Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Posiada ktoś z was (albo ma doświadczenia z) nakładką sub-machine do kontrolerów PS Move? Jak duża różnica jest w sterowaniu, wygodzie i precyzji pomiędzy takim rozwiązaniem, samymi kontrolerami oraz po prostu graniem na Dual Shocku? Co wypada najlepiej? Warto wydać te ~200 zł? Przyznam, że po zagraniu w kilka demek z obsługą PS Move niespecjalnie mi się spodobała taka forma sterowania (ręce bolą i łatwo zjechać celownikiem za bardzo do góry/dołu, no i trudno mi się przyzwyczaić do poruszania się i jednoczesnego strzelania), ale jeszcze nie tracę nadzieji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam Mova ale bez nakładek czy innych takich. Ba, nawet tego Navi controlera nie mam. Ale w Shooterach całkiem świetnie się bawiłem, chociaż przyznaję że w niektórych grach gra się lepiej a w niektórych gorzej. W Killzone 3 działa wyśmienicie (Przeszłem najwyższy poziom trudności tylko na Movie i wcale więcej nie umierałem niż grałem na padzie), tak samo jak w grze strategicznej RUSE. Ale w najnowszym Resistance sterowanie na Movie nie jest tak dobre jak w Killzonie. Po prostu inna mechanika. Mi sub-machiny nie są potrzebne - świetnie się bawiłem bez nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Move bez nakładek z padem w drugiej ręce. Grałem tak ostatnie dni w triala Killzone''a i albo miałem tkz szczęście nowicjusza, albo naprawdę granie w ten sposób może być przyjemne i wydajne ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2012 o 15:55, Fimbulvinter napisał:

Może ktoś powiedzieć ile wyszło DLC do Uncharted 3 i w jakiej cenie?


wejdz na pss i zobacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dobra... Tylko, że ja się nie pytam jak się gra na PS Move (bo posiadam nawet oba kontrolery), tylko jak się gra z tą nakładką (która notabene podobno ma też swoje dodatkowe przyciski) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2012 o 18:21, Azvar napisał:

Dobra, dobra... Tylko, że ja się nie pytam jak się gra na PS Move (bo posiadam nawet
oba kontrolery), tylko jak się gra z tą nakładką (która notabene podobno ma też swoje
dodatkowe przyciski) :)

Taka przystawka NIE może mieć żadnych dodatkowych przycisków. Fakt mogą być na niej rozmieszczone klawisze funkcyjne tak, żeby granie było na niej bardziej ergonomiczne. Przykład? Spust sharpshooter'a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2012 o 18:22, Gol_Galad napisał:

grać z 120tkami na EU. Mój PSN w opisie.

Zaproszenie wysłane, a platyna właśnie wpadła ^^. Jakby trzeba było pomoc daj znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2012 o 14:35, Azvar napisał:

, chociaż w sumie wydawało mi się, że ten czerwony często spotykany w sprzedaży to to
samo, ale chyba jednak nie.

Interpretuj jak chcesz;p IMO żadnych dodatkowych przycisków nie ma ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale nawet chyba nie przyjrzałeś się temu zdjęciu i opisowi :P Tu masz nawet cytat z wikipedii:

"However, the accessory goes far deeper by adding several extra buttons and controls (via the EXT connector on the base of the Move Motion Controller). These extra buttons include square and triangle buttons (on both sides, located near the T and M buttons), RL button (located under the gun''s magazine) and pump-action mechanism (located under the barrel) which both can be used to reload (or alternately may serve another function depending on future game design), 3-setting Firing Rate control, M-button lock, and secondary M button (located below the Trigger) for easy access"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2012 o 16:33, Azvar napisał:

Ale nawet chyba nie przyjrzałeś się temu zdjęciu i opisowi :P Tu masz nawet cytat z wikipedii:

Nieee chodzi mi o to, pisałem już o tym. Wszystkie te klawisze nie wprowadzają nic ponad to co mamy domyślnie przy movie czy padzie, żadnej nowej funkcjonalności. A własnie taki ficzer rozumiem przez stwierdzenie dodatkowe przyciski ;p. Przykładem żeby nie było, że mowie bajki i że takiego sprzętu nie ma so moja logika jest błędna od początku: Fragx(?) ma np dodatkowy klawisz odpowiedzialny za natychmiastowy obrót o 180 stopni. Którego domyślnie na innych kontrolerach nie uświadczysz.(pro tip: to moja logika deal with it ;p)

Nie mowie też, że przystawka (sharpshooter) jest zła, pewnie kiedyś sobie takową sprawie. Rozłożenie klawiszy wygląda naprawdę intrygująco. Peace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, więc wracając do tematu... Ktoś miał okazję przetestować Sharp Shootera (najlepiej tego oryginalnego, jeżeli takowy istnieje), warto wywalać na niego kasę? Zwiększa jakoś znacząco wygodę i precyzję (dla mnie same kontrolery Move są mało wygodne i trudno mi je utrzymać w takiej pozycji, żeby precyzyjnie celować).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mam pytanko: Ma ktoś z was, albo grał w Ninja Gaiden Sigma? Da się w niej odwrócić oś x/y? Nie widzę takiej opcji, ale może po prostu nie potrafię jej znaleźć. Okropnie niewygodnie mi się tak rozgląda ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2012 o 04:06, nightfaler napisał:

> Czy ktoś z was posiada lub grał w tą wersję (HD na PS3)
Posiadam, ale zanim dostałem ją w swoje ręce zacząłem ogrywać oryginał na PS2 i naprawdę
nie narzekam na poziom audiowizualny..


Pochwale się, że kupiłem to RE4HD i rzeczywiście nie wygląda aż tak źle, pod warunkiem że się siedzi/leży 2,5m od TV (ja mam tak pokój ułożony) :P Z bliska niestety port na PC z wgranymi teksturami w high-res wygląda nieco lepiej, ale tym samym tak zmodowana wersja stawała się niestabilna. Skusiłem się też na RE:CV, generalnie można na wiele rzeczy narzekać (to niestety nadal najgorzej przemyślana część serii pod kątem rozmieszczenia przedmiotów i walk z bossami), ale i tak gra się dwa razy lepiej niż na PS2 (gra się nie tnie i chodzi płynnie, a przy tym ma nieco lepsze efekty wizualne), szkoda tylko że nie da się zmienić sterowania (trudno sę przestawić po RE1-3), no i podobnie jak RE4 HD jest przeceniona (ja bym ją wycenił na max 30 PLN, a RE4HD na 40-50).

BTW, RE1:DC masz w wersji z płytą, czy cyfrowa z PSN? Jeśli to drugie, to różni się czymś na plus, jest chociaż bardziej płynna animacja lub wyostrzony interfejs? ;] Grając w RE3 z PSN miałem wrażenie, że działała nieco lepiej niż z płyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2012 o 13:51, Azvar napisał:

BTW, RE1:DC masz w wersji z płytą, czy cyfrowa z PSN? Jeśli to drugie, to różni się czymś
na plus, jest chociaż bardziej płynna animacja lub wyostrzony interfejs? ;] Grając w
RE3 z PSN miałem wrażenie, że działała nieco lepiej niż z płyty.

Może to pomoże http://community.us.playstation.com/thread/310289?start=0&tstart=0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2012 o 15:16, treek napisał:


No dobra, jeżeli jeszcze chodzi tak samo płynniutko jak pozostałe części, to może i nawet się pokuszę o powrót do jedynki, tymbardziej że nie miałem styczności z Director''s Cut i grałem po niemiecku nic nie rozumiejąc :P Pytanie tylko, czy Resident Evil: Director''s Cut było już za darmo na Playstation Plus? Bo w sumie to aż tak mi się nie spieszy, a nie po to kupuje abonament w PS+ żeby niepotrzebnie coś kupować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2012 o 17:59, Azvar napisał:

> Może to pomoże http://community.us.playstation.com/thread/310289?start=0&tstart=0


No dobra, jeżeli jeszcze chodzi tak samo płynniutko jak pozostałe części, to może i nawet
się pokuszę o powrót do jedynki

Nie mam problemów z płynnością.

Dnia 17.03.2012 o 17:59, Azvar napisał:

Cut było już za darmo na Playstation Plus? Bo w sumie to aż tak mi się nie spieszy, a
nie po to kupuje abonament w PS+ żeby niepotrzebnie coś kupować :P

Dam 90%, że już było, bo nie przypominam sobie kupowania tego, a skądś to muszę mieć;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować