Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 31.05.2010 o 20:01, Renzov napisał:

> jasne, a co z prezentami / sciągnąłem rózowe pudełko i gdzie ono teraz jest co w
nim
> jest ?
Po zainstalowaniu tego "dodatku", podczas gry dostajesz możliwość kupienia ciekawych
prezentów u Boghdana (krasnoluda w obozie) za skromny jeden "brązowy pieniążek".

a gdzie znajdę tego Boghdana ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2010 o 21:44, tosz napisał:

> > jasne, a co z prezentami / sciągnąłem rózowe pudełko i gdzie ono teraz jest
co w
> nim
> > jest ?
> Po zainstalowaniu tego "dodatku", podczas gry dostajesz możliwość kupienia ciekawych

> prezentów u Boghdana (krasnoluda w obozie) za skromny jeden "brązowy pieniążek".

a gdzie znajdę tego Boghdana ?

Napisałem Ci już. W obozie drużyny. Jeśli w nim jeszcze nie byłeś to będziesz później. Do obozu wchodzi się przez mapę. W prawym górnym rogu (mapki) jest ikona obozu. Klikasz na nią i Twoja drużyna rozbija obóz w którym właśnie jest Boghdan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem się ostatnio za inFamous, i przyznam, że gra nie bardzo przypadła mi do gustu( arcade!!!). Czy mogę usunąć jakoś jej trofea z listy, by nie pogarszała mi statystyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2010 o 12:19, Woo-Cash napisał:

Wymieniłem się ostatnio za inFamous, i przyznam, że gra nie bardzo przypadła mi do gustu(
arcade!!!). Czy mogę usunąć jakoś jej trofea z listy, by nie pogarszała mi statystyk?

Niestety, nie można usuwać gier z listy. Ale powiedz w jaki sposób pogarsza Ci statystyki ? Inne gry masz po 100% a InFamousa trochę mniej ? ;) Stary, nie przesadzaj. Nikt przecież nie powie, że jesteś lama, bo masz mało trofeów w jednej grze... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2010 o 12:19, Woo-Cash napisał:

Wymieniłem się ostatnio za inFamous, i przyznam, że gra nie bardzo przypadła mi do gustu(
arcade!!!). Czy mogę usunąć jakoś jej trofea z listy, by nie pogarszała mi statystyk?

Chłopie InFamous to jedne z łatwiejszych trophy, tą grę się pokocha z czasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2010 o 13:07, woko27 napisał:

Niestety, nie można usuwać gier z listy. Ale powiedz w jaki sposób pogarsza Ci statystyki
? Inne gry masz po 100% a InFamousa trochę mniej ? ;).


Miałem na myśli procent zdobytych trofeów. U mnie i tak marnie to wygląda, jedynie AC2 i BC2( przypadkowa zbieżnosć nazw ;) udało mi się dociągnąć do 60 procent. A arcade''ów po prostu nie lubię. Trochę się przeliczyłem względem tej gry ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2010 o 16:59, Woo-Cash napisał:

i BC2( przypadkowa zbieżnosć nazw ;) udało mi się dociągnąć do 60 procent. A arcade''ów
po prostu nie lubię. Trochę się przeliczyłem względem tej gry ;P

Co ma inFamous wspólnego z arcade''ami? Jakieś monety podczas rozgrywki do slotu wrzucasz, żeby kredyty nabić? :P Jak Ci się gra nie podobała, to po co ją kupować? Wystarczyło obejrzeć dosłownie jeden filmik na YT i już masz pojęcie, co to za gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AC2 na 60% ?! To ty w ogóle skończyłeś tą grę ? Ja za pierwszym podejściem, bez specjalnego wysiłku zaliczyłem platynę. ;) Ale i tak mistrzem w tej dziedzinie jest Terminator Salvation. Gierka posiada dosłownie z osiem trofeów z czego jedne jest platynowe a reszta złota (każda za przejście określonego rozdziału). Ciekawe czy ludzie kupowali tą grę dla grania dla przyjemności czy dla 100% ? ;))

Co do InFamousa to potwierdzam słowa Kaucza. Gra na początku jest potwornie nudna, ale z czasem akcja się rozkręca i naprawdę warto się pomęczyć. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2010 o 18:36, woko27 napisał:

AC2 na 60% ?! To ty w ogóle skończyłeś tą grę ?


Nie. Jak już pisałem, takie arcade''y mnie nie interesują(zbierz 100 piórek, jabkym nie miał co do roboty). Zdecydowanie wolę gry pokroju Battlefielda, Heavy Rain, czy chociażby Uncharted 2, których bohaterowie nie walą na oślep piorunami, mieczami i innym żelastwem( GoW). Czemu kupiłem inFamousa? Nie wiem, po prostu się przeliczyłem. Ale cóż, dam mu jeszcze jedną szansę ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wtrącając się do konwersacji nt NieSławnego, to przy pierwszym przechodzeniu gry miałem wypieki przy każdym do niej podejściu, ot kawał dobrego sandboxa, ale przy następnych, ponownych potyczkach gra robiła się nuda jak flaki z olejem. Gra na jeden raz, plus szybko o niej zapomnimy.

Macie jakieś sposoby na zrobienie z fata trójki machiny antykurzowej? Otóż, żeby kurz tak dbale się na konsoli nie osadzał. Jakieś bezpieczne preparaty? Czy pozostaje jedynie ściereczka, która i tak nie zbiera zanieczyszczeń całkowicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juhhhuuu, o tak, uwielbiam, kiedy przepadają mi zapisy z gier, po prostu kocham! ;/

Stało się. Gram sobie we Flower, nagle gra się zawiesza, a po restarcie Chlebaka komunikat, że dane na dysku są pierdyknięte i trza przywrócić. Oczywiście przywracanie nie działa. Na szczęście jacyś mądrzy ludzie wymyślili Recovery Mode i chwała im za to.
PS3 wstało po 15 minutach i śmiga, ale wszystkie zapisy ze wszystkich gier, cały kontent z PS Store trzeba ściągać od nowa, dziesiątki gigabajtów, ponowna instalacja wszystkich gier... ech...
Lekcja zapamiętana, Rób backup. Wszystkiego. Zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2010 o 21:51, Renzov napisał:

Napisałem Ci już. W obozie drużyny. Jeśli w nim jeszcze nie byłeś to będziesz później.
Do obozu wchodzi się przez mapę. W prawym górnym rogu (mapki) jest ikona obozu. Klikasz
na nią i Twoja drużyna rozbija obóz w którym właśnie jest Boghdan.


już u niego byłem, co ona konkretnie ma dla mnie z tego prezentu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2010 o 17:04, tosz napisał:

> Napisałem Ci już. W obozie drużyny. Jeśli w nim jeszcze nie byłeś to będziesz później.

> Do obozu wchodzi się przez mapę. W prawym górnym rogu (mapki) jest ikona obozu.
Klikasz
> na nią i Twoja drużyna rozbija obóz w którym właśnie jest Boghdan.

już u niego byłem, co ona konkretnie ma dla mnie z tego prezentu ?

Jaka "ona"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2010 o 17:08, Renzov napisał:

> > Napisałem Ci już. W obozie drużyny. Jeśli w nim jeszcze nie byłeś to będziesz
później.
>
> > Do obozu wchodzi się przez mapę. W prawym górnym rogu (mapki) jest ikona obozu.

> Klikasz
> > na nią i Twoja drużyna rozbija obóz w którym właśnie jest Boghdan.
>
> już u niego byłem, co ona konkretnie ma dla mnie z tego prezentu ?
>
Jaka "ona"?

on - kupiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2010 o 20:33, tosz napisał:

> > już u niego byłem, co ona konkretnie ma dla mnie z tego prezentu ?
> >
> Jaka "ona"?
on - kupiec

Kupując prezent z tego "dodatku" bardzo łatwo podniesiesz poziom znajomości (+50) u swoich towarzyszy, dzięki czemu otrzymasz bardzo ciekawe premie.
Jak będziesz miał jeszcze jakiś problem to wyślij do mnie wiadomość na gramsajta, albo, żeby nie zaśmiecać tego wątku zapytaj w tym temacie: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=17694&u=6091#end . Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2010 o 21:21, B1SH0P napisał:

U każdego tak jest. U mnie w infamous przy wybuchach są ścinki i w GoWIII, gdy mamy dużo
ognia.


nO OK, ale ja je mam np. jak jade szybko, badz mnie policja gania. Czasami jadąc spadają klatki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2010 o 11:36, DesMonD__PL napisał:

> U każdego tak jest. U mnie w infamous przy wybuchach są ścinki i w GoWIII, gdy mamy
dużo
> ognia.

nO OK, ale ja je mam np. jak jade szybko, badz mnie policja gania. Czasami jadąc spadają
klatki...

Ty wyszedłeś z jaskini?
GTA IV na NICZYM dobrze nie chodzi.
Chcieli zrobić ponadczasową grę i im się udało.
Za 3 lata dopiero na jakimś kompie/konsoli nowej generacji dobrze będzie działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować