Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 17.06.2010 o 18:43, Namaru napisał:

> No właśnie. NIe jest tak czasem, że dobre telewizory full HD skalują obraz do
1080p?
Jeśli wyślesz do TV obraz o rozd. niższej niż fullHD, a matryca jest fullHD to musi być
przeskalowane jakoś. Tylko to skalowanie najczęściej pozostawia wiele do życzenia i lepiej
jak skalowanie dokonuje się w urządzeniu z którego wychodzi. Ja bym brał fullHD gdybym
miał teraz kupować, trochę dodatkowych pikseli nie zaszkodzi, a w niektórych grach wiele
pomoże.


No właśnie. Tym bardziej, że na filmach BRD widać różnicę między HD ready i Full HD. I nie mów mi, że nigdy nie obejrzysz na PS3 filmu BRD.... może się tak zdarzyć, że w prezencie dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, warto kupić jedną z tych gier:
Mercenaries 2 za 80 zł
Rise of the Argonauts za 85 zł
?
Czy są spowolnienia animacji i czy ogólnie warto, czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Chłopie, za taką kasę możesz miec o wiele lepsze gry. Ja bym za nie dał max. 30 zł, bo te gry mają średnią ocen max. 6/10, czyli średniaki, do których nie będziesz wracał. Mercenaries 2 nawet grałem (na PC i X360), ta gra na pierwszy rzut oka wydaje się fajna, ale szybko się nudzi. Niezły średniak nie warty prawie stówy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co byś w takim przedziale cenowym (nówki oczywiście) polecił? Mam/miałem Uncharted 1, Uncharted 2, Assassin''s Creed, Assassin''s Creed 2, Batman Arkham Asylum, Prince of Persia, Spider-Man 3, Spider-Man Web of Shadows, Wanted Weapons of Fate, i kilka innych ale nie pamiętam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


W takim przedziale cenowym na allegro nówki kupisz m. in. Need for Speed Shift, LITTLE BIG PLANET, BAYONETTA, Fight Night Round 4, Fifa 10, Street Fighter IV, Brutal Legend, GHOSTBUSTERS (chociaż ja bym poczekał jak jeszcze stanieje, ale gra naprawdę niezła), KILLZONE 2, DRAGON AGE, Red Faction - Guerrilla, MAG, FUEL, CALL OF JUAREZ: BOUND IN BLOOD, DRAGON BALL Z BURST LIMIT, CoD 4 i 5 i kilka innych. Oczywiście niektóre mają rok, dwa, więc poszukałbym jakiś okazji, albo dobrą, pewną używkę kupic. Z powyższych gier większośc grałem i są to przynajmniej dobre gry. Nawet FIFA jest warta swojej ceny, mimo że nie przepadam za piłką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


To zależy jakie klimaty wolisz, ale jeśli chodzi o samą grywalnośc, to chyba lepiej CoJ wziąć. W BL długo nie grałem, nawet fajne było, ale ponoć później się nudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2010 o 15:31, Harrolfo napisał:

Ok, dzięki, to chyba wezmę naszego polskiego FPS-a :)

Właśnie mam COJ. Już byłem pod koniec gry, ale konsola się zaciela w czasie zapisu i savy szlag trafił. Co do samej gry to na prawdę dobra, nie spodziewałem się niczego świetnego, dostałem dobrą grę. Początek trochę słaby, prowadzi cię gra za rękę, ale potem na prawdę miło się strzela. Ba! Nawet fabuła trzyma się kupy. nie masz kasy na RDR? Kupuj COJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej a jak u was z tym Move? ja zdecydowałem się na pre-order, myśle że da dużo frajdy. Do tego dzieki Move odwlekłem zakup Wii i dobrze. Czekam na kolejne FPSy i platformówki. Co do zestawu to Pałka + Navigation stick + kamerka. Myśle że w 300zł się wyrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2010 o 21:18, JackXPPL napisał:

Polecacie kupno Motorstorm Pacifik Rift? Grałemw FUELa ale był on dość monotonny, czy
Motorstorm jest lepszy od niego?



Ja ostatnio nabyłem za jakieś 42 zł ... śmieszna kasa za tak zajebistą grę :) FUEL jest monotonne, PR jest hardkorowe i wciąga :) bierz bez namysłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2010 o 21:18, JackXPPL napisał:

Polecacie kupno Motorstorm Pacifik Rift? Grałemw FUELa ale był on dość monotonny, czy
Motorstorm jest lepszy od niego?

Odradzam Motorstorma, auta jeżdżą jakby to była fizyka z Marsa, a nie normalna ziemska :/ Lepiej zainteresuj się Dirtem, przynajmniej jest w miarę realistycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Inaczej może... Pacific Rift ma to "coś" tą grywalność która powoduje, że wyścigi się nie nudzą? I czy oprócz samych wyścigów jest coś jeszcze ciekawego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2010 o 21:18, JackXPPL napisał:

Polecacie kupno Motorstorm Pacifik Rift? Grałemw FUELa ale był on dość monotonny, czy
Motorstorm jest lepszy od niego?



Motorstorm PR jest dla facetów z jajami :D Bierz i nie marudź :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2010 o 00:17, JackXPPL napisał:

Inaczej może... Pacific Rift ma to "coś" tą grywalność która powoduje, że wyścigi się
nie nudzą? I czy oprócz samych wyścigów jest coś jeszcze ciekawego?


dokładnie jak pisze kulfonio, MS:PR to gra dla prawdziwych facetów, DIRT2 też jest niezły, ale ciągle stoi koło 100 więc lepiej tańszego Motorstorma wziąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2010 o 11:11, Snafu napisał:

Jaka gra wydaje Wam się lepsza? BF:BC2 czy CoD:MW2?


BF:BC2, szkoda w tamto inwestowac ;/
2 map packi bedą kosztować ok, 120zł a po tyle leci juz BF:BC2 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować