Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Teraz ja mam pytanie. Gram w Dragon Age: Origins oczywiście w wersji na PS3 i mam pewien problem z jednym z trofeów.
Zdobył ktoś pucharek "Traveler" polegający na odkryciu i odwiedzeniu wszystkich lokacji? Przeszedłem grę już dwa razy i mam prawie wszystkie trofea, a z tym mam problem. Bardzo proszę o pomoc i jakieś porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 16:22, Harrolfo napisał:

> Ja po pierwszym przejściu HR odpocząłem od niego jeden dzień i nazajutrz przeszedłem

> go jeszcze raz.
Moment, to ukończenie gry zajmuje jeden dzień? ;P

Nie, nie. Za pierwszą próbą to co najmniej 2-3 dni gry po +/- 5 godzin dziennie. A za drugą próbą to idzie oczywiscie szybciej i no... może faktycznie jeden dzień, ale to byłby dłuższy maraton. ;)

Dnia 20.06.2010 o 16:22, Harrolfo napisał:

Już zamówiłem na gametradzie HR i nawet będę miał origami do złożenia ;)

Też miałem kolekcjonerkę ale jestem takim beztalenciem, że nie złożyłem go... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 16:22, Harrolfo napisał:

Moment, to ukończenie gry zajmuje jeden dzień? ;P

Tak samo jak God of War 3 zresztą, czas jednego playthrough jest bardzo podobny w obu produkcjach, HR jest krótsze o tyle, że nie musisz powtarzać walk z bogami, które przegrywasz na najwyższym poziomie trudności ;) A origami do złożenia jest chyba w każdej kopii Heavy Rain ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JackXPPL
>Też miałem kolekcjonerkę ale jestem takim beztalenciem, że nie złożyłem go... ;P
Miejmy nadzieję, że mi pójdzie lepiej ;)
Siriondel
>HR jest krótsze o tyle, że nie musisz powtarzać walk z bogami, które przegrywasz na najwyższym poziomie >trudności ;)
So true, jeszcze pamiętam walkę z Persefoną w CoO na najwyższym poziomie trudności...
>A origami do złożenia jest chyba w każdej kopii Heavy Rain ;P
Ale ja bedę miał używkę gry i NIEZŁOŻONE origami :)

Ok, ale kończmy już ten temat ;) Dzięki Wam wszystkim za odpowiedzi. Teraz tylko czekam na HR (i na GH Metallica, ale to jak dostanę jutro pieniądze i zamówie na allegro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 16:22, Harrolfo napisał:

Moment, to ukończenie gry zajmuje jeden dzień? ;P

Wlaczylem gre o 20 w piatek. pogralem ze dwie godziny i padniety po calym tygodniu pracy wylaczylem konsole troche po 22. Wstalem kolo 8 (???) i skonczylem gre w sobote w okolicach 15, wiec tak... przejscie gry zajmuje jakis dzien. Chyba, ze grasz po 2 godziny dziennie to pare dni ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może czy kierownica Logitech Formula Force EX by działała pod PS3? Jest to kierownica dedykowana na PC, pod usb ale może jakimś cudem? Bo jakoś nie widzi mi się wydawać 2-3 stówy na kolejną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2010 o 17:10, Master_J napisał:

Wiecie może czy kierownica Logitech Formula Force EX by działała pod PS3? Jest to kierownica
dedykowana na PC, pod usb ale może jakimś cudem? Bo jakoś nie widzi mi się wydawać 2-3
stówy na kolejną.


Jak masz tą kierownice, to czemu nie sprawdzisz? Chyba że nie masz konsoli. Jeśli na pudełku nie pisze PS to chyba nie zadziała, nie będzie kompatybilna. Chociaż mogę się mylić, ale wątpię bo po coś w końcu są te oznaczenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2010 o 10:28, Harrolfo napisał:

Wam też PSN muli? Bo nie wiem, czy tak jest, czy może mam coś źle u siebie...

Ja problemów dziś nie miałem, pewnie to twoje połączenie szwankuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2010 o 12:05, Buhahahahaha napisał:

Może mi ktoś wyjaśni, jak to jest z tą wsteczną kombatybilnością? Do tej pory myślałem,
że to tylko 60gb fat ma taką prawdziwą wsteczność, ale teraz zobaczyłem to http://www.youtube.com/watch?v=bDAbXzxDv-U
. I jak to jest? To 80gb czy 60gb ma tą wsteczność?


Wersja 80 GB z USA (NTSC) też ma wsteczną kompatybilność z PS2, tylko, że software''ową a nie jak 60 GB przez hardware.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, w końcu kupuję ;) Zastanawiałem się nad x-klockiem ale odstraszyły mnie dziwne zapewnienia o "bezawaryjności" nowej konsoli (slim) i bardzo skromna lista excusliv''ów. No i brak (jak na razie) Polskiego Xbox Live. A w PS3 wiem, że konsola mi nie padnie, mogę rejestrować się na Polskę i mam dużo świetnych gier na wyłączność... No i do tego ta "różdżka" to lepiej trafiony pomysł niż ten cały Kinect M$. A znając M$ to pochodzi to 2 tygodnie i na gwarancję trzeba odsyłać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2010 o 13:03, Czarek188 napisał:

bardzo skromna lista excusliv''ów.

X360 ma więcej niż PS3 tytułów ekskluzywnych, choć jakościowo to PS3 w tym aspekcie góruje.

Dnia 26.06.2010 o 13:03, Czarek188 napisał:

A w PS3 wiem, że konsola mi nie padnie

Niczego nie można być pewnym (chyba że 80GB w górę)

Dnia 26.06.2010 o 13:03, Czarek188 napisał:

się na Polskę i mam dużo świetnych gier na wyłączność... No i do tego ta "różdżka" to
lepiej trafiony pomysł niż ten cały Kinect M$.

Widzisz, dwie konsole w jednym PSWii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2010 o 13:15, Kaucz napisał:

X360 ma więcej niż PS3 tytułów ekskluzywnych, choć jakościowo to PS3 w tym aspekcie góruje.

Zapomniałem dodać, że więcej tytułów ekskluzywnych które mnie interesują. A jeden Alan Wake jakoś mnie nie przekonuje...

Dnia 26.06.2010 o 13:15, Kaucz napisał:

Niczego nie można być pewnym (chyba że 80GB w górę)

Ja biorę wersję 250GB więc jestem na 100% pewny ;)

Dnia 26.06.2010 o 13:15, Kaucz napisał:

Widzisz, dwie konsole w jednym PSWii ;)

Wolę rysować różdżką niż skakać przed telewizorem jak pajac. Z resztą to moje zdanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować