Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 18.06.2010 o 15:22, Harrolfo napisał:

A co lepsze: CoJ czy BL?

A sorki, ze sie pytam. Co to BL?

A tak poza tym, dobrze jest się rozejrzeć za uzywanymi, w idealnym stanie.
Ja sam tak kupuje. Dorwałem np. GTA 4 (Limitowaną) czy K2 (Metal), B:BC (Gold Edition)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łech, Wy to jesteście hardkorowcy, Panowie, ja tam pykam w lżejsze gierki, obecnie multiplayer w Critter Crunch. Niby mało ludzi online, ale wystarczy założyć własną grę i chwila moment złapie się przeciwnika :) Takie gry to są gry dla mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2010 o 21:18, Siriondel napisał:

Łech, Wy to jesteście hardkorowcy, Panowie, ja tam pykam w lżejsze gierki, obecnie multiplayer
w Critter Crunch. Niby mało ludzi online, ale wystarczy założyć własną grę i chwila moment
złapie się przeciwnika :) Takie gry to są gry dla mnie ;)

Critter Crunch rządzi :) Ale nie ma to jak pojedynek oko w oko z przeciwnikiem - ja uwielbiam grać z moją kuzynką, która jest przeszczęśliwa i super zadowolona z siebie, jak uda jej się uzyskać wynik tylko trzykrotnie niższy od mojego ^_^ Biggs na prezydenta! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dałbyś swojej kuzynce fory i pozwoliłbyś wygrać, ale tak że bardzo się starałeś, ale Ci nie poszło, wiesz - pomyśl, jaką wtedy sprawiłbyś jej radość :) Ja nie mam niestety nikogo do gry oko w oko, ale może niedługo to się zmieni, niechże moja 7 - letnia siostra się czegoś wreszcie nauczy ;)

Dnia 19.06.2010 o 22:43, PinKee napisał:

Biggs na prezydenta! :]

Ciiii, trwa cisza wyborcza, nie możesz rozpowszechniać takich haseł! Gdyby Biggs kandydował, miałby mój głos bez żadnej kampanii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 06:11, Siriondel napisał:

Dałbyś swojej kuzynce fory i pozwoliłbyś wygrać, ale tak że bardzo się starałeś, ale
Ci nie poszło, wiesz - pomyśl, jaką wtedy sprawiłbyś jej radość :)

Ona i tak ma zawsze mega ubaw jak gramy w to, ja mam nawet już dość tej gry czasami, bo ona to cały dzień by w to mogła grać :) A nie będę jej dawał forów, bo ona dzieckiem nie jest, nawet starsza niż ja :D

Dnia 20.06.2010 o 06:11, Siriondel napisał:

Ja nie mam niestety
nikogo do gry oko w oko, ale może niedługo to się zmieni, niechże moja 7 - letnia siostra
się czegoś wreszcie nauczy ;)

Ale co to będzie za frajda takiego szkraba pokonać? To dopiero będzie poziom extra easy ^_^

Dnia 20.06.2010 o 06:11, Siriondel napisał:

Ciiii, trwa cisza wyborcza, nie możesz rozpowszechniać takich haseł! Gdyby Biggs kandydował,
miałby mój głos bez żadnej kampanii ;)

Biggs przynajmniej nie kryje się z tym, że chce się nachapać :)

PS. znasz może jeszcze jakieś tego typu gry z PSN?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 11:07, PinKee napisał:

Ale co to będzie za frajda takiego szkraba pokonać? To dopiero będzie poziom extra easy

Będę rozwijał w niej skill - może kiedyś uczeń przerośnie mistrza ;) Mój znajomy (świeżo dowód dostał) ma również dużo młodszą (lat 10) siostrę, która kładzie go w Tekkena jak chce, choć chłopak się na tej serii wychowywał ;)

Dnia 20.06.2010 o 11:07, PinKee napisał:

Biggs przynajmniej nie kryje się z tym, że chce się nachapać :)

Uczciwość wobec tego jest - czyli podstawowa cecha jakiej brakuje naszym wybrańcom - enough for me ;)

Dnia 20.06.2010 o 11:07, PinKee napisał:

PS. znasz może jeszcze jakieś tego typu gry z PSN?

Hmmm... bliźniaczo podobnych raczej już tam nie znajdziemy, ale jeśli chodzi o kojarzące mi się klimatem tytuły, w których trzeba więcej myśleć niż w przeciętnym CoDzie, do tego wyposażone w multi, to możesz spróbować VooDoo Dice. W tej chwili nic innego do głowy mi nie przychodzi, gdy wyłączę FF IX, zajrzę do PSS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 13:19, Harrolfo napisał:

Cześć, co lepiej wziąć (z zamiany, więc cena nie gra roli ;): Heavy Rain czy God of War
3?

To są tak kompletnie różne gry, że nie sposób udzielić odpowiedzi na to pytanie :P Sam musisz zdecydować, jaki typ wolisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ze dwa pytanka odnośnie peestrójek.
Czy wersje Slim Ps3 są cichsze od Fatów?
Jak wygląda odpalanie gier z PS2 na PS3 60GB? Po prostu wkładamy płytę z grą z PS2 do czytnika sześćdziesiątki i ogieeeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, ale która gra Tobie się bardziej podobała? Czy jak grałem w Fahrenheita, to warto grać w HR? Czy GoW 3 jest na tyle dobry, zeby kilka razy go przechodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 13:27, Harrolfo napisał:

Ok, ale która gra Tobie się bardziej podobała? Czy jak grałem w Fahrenheita, to warto
grać w HR? Czy GoW 3 jest na tyle dobry, zeby kilka razy go przechodzić?

W GoW3 nie grałam, więc się nie wypowiem. W HR grałam i jest doskonały :) W kwestii porównania do Fahrenheita też nie mogę się wypowiedzieć, bo nie miałam okazji zagrać. Więc jak widzisz niestety nie mogę Ci za bardzo pomóc, poza potwierdzeniem, że HR faktycznie jest tak dobry, jak się o nim mówi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zostaw ten szit, jakim jest God of War 3 i bierz fantastyczne HR. I mówi Ci to fan Kratosa :P HR zdecydowanie chętniej przechodziłem po raz kolejny niż God of War 3, który nie może równać się z dwójką i jedynką. Oczywiście to sugestia - Heavy Rain jest grą na tyle specyficzną, że porównać bezpośrednio raczej się nie da. Oba tytuły na pewno dość dobrze znasz, że możesz pokierować się gustem. No i jeżeli nie grałeś w poprzedniczki GoW, to kolejny argument za thrillerem od QD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 13:35, Harrolfo napisał:

:)
A czy z HR nie jest tak, ze się ogląda po prostu film? I że mało co nakłania do ponownego
przejścia?

Ja grałem w obie gry i w dodatku w HR mam platynę, zresztą tak samo jak Magi, więc wypowiedzieć się mogę:

Heavy Rain to gra świetna, gracz przeżywa każdy moment. Jeszcze takiej gry nie widziałem i nie żałuję wydanych na nią pieniędzy. Jeśli jeszcze -przy tylu cholernych xboxowych trollach- nie wiesz kim jest origami killer to jest to prawdziwy must-have. Naprawdę polecam! Jedyna wada- przechodzenie tej gry po raz kolejny jest baaaardzo nudne...

God of War 3 to gra epicka. Grafika i Gameplay powalają na kolana całkowicie. Oprawa audio-wizualna wgniata w fotel. Kratos dokonuje ostatecznej zemsty i robi to IMO bardzo ciekawie, co nie zmienia faktu, że zakończenie gry mi się nie podobało. Nie spodobały mi się również bronie. Wybór jest naprawdę biedny.

Reasumując takie gry jak GoW powinno się lubić, żeby gra się spodobała, aczkolwiek nie trzeba. Ja nie jestem jakimś fanatykiem slasher''ów i bawiłem się bardzo dobrze. Heavy Rain to naprawdę bardzo porządna produkcja.
Tak od siebie jeszcze dodam, że ja bardziej polecam HR. Ta gra jest lepsza ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 13:53, Renzov napisał:

Ja grałem w obie gry i w dodatku w HR mam platynę, zresztą tak samo jak Magi, więc wypowiedzieć
się mogę:

No, nareszcie ;)

Dnia 20.06.2010 o 13:53, Renzov napisał:

Jeśli jeszcze -przy tylu cholernych xboxowych
trollach- nie wiesz kim jest origami killer to jest to prawdziwy must-have.

Niestety wiem, bo niektórzy nie używają cudownej opcji "spojler" :/
Jedyna wada- przechodzenie tej gry po raz kolejny jest baaaardzo nudne...
>Nie jestm fanatykiem slasherów
Ja też nie, ale CoO mi się podobało :)

Ok, to zrobimy tak: biorę HR a GoW-a kupuję trójeczkę w Platynie, a będzie na bank i Ghost of Sparta na PSP jak wyjdzie :)
Dzięki wszystkim za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 13:35, Harrolfo napisał:

:)
A czy z HR nie jest tak, ze się ogląda po prostu film? I że mało co nakłania do ponownego
przejścia?


Ja po pierwszym przejściu HR odpocząłem od niego jeden dzień i nazajutrz przeszedłem go jeszcze raz. Gra ma tak świetny klimat, tak genialnie poprowadzoną fabułę, mnogość rozegrania scen i ilość zakończeń że z chęcią ukończysz go co najmniej dwa razy.
Ja za pierwszą próbą schrzaniłem zadania "orgiami killera" przez co zobaczyłem najgorsze z możliwych zakończeń. Nie mogłem się z tym pogodzić więc rozegrałem całość jeszcze raz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 16:17, JackXPPL napisał:

Ja po pierwszym przejściu HR odpocząłem od niego jeden dzień i nazajutrz przeszedłem
go jeszcze raz.

Moment, to ukończenie gry zajmuje jeden dzień? ;P

Już zamówiłem na gametradzie HR i nawet będę miał origami do złożenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować