Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Cześ,planuje kupić sobie niedługo PS3 i jakiś telewizor do tego i mam pytanie czy PS3 będzie działało z każdym tv ze złączem hdmi?I czy trzeba dokupić jakieś okablowanie do tego,czy jest w zestawie już wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2012 o 18:29, treek napisał:

Dam 90%, że już było, bo nie przypominam sobie kupowania tego, a skądś to muszę mieć;p


W sumie na logikę to już pewnie było, bo dopiero niedawno dali RE2 i 3 :) Hmm tylko cena jak zwykle nie adekwantna do zawartości (36 zł), chociaż pewnie i tak kupię bo jestem maniakiem RE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, najważniejsze żeby kupić sobie Full HD, a do podłączenia przez HDMI potrzebujesz jeszcze kabel (obie końcówki takie same), w zestawie jest tylko kabel do starych telewizorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2012 o 19:42, bobobo napisał:

Czy są na PSN jakieś darmowe rzeczy? (nie chodzi mi o dema i themy,tylko duże gry)

A czy w sklepie stacjonarnym są jakieś "darmowe rzeczy"?
Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2012 o 19:44, Renzov napisał:

A czy w sklepie stacjonarnym są jakieś "darmowe rzeczy"?
Nie.


Na Playstation Store.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2012 o 19:50, bobobo napisał:

Na Playstation Store.


Idź do Media Marktu i spytaj się czy mają jakieś darmowe gry.

PS Store to nie sieć charytatywna, to zwykły sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2012 o 21:16, woko27 napisał:

PS Store to nie sieć charytatywna, to zwykły sklep.


Ogarnij się. Steam to też " zwykły sklep" a są gry Free 2 Play. I chciałem wiedzieć,czy jest takie coś też na PS3 na PSS. Ale jak widać,niektórzy nie rozumieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2012 o 21:26, bobobo napisał:

Ogarnij się. Steam to też " zwykły sklep" a są gry Free 2 Play. I chciałem wiedzieć,czy
jest takie coś też na PS3 na PSS. Ale jak widać,niektórzy nie rozumieją.

na szybko:
Trial/multi Killzona 3; DC Universe;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2012 o 21:26, bobobo napisał:

Ogarnij się. Steam to też " zwykły sklep" a są gry Free 2 Play. I chciałem wiedzieć,czy
jest takie coś też na PS3 na PSS. Ale jak widać,niektórzy nie rozumieją.

DC Universe Online jest F2P na PS3. Nic innego mi nie przychodzi do głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2012 o 22:27, treek napisał:

na szybko:
Trial/multi Killzona 3; DC Universe;


Dziękuje tobie i knopflerowi ;) A w najbliższym czasie coś wychodzi z takich rzeczy? Chyba jedyne co se przypominam to Dust 514 i Tribes Ascend prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2012 o 22:34, bobobo napisał:

Dziękuje tobie i knopflerowi ;) A w najbliższym czasie coś wychodzi z takich rzeczy?

Gundam shooter?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2012 o 22:48, treek napisał:

Gundam shooter?


Heh,dziwnie wygląda,ale nawet nawet ;) Dzięki,coraz bardziej się przekonuje do kupienia PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2012 o 19:42, bobobo napisał:

Czy są na PSN jakieś darmowe rzeczy? (nie chodzi mi o dema i themy,tylko duże gry)


Musisz szukać wersji trial, ogólnie polecam przewertować całą listę All Games, jest tam sporo rzeczy, których nie wyświetla np w dziale z wersjami demo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie.Czy wersja z dyskiem 160 GB jest wystarczajaca do takiego "normalnego" granie,czy lepiej szarpnac sie na 320 GB?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2012 o 18:15, Iverson7 napisał:

Jeszcze jedno pytanie.Czy wersja z dyskiem 160 GB jest wystarczajaca do takiego "normalnego"
granie,czy lepiej szarpnac sie na 320 GB?

Mnie na przykład by nie wystarczyło tyle miejsca. Czasem coś kupuję w PlayStation Store, na dysku mam kilka dem i aktualnie zajętych jest prawie 200 GB.
Zależy więc co znaczy "normalne granie". Jak nie masz w planach kupowania nic z dystrybucji elektronicznej to na pewno wystarczy, a tak... raczej nie. Polecam więc kupić większy dysk, chyba, że co chwila będziesz usuwał pobraną zawartość, ale to moim skromnym zdaniem mija się z celem.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli nie zamierzasz kupowac gier z PS Store albo nie bedziesz trzymal calej swojej filmografii na PS3 to spokojnie da rade. Ja mam jeszcze z 60GB wolnego, a mam sporo gier wlasnie z PS Store, ktore swoje zajmuja ( i pare innych na oku - lacznie ze Sly collection, ktora zajmuje bagatelka 23GB, ale jak bym kupil na plycie to pewnie ulamek tego by zajmowala)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za odpowiedzi.
Z PS Store będę raczej korzystał bardzo okazjonalnie,więc zdecyduje się na wersie ze 160 gigowym dyskiem.
Przy okazji róznice w cenie mogę przeznaczyć na jakieś gry "na start" ;).Jeszcze raz dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2012 o 18:15, Iverson7 napisał:

Jeszcze jedno pytanie.Czy wersja z dyskiem 160 GB jest wystarczajaca do takiego "normalnego"
granie,czy lepiej szarpnac sie na 320 GB?


Powiem tak (bo sam mam wersję 160)... Do grania wystarczy w zupełności, chyba że zaczniesz kupować gry przez PSN (albo ściągać te darmowe z wykupionym abonamentem w PS+), a do tego masowo ściągać wersje demo i trial. U mnie już brakuje miejsca, ale po prostu muszę zacząć kasować demka, potem będzie ok. Ale żałuje, że nie wziąłem 320, bo PS3 bardzo zachęca wygodą do wgrywania na nią filmów i całych sezonów seriali :P Po prostu fajnie zastępuje odtwarzacz DVD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2012 o 18:41, Iverson7 napisał:

Dzięki wielkie za odpowiedzi.
Z PS Store będę raczej korzystał bardzo okazjonalnie,więc zdecyduje się na wersie ze
160 gigowym dyskiem.
Przy okazji róznice w cenie mogę przeznaczyć na jakieś gry "na start" ;).Jeszcze raz
dziękuje.


Ja mam 250 Gb i około 60 dem zainstalowanych, z czego tylko ze 30 uruchomiłem. Kupiłem 250, bo okazja była w zestawie z uncharted 2. Jak znajdziesz gdzies 120 nową, to bierz 120. Więcej nie trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować