Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 15.05.2011 o 21:58, nightfaler napisał:

Dziwne ani procenta tej zasranej aktualizacji nie mogę pobrać....

Z tego co mi wiadomo, lagi i jakieśtam problemy z działaniem Sieci będą miały miejsce przez pewien czas. Nie ma co się denerwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę zobaczyłem że się ludzie logują do PSNa, włączyłem konsolę z myślą że zagram w Uncharted 2 po sieci z kumplem a tu dupa, znowu konserwacja. Chyba się lekko serwery przeciążyły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, miałem nadzieje, że uda się obić komuś twarz w Mortala przed spaniem :) No nic, może jutro już będzie bardziej stabilnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Trzeba ustawić dawno już zapowiedzianą gramową rozgrywkę w UCH2. Pisać, kto jest chętny. Ustalimy wspólny termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witojcie,

PS3 nie włączałem od paru dni, ale chwilę temu dostałem na maila taką wiadomość od DoNotReply@ac.playstation.net :

Dear Karol,
To reset your PlayStation(R)Network password, please click on the link below. This link will expire in 3 hours from the time that it was sent. The link will direct you to a PlayStation(R)Network web page and allow you to enter and confirm your new password.

Pod spodem jakiś wygenerowany link zaczynający się tak:
https://store.playstation.com/accounts/security/resetPassword.action?token= [...]

Jest to waszym zdaniem wiarygodny e-mail, czy moje dane PSN zostały skradzione i to podpucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 00:49, Lfdracon napisał:

Dear Karol,
To reset your PlayStation(R)Network password, please click on the link below. This link
will expire in 3 hours from the time that it was sent. The link will direct you to a
PlayStation(R)Network web page and allow you to enter and confirm your new password.

Pod spodem jakiś wygenerowany link zaczynający się tak:
https://store.playstation.com/accounts/security/resetPassword.action?token= [...]

Jest to waszym zdaniem wiarygodny e-mail, czy moje dane PSN zostały skradzione i to podpucha?


Dziwne, bo stsore.playstation.com wyglada na domene Sony, ale Sony chyba nie wysylaloby linku do zmiany hasla ani takiego, ktorego waznosc uplywa po 3 godzinach (mozesz wtedy spac, byc w pracy itd.). Ja bym chyba poczekal na zmiane hasla z poziomu samego PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

It is good to be back ;)
No i sytuacja się normuje. Jestem online i nawet mnie nie wyrzuca, nic - działa. Mam nadzieję, że tak już pozostanie.
Z tym odnowieniem hasła tylko na PS3 na której konto było aktywowane to jakiś bullshit. Na swojej normalnie zmieniłem mimo że to nie jest konsola na której konto było tworzone. Teraz już nieważne.

@MrGregorA
Ten post jest w ogóle odpowiedzią na Twojego, bo ja tu o tej ustawce a U2. Jestem chętny, termin sobie dobierzcie, z pewnością inni są bardziej zajęci niż ja, więc się dostosuję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 00:49, Lfdracon napisał:

Witojcie,


Dostałem właśnie od tego maila DoNotReply@ac.playstation.net potwierdzenie zmiany hasła z poziomu konsoli, więc to na pewno Sony. Ale i tak zalecam Ci zmienić to hasło bezpośrednio w konsoli, bo nie wiadomo jakich sztuczek mogą używać złodzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Ja jakoś nie jestem do końca zorientowany :P, dlatego tutaj chciałbym się dowiedzieć co nie co. Konkretniej mówiąc mam na myśli rekompensaty ze strony Sony, podobno ten program nazywa się "welcome back". Czy wiadomo kiedy, co będzie zawierać i w jaki sposób to się odbędzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, w najbliższym czasie stanę się posiadaczem PS3, jest to moja pierwsza konsola, więc chcę się poradzić:
Wszystko kupuje w sklepie Gram. Mój Tv to Panasonic Viera TX32-LX80P, jeśli do do czegoś potrzebne :)
A więc tak:
http://www.gram.pl/sklep/ps3/konsola-playstation-3-slim-320-gb-19 Biorę tę konsole, wiem, że potrzebny jest do tego kabel HDMI ale nie wiem, który to, więc proszę o podanie linku z tego właśnie sklepu ;) Czy trzeba coś jeszcze do tego dokupić ? Napiszcie też najważniejsze co powinienem wiedzieć o tej konsoli. :) I jeszcze jedno na początek kupuje 2 gry: L.A Noire i chciałbym jakąś samochodówkę dla początkujących po pl, doradźcie: )


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 15:24, I_dont_know napisał:

Witam! Ja jakoś nie jestem do końca zorientowany :P, dlatego tutaj chciałbym się dowiedzieć
co nie co. Konkretniej mówiąc mam na myśli rekompensaty ze strony Sony, podobno ten program
nazywa się "welcome back". Czy wiadomo kiedy, co będzie zawierać i w jaki sposób to się
odbędzie?

Welcome Back będzie wtedy, jak Playstation Store wstanie. Prawdopodobnie do końca miesiąca. Będzie obejmował miesiąc subskrypcji Playstation Plus oraz możliwość ściągnięcia 2 gier, z pośród 5, które zostaną zaproponowane w ramach rekompensaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 16:55, Makar13 napisał:

Witam, w najbliższym czasie stanę się posiadaczem PS3, jest to moja pierwsza konsola,
więc chcę się poradzić:
Wszystko kupuje w sklepie Gram. Mój Tv to Panasonic Viera TX32-LX80P, jeśli do do czegoś
potrzebne :)
A więc tak:
http://www.gram.pl/sklep/ps3/konsola-playstation-3-slim-320-gb-19 Biorę tę konsole, wiem,
że potrzebny jest do tego kabel HDMI ale nie wiem, który to, więc proszę o podanie linku
z tego właśnie sklepu ;) Czy trzeba coś jeszcze do tego dokupić ? Napiszcie też najważniejsze
co powinienem wiedzieć o tej konsoli. :) I jeszcze jedno na początek kupuje 2 gry: L.A
Noire i chciałbym jakąś samochodówkę dla początkujących po pl, doradźcie: )

>
Ja ci radze kupić Need for speed: hot pursit (dobrze napisałem?). Sam mam, po polsku. Fajnie się gra policją.
Jednak uważam, iż lepsze od L.A. Noire jest Uncharted II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 16:55, Makar13 napisał:

http://www.gram.pl/sklep/ps3/konsola-playstation-3-slim-320-gb-19 Biorę tę konsole, wiem,
że potrzebny jest do tego kabel HDMI ale nie wiem, który to,

Jakikolwiek kupisz będzie dobry. Sygnał na kablu za 10zł i na kablu za 100zł będzie ten sam, więc nic nie tracisz. Jedyna opcja dla której chcesz kupić droższy kabel do żywotność i tylko tym się sugeruj(no i jeszcze długością, szkoda płacić kilkaset złotych za 20m kabelek skoro między konsolą, a monitorem jest pół metra..).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 18:41, nightfaler napisał:

> http://www.gram.pl/sklep/ps3/konsola-playstation-3-slim-320-gb-19 Biorę tę konsole,
wiem,
> że potrzebny jest do tego kabel HDMI ale nie wiem, który to,
Jakikolwiek kupisz będzie dobry. Sygnał na kablu za 10zł i na kablu za 100zł będzie ten
sam, więc nic nie tracisz. Jedyna opcja dla której chcesz kupić droższy kabel do żywotność
i tylko tym się sugeruj(no i jeszcze długością, szkoda płacić kilkaset złotych za 20m
kabelek skoro między konsolą, a monitorem jest pół metra..).


Chodzi właśnie o tej jakikolwiek, wszystko chcę kupić od razu w tym samym sklepie, ale gdy wpisuje kable Hdmi, wyskoczyło mi ich kilka i zbaraniałem :) Jakbyś mógł podać link z gram, z takim kablem, był bym wdzięczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować