Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Jakby nie patrzeć to PS3 jest nowsze. Wiadomo nie różni się tak, od Xbox''a no ale, jest to już ciut nowsza technika. Też niedawno kupiłem PS3, również wahałem się czyby nie wziąć X''a. Na konsolkę PS3 przekonał mnie(nie tylko to, ale był to jeden z "tych" czynników) darmowe połączenie do sieci, w tym darmowy multi. Nie wiem czemu za takowy musimy płacić MS, skoro i tak już płacimy za internet. Kasa, kasa, kasa to główne przesłanie MS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra mam taką prośbę. Kto podejmie się zrobienie FAQa do tematu Playstation 3 (tak tego)?
Trochę już jest (up), ale jak wiemy doszło parę funkcji, nadchodzi ich więcej (w tym Move), zlikwidowano OS.


Jak ktoś się tego podejmie, niech napisze tu ten post, następnie postaram się to zgłosić do moderacji 9lepiej od razu samemu zgłosić). Z góry dzięki, patrząc z czasem ten FAQ na górze jest mocno przeciętny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dobra mam taką prośbę. Kto podejmie się zrobienie FAQa do tematu Playstation 3 (tak
> tego)?
> Trochę już jest (up), ale jak wiemy doszło parę funkcji, nadchodzi ich więcej (w tym
> Move), zlikwidowano OS.

>
> Jak ktoś się tego podejmie, niech napisze tu ten post, następnie postaram się
> to zgłosić do moderacji 9lepiej od razu samemu zgłosić). Z góry dzięki, patrząc z czasem
> ten FAQ na górze jest mocno przeciętny.

PlayStation Move:
Pod koniec tego roku, swoją premierę będzie miał nowy sprzęt ze stajni Sony. Joystick ruchowy, czyli PlayStation Move ma zaspakajać potrzeby wszystkich graczy. Marzyłeś/aś kiedyś o połączeniu Wii i PS3? Marzenie się spełniło. PSM może imitować karabin, pięści i wiele innych. Ograniczeniem będzie, tylko wyobraźnia deweloperów. Wraz z premierą Move, ma się pojawić 20 tytułów, a pod koniec następnego roku, na sklepowe półki ma zawitać kolejne 40. Dodatkowo zapowiadano, że w niektórych grach, dostępna będzie możliwość grania w 3D, jednak ile osób ma takie telewizory?

Taki tekst, może się przyda ;)
Chociaż pewnie jest w nim masa błędów, bo nie jestem "mistrzem klawiatury" ani nawet pióra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak w moim przypadku, wahałem się. Ale.. dołożylem i kupiłem "małą, czarną"
Jestem zadowolony i nie wymieniłbym na inną konsolę . Do tego Move. bedzie PS3 + Wii w jednym ;D
A ten kinect moim zdaniem to ulepszone PS Eye toy i tyle. (Tak wyzwicje mnie x-klockowcy)
Do tego opcje, jak przeglądarka. Gry tez super, ogólnie Tylko brać.
PzdR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2010 o 14:40, Snafu napisał:

Taki tekst, może się przyda ;)
Chociaż pewnie jest w nim masa błędów, bo nie jestem "mistrzem klawiatury" ani nawet
pióra ;)

W kwestii Move nie chodzi o rozpisywanie wystarczy link do jakiegoś wyjaśnienia i data premiery.
Chodziło mi o cały FAQ (poprawiony), z tymi punktami wyżej od razu w jednym poście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2010 o 18:40, JackXPPL napisał:

Jak nie grałem w żadną część God of War to warto kupić trylogię czy wszystkie części
są podobne i lepiej kupić GOW 3?


Myślę że "trójka" jest lepsza od tych wszystkich. Chociaż skoro nie grałeś w żadną, to trylogia też nie będzie złym zakupem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2010 o 19:02, Snafu napisał:

> Jak nie grałem w żadną część God of War to warto kupić trylogię czy wszystkie części

> są podobne i lepiej kupić GOW 3?

Myślę że "trójka" jest lepsza od tych wszystkich. Chociaż skoro nie grałeś w żadną, to
trylogia też nie będzie złym zakupem.

Ups, wyskoczyło podwójnie.
Polecam oglądnąć wideorecenzje.

Dnia 26.06.2010 o 19:02, Snafu napisał:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2010 o 19:29, Renzov napisał:

Gdzie można kupić nowy dysk twardy do PS3? Potrzebuję nowy, bo 80 gb pamięci mi nie wystarcza.
Przydałoby się około 250 gb.


Z tego co się orientuje to kupujesz dowolny 2,5" (lub 3,5" nie jestem pewien.) dysk i montujesz go nie tracąc gwarancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> Wersja 80 GB z USA (NTSC) też ma wsteczną kompatybilność z PS2, tylko, że software''ową

Dnia 26.06.2010 o 12:14, Bracio napisał:

a nie jak 60 GB przez hardware.


Kurde, to czemu sony już nie wrzuci tego software na wszystkie ps3? Przecież ps2 praktycznie już umiera, a tak znów by odżyły starsze gry... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2010 o 19:33, Buhahahahaha napisał:

Kurde, to czemu sony już nie wrzuci tego software na wszystkie ps3? Przecież ps2 praktycznie
już umiera, a tak znów by odżyły starsze gry... :/


Lepiej wydać starą grę jako nową i zarobić na niej 2 razy^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2010 o 21:04, Harrolfo napisał:

Cześć, co najlepiej wymienić za Heavy Rain (gierkę fajną ale IMO na raz ;):
GoW3 czy GoW Collection?

No to zależy czy grałeś w pierwsze części : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2010 o 19:33, Buhahahahaha napisał:

>> Wersja 80 GB z USA (NTSC) też ma wsteczną kompatybilność z PS2, tylko, że software''ową

> a nie jak 60 GB przez hardware.

Kurde, to czemu sony już nie wrzuci tego software na wszystkie ps3? Przecież ps2 praktycznie
już umiera, a tak znów by odżyły starsze gry... :/

Bo ps2 nadal się dobrze sprzedaje... ale trzeba mieć nadzieję, że już wkrótce... może po TGS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować