Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 01.09.2010 o 16:21, Radovan napisał:

Świetna..eh..no i teraz mam dylemat. Kończy mi się umowa w erze, mam w domu 2 leżące
odłogiem nokie 6500, z których mogę korzystać sobie. Posiadam również xbox''a 360, którego
szczerze wielbię. I teraz pojawia się pytanie czy jest sens posiadania drugiej konsoli
(ps3), czy lepiej zostać w erze jako już zaufany klient mam fajne oferty i wziąć sobie
jakiś smartphone fajny? Dodam jeszcze, że posiadam ipod''a toucha, który posiada funkcje
smartfonów(taki iphone bez możliwości telefonowania i smsowania ;)).

Play jest najlepsza siecią, do tego masz ipoda to nie potrzebny cii jakiś super telefon, a tak będziesz miał drugą konsolę.

Dnia 01.09.2010 o 16:21, Radovan napisał:

Powiem szczerze, że na ps3 napaliłem się za sprawą move''a i nadchodzących exclusivów
- (np. KZ3 czy GT5). Co o tym sądzicie:P?

Ja na KZ3 się nie napalam, ale na GT5 za to tak. Co o tym sądzę? No fajnie że się napalasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2010 o 16:21, Radovan napisał:

(...)


Gdy dokupiłem sobie PS3 pierwsze kilka dni to więcej bólu niż radości (głównie za sprawą pada i jakiegoś takiego mniej intuicyjnego interfaceu samej konsoli) ale teraz w ogóle nie żałuje. Exclusivy są naprawdę świetnie, a do pada można się przyzwyczaić. Gdybym miał się rozstać z jedną z moich konsol sam nie wiem którą bym wybrał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam obie konsole i muszę powiedzieć, że jeżeli jesteś w stanie ogarnąć opłaty za gry, to zdecydowanie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2010 o 17:21, KrisK91 napisał:

Gdy dokupiłem sobie PS3 pierwsze kilka dni to więcej bólu niż radości (głównie za sprawą
pada i jakiegoś takiego mniej intuicyjnego interfaceu samej konsoli) ale teraz w ogóle

Nieintuicyjny interfejs? Przecież akurat XMB w PS3 jest świetnie skonstruowane. Wszystko przejrzyste itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W porównaniu z X360, momentami naprawdę trzeba się naszukać.
Ale fakt, po tygodniu-dwóch można już spokojnie wszystko znaleźć. Ot, kwestia poznania XMB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tylko ja czy wersja call of duty Modern warfare na PS3 wyglada badziewnie? na kompie wygladalo znacznie lepiej i nie wierze ze ps3 nie pociagnal max detali skoro jest wiele tak dobrze wygladajacych gier...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wersja PS3 jest najgorsza ze wszystkich trzech, bo IW jakoś nie chciało się męczyć.
Najgorsza jakość tekstur, zasięg widzenia i inne pierdoły. Wersja X360 niby jest lepsza, ale wciąż w porównaniu z PC masz to wrażenie ''fe''.
Sorry Winnetou, po prostu lenistwo developerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super ze jestes zadowolony :) sory ze dopiero teraz pisze ale byłem w podróży. A ja ze sterami sie nic nie bawiłem bo ja ta kiere używam tylko do ps3:) pamietaj zeby w kierownicach logitecha zawsze dawac sprzeżenia zwrotne czy cos na pozycje invert.np. w TDU była taka opcja invert axis(nie wiem co to ma wspolnego z osiami),ale wrażenia z jazdy sa lepsiejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2010 o 15:44, MasterOfBlaster napisał:

Na ile Sony daje gwarancje na swoje konsole ? I jak to jest z awaryjnością (mam X360
i jestem na tym punkcie przewrażliwiony ;)



Awaryjnosc jest praktycznie zerowa, sa przypadki, ale nieczeste (tak jak ktos napisal w faq) - osobiscie nie znam nikogo komu by ps3 padlo. Nawet te stare wersje (fat) byly praktycznie niezniszczalne :)

ja mialem fata i teraz ps3 slim - z zadna z nich nie mialem problemow, fata katowalem dluuuugie godziny i trzymal sie rewelacyjnie :). Tak wiec w kwestii awaryjnosci nie musisz sie bac.
Gwarancja z tego co wiem obejmuje dwa lata (chociaz moze sie mylic)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie - gwarancja jest na rok, choć przepisy prawa europejskiego głoszą, że taka gwarancja musi być na minimum dwa lata. Najlepiej zadzwonić i się spytać/pogrozić jakimś zażaleniem do UE ;D

A co do awaryjności - nie wiem, ile osób z forum, które mają PS3 dłużej niż 2 lata ma w pełni sprawną konsolę i nigdy nie oddawało jej do naprawy, ale to raczej niewielka liczba. YLODy i inne pierdoły atakują ostatnio ze zdwojoną siłą.

Mam nadzieję, że moja trochę potrzyma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2010 o 16:06, ww3pl napisał:

Oficjalnie - gwarancja jest na rok, choć przepisy prawa europejskiego głoszą, że taka
gwarancja musi być na minimum dwa lata. Najlepiej zadzwonić i się spytać/pogrozić jakimś
zażaleniem do UE ;D

Prawo europejskie wcale nie wymusza minimalnego dwuletniego terminu gwarancji. Poza tym w Polsce obowiązują polskie przepisy tylko i wyłącznie :P
A prawda wygląda tak, że gwarancji udziela producent/sprzedawca jako dobrowolne świadczenie i to on ustala wszystkie jej warunki, włącznie z terminem dowolnym. Odrębną sprawą jest wynikający w Ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej (czy jakoś tak) dwuletni termin, w którym konsument może zgłosić swoje roszczenie z tytułu niezgodności towaru z umową, jednakże po przekroczeniu terminu półrocza od daty zakupu to na kupującym ciąży przeprowadzenie dowodu, że rzecz uszkodzona jest nie z jego winy, ale z winy sprzedawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wyjaśnienie.

Uczyniłeś mnie lepszym człowiekiem :3 Mogę wreszcie przestać wprowadzać ludzi w błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2010 o 16:06, ww3pl napisał:

A co do awaryjności - nie wiem, ile osób z forum, które mają PS3 dłużej niż 2 lata ma
w pełni sprawną konsolę i nigdy nie oddawało jej do naprawy, ale to raczej niewielka
liczba. YLODy i inne pierdoły atakują ostatnio ze zdwojoną siłą.

Moja ma ponad dwa lata, wiec już jedna osoba jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A propos dodawania na PSN, to od niecałego tygodnia mam wreszcie konsolę w swoim pokoju zamiast w salonie u rodziców, więc i internet zaczął łapać zasięg :) Jak ktoś jest chętny mnie dodać, to mój nick to Pinkee_DJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2010 o 23:11, MasterOfBlaster napisał:

Mam dość banalne pytanie: jaką długość ma kabel USB do ładowania pada dodawany do konsoli

Ja do slimki 120GB dostałem kabelek długości ok. pół metra, więc o graniu z podpiętym nim do ładowania padem można zapomnieć. Z drugiej strony za jakieś 30-40 zł można kupić bez problemu dłuższy kabel, a nawet jeszcze taniej można kupić najzwyklejszy kabel USB-MiniUSB, który też zadziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2010 o 23:11, MasterOfBlaster napisał:

Mam dość banalne pytanie: jaką długość ma kabel USB do ładowania pada dodawany do konsoli
?

Ja za 15zł kupiłem 1,5m :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować