Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Witam!

Czy PS3 slim można podłączyć do monitora z wyjściem cyfrowym DVI? W przyklejonym FAQ jest napisane, że można podłączyć konsolę do monitora, ale czy ktoś zaznajomiony z tematem mógłby to rozwinąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2010 o 16:32, KraczyKruk napisał:

Witam!

Czy PS3 slim można podłączyć do monitora z wyjściem cyfrowym DVI? W przyklejonym FAQ
jest napisane, że można podłączyć konsolę do monitora, ale czy ktoś zaznajomiony z tematem
mógłby to rozwinąć?


Ja tak podłączam moje PS3 do monitora. Kupiłem sobie specjalny kabel HDMI --> DVI (chyba nie był zbyt drogi) i wszystko ślicznie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że trzeba nieco zaktualizować opis(dodać jedną rzecz, bo ktoś nieobeznany tego nie wie)
19. Czy gry na ps3 są region free?
Tak, nie mają one blokady regionalnej i można je odtworzyć na każdej konsoli. Jedynie
filmy posiadają taką blokadę.
Co trzeba by dodać:
19. Czy gry na ps3 są region free?
Tak, nie mają one blokady regionalnej i można je odtworzyć na każdej konsoli. Jedynie
filmy posiadają taką blokadę. Jednak trzeba pamiętać o tym że, kupując grę np. w USA, nie możemy pobierać do niej dodatków z Europejskiego PS Store.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2010 o 17:18, Raku90 napisał:

Szukam kabla do podłączenia konsoli do monitora z wyjściem VGA, poradzicie coś?


Tu pomoże tylko konwerter VGA(koszt 200 złotych), bo sygnał z konsoli jest cyfrowy złącz VGA jest złączem analogowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2010 o 16:38, KrisK91 napisał:

> Witam!
>
> Czy PS3 slim można podłączyć do monitora z wyjściem cyfrowym DVI? W przyklejonym
FAQ
> jest napisane, że można podłączyć konsolę do monitora, ale czy ktoś zaznajomiony
z tematem
> mógłby to rozwinąć?

Ja tak podłączam moje PS3 do monitora. Kupiłem sobie specjalny kabel HDMI --> DVI
(chyba nie był zbyt drogi) i wszystko ślicznie wygląda.



Nie, zobaczyłem, że nie jest zbyt drogi. To wszystko? Nie trzeba robić żadnego hokus-pokus? Tylko podłączam kabel do konsoli i do monitora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2010 o 18:01, nightfaler napisał:

LBP nie wykrywa dwóch padów od ps2, podłączonych przez odpowiedniego huba, to normalne?
Sixaxisa i DS3 wykrył od razu.

Dobra zmiana, nie działają w ogóle tzn. tylko w menu mogę z nich korzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zła wiadomość, dla tych którzy planują zakup Mafii II
Cytat z PS3site.pl:
[...]Jednym z argumentów, który pada w trakcie niej jest fakt, że często dostajemy wybrakowane produkty. I niestety, po raz kolejny wychodzi na to, że polski gracz, to gracz gorszej kategorii.
Jeśli zakupicie grę w polskiej wersji językowej możecie zapomnieć o graniu w dodatek "The Betrayal of Jimmy", dlaczego? Kod z dostępem do dodatkowych misji nie znajdzie się w pudełkach. Ktoś powie, "przecież można kupić go w PS Store", niestety nie można, dodatek nie ukazał się w rodzimym sklepie.
Można sobie zadać pytanie, co się dzieje Cenego? Dlaczego coś, co otrzymuje cała Europa (w naszej sytuacji są jedynie Czechy i Portugalia), nie jest u nas dostępne? Czy naprawdę musimy być traktowani gorzej? Dlaczego także informacja o braku dodatku nie ukazała się wcześniej? Jedno jest pewne, możemy czuć się oszukani, niestety, nie po raz pierwszy."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Update:

"Jeden z naszych czytelników napisał w tej sprawie to Cenegi i oto jaką odpowiedź udało mu się uzyskać:
DLC zostanie dosłane drogą elektroniczną już po premierze gry.
Tak więc, możecie spać spokojnie. Polskie wydanie Mafia 2 nie będzie wcale gorsze od pozostałych europejskich edycji."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2010 o 17:42, KraczyKruk napisał:

Nie, zobaczyłem, że nie jest zbyt drogi. To wszystko? Nie trzeba robić żadnego hokus-pokus?
Tylko podłączam kabel do konsoli i do monitora?


Na allegro kosztuje ~15 złotych.
Prosto, łatwo i przyjemnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanie - czy w DIRT''a 2 da się grać we 2 osoby na jednej konsoli? Mało mam "ścigałek" w swojej kolekcji, a chciałbym mieć jakieś doświadczenie przed wyjściem Gran Turismo 5 i F1 2010. Oprócz tego, czy ktoś posiada kierownicę Logitech Driving Force GT? Opłaca się wydać 370 złotych na to cacko? Na pewno będzie eksploatowana ta kierownica, jednak czy wrażenia z gry są warte tych pieniędzy? Dobrze się spisuje? Z góry dziękuję za odpowiedzi:)

EDIT: A, i ewentualnie, są jakieś wyścigi na PS3, w których można grać we 2 na jednej konsoli? Nie liczę Burnouta Paradise, którego mam, a nie gram z powodu, że nie ma bezpośredniej rywalizacji - jeden po drugim to nie ten typ rozgrywki co Split Screen:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2010 o 21:31, paweldomar1 napisał:

EDIT: A, i ewentualnie, są jakieś wyścigi na PS3, w których można grać we 2 na jednej
konsoli? Nie liczę Burnouta Paradise, którego mam, a nie gram z powodu, że nie ma bezpośredniej
rywalizacji - jeden po drugim to nie ten typ rozgrywki co Split Screen:)

Wipeout HD Fury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam LDFGT, jak dla mnie ta kiera jest wypasiona, wczesniej miałem Momo Racing,ale po przesiadce na DF GT nie ma porównania. Najwieksze wrażenie robi force feedback,grajac w GT 5 Prolog,czuć każdą dziurke na drodze,ponad to ten kąt obrotu(koledzy na forum pisali ze GT 5 ma wykorzystywac pełne 900 stopni) no i ten plus ze jest to dedykowana kierownica do ps3 i mozna sobie chodzic po menusach uzywajac przycisków na kierownicy :)) Weź jednak pod uwagę,że gadasz z maniakiem samochodów,uwielbiającym prowadzic zarówno w grach jak i w realu. Czy warto dać 370 zl? To juz zależy od Ciebie,ja nie żałuje :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to jeszcze prawka nie mam, niedługo egzamin będzie (miejmy nadzieję, że za 1 razem się uda zdać:P), ale jestem wielkim fanem sportów motorowych:) Wszystkie WRC, F1 i inne jeśli tylko mam możliwość to obejrzę, a i chętnie sobie pokieruję jakimś samochodem w grze. Też słuszałem o tych 900 stopniach, co wydaje się czymś świetnym:) Wcześniej miałem jakąś kierownicę, ale nie znam ani modelu ani niczego na temat niej - jednak chętnie kierowałem sobie samochody:) Chyba jednak się skuszę na ten wydatek, ale najpierw poczekam na wyjście którejś z 2 gier, które wymieniłem we wcześniejszym poście. Dzięki wielkie za opinię;)

EDIT:
Pablo_Querte - dzięki za propozycję, grę można za 40 złotych dostać, więc pewnie się skuszę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet gdybyś chłopie nie zdał za 5 razem to sie nie przejmuj bo zdanie prawka nie swiadczy o tym czy sie jest dobrym kierowcą czy nie,znam takich którzy zdawali za pierwszym razem a boją sie jechac do sąsiedniego miasta bo go "nie znają" 0_o,ja zdałem za drugim razem, jeżdże juz ładnych pare lat i z perspektywy czasu moge powiedziec ze po zdaniu prawka umiałem tyle co i przed,dopiero później nabiera sie wprawy.
Wracając do tematu jesli jestes takim fanem samochodówek to weź sie nie zastanawiaj!! Ja tak samo czekam na F1 i na Gt 5 :), to są dla mnie must havy :),a jeśli myslisz tak ze kiera Ci nie potrzebna bo bedziesz sie woził w realu to pomysl tak ze raczej lambo albo mercedesa slk w realu nie dosiadziesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2010 o 21:31, paweldomar1 napisał:

Mam małe pytanie - czy w DIRT''a 2 da się grać we 2 osoby na jednej konsoli?

Nie udalo mi sie znalezc takiej opcji. Jest tylko online lub local network. Zreszta, nie kupuj DIRTa 2... 6 tras na krzyz, WRC tyle co kot naplakal i ogolnie to jednak rozczarowanie dla mnie...

PS. Choc przynajmniej platynka latwa ]:-> ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować