 ponieważ oferują więcej niż kampania na 6-8h (jak Mirror''s Edge czy Uncharted)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 18:07, JaqbD napisał:

Tylko jedna gra, na więcej nie mam kasy... Gatunek nie ma w sumie wielkiego znaczenia,
ale najważniejsze jest to, żeby była grywalna i starczała na dłużej niż 2 zarwane nocki...

No to myślę że jedynym wyjściem tutaj będzie GTA IV. Gra długa, grywalna jest, ma multiplayer.
Gry ostatnio krótkie robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 19:57, player000 napisał:

przypominam że jeszcze ps3 nie mam jednak na Twoim miejscu probowałbym Soul Calibur 4,
Burnout Paradais czy GTA4 ponieważ oferują więcej niż kampania na 6-8h (jak Mirror''s
Edge czy Uncharted)

Haha SC IV ma długie Story ? Lol?
Przeciez story mode w tej grze pada po 30 minutach na hard dla kogoś kto jest lame w bijatykach.
Sc to nie jest dobra gra na początek jeśli nie jest się fanem bijatyk.
Ok gra jest świetna, ale zrąbane lobby on line psuje zabawe. Nie kupuj na start bo imo możesz się zraźić do gatunku. Nie chce mi się rozpisywać, ale zaufaj mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie jaką bijatykę na PS3 proponujesz?? Myślałem żeby sobie Burst Limit kupić.
BTW: nie pisałem nic o długości trybu story SC4, napisałem jedynie że po zaliczeniu story oferuje np. walkę z CPU czy z kumplem i jest sporo do odblokowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 06:08, player000 napisał:

W takim razie jaką bijatykę na PS3 proponujesz?? Myślałem żeby sobie Burst Limit kupić.
BTW: nie pisałem nic o długości trybu story SC4, napisałem jedynie że po zaliczeniu story
oferuje np. walkę z CPU czy z kumplem i jest sporo do odblokowania.


Z bijatyk to proponuje zakupić Tekken''a 5: Dark Ressurection z PS Store. Naprawdę warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 15:54, JaqbD napisał:

/.../


Od roku posiadam PS3 i najczęściej graną przeze mnie grą jest GTA IV. Dostarcza ona bardzo dobrą kampanie single, a do tego dochodzi multi, w którego gra pokaźna liczba osób. Wątek fabularny to około 30 godzin, a dochodzi tego jeszcze drugie tyle, jak się jeździ, nie robiąc misji ;) Uncharted to rewelacyjna pozycja, ale jest krótka i na początek lepiej kupić coś dłuższego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować