Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Zobaczcie to:
http://gry.onet.pl/2217323,,PSJailbreak_w_pelni_legalny,wiadomosc.html
Ciekawe czy to prawda. Ja jednak myślę, że SONY i tak będzie walczyć z tym problemem. Albo "sądownie", albo tworząc odpowiednie aktualizacje systemu. Oby im się udało.

Edit: Ha! Oto początek tej walki:
http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,8332743,Sony_pozywa_dystrybutorow_PS3_Jailbreak.html
Czyli będzie tak jak myślałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tworcy PSJB juz przegrali, ale nie przez Sony - zawartosc ich gwizdka zostala scrackowana. Teraz kazdy kto ma programowalnego pendrive/ telefon z Androidem/ Nokie N900/ PSP moze uzyskac to samo co z ich JB oferuje za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2010 o 10:39, Almarcino napisał:

Poza PS3 zeby uzywac MOVE bedzie potrzebne cos jeszcze? moze ta kamerka? Bo widzialem
zestawy same z move, a sa tez z kamerką ;)

PSM (playstation move) będzie potrzebować do działania kamerki Playstation Eye, Navigator nie jest potrzebny do działania Move jest opcjonalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2010 o 10:39, Almarcino napisał:

Poza PS3 zeby uzywac MOVE bedzie potrzebne cos jeszcze? moze ta kamerka? Bo widzialem
zestawy same z move, a sa tez z kamerką ;)

W najnowszym PSX Extreme Zgredy piszą, że kamerka, nie będzie wymagana do wszystkich gier, a Navi Stick, wiadomo, opcjonalny tak czy siak, do zastąpienia Dual Shockiem. W zasadzie bardziej opłaca się na początku zainwestować w dwie różdżki, choć to też zależy od tego, w co chcemy przy użyciu PSM grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2010 o 10:51, Siriondel napisał:

W najnowszym PSX Extreme Zgredy piszą, że kamerka, nie będzie wymagana do wszystkich gier


Hee? Przecież bez kamerki "różdżka" nie zadziała chyba. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2010 o 12:48, woko27 napisał:

Hee? Przecież bez kamerki "różdżka" nie zadziała chyba. :P

I ja też tak myślałem, ale kilu w teście PSM pisze tak (cytat):
"W tytuły, które nie korzystają z kamery możemy grać znajdując się nawet kilkanaście metrów od TV - mniej więcej tyle wynosi zasięg użytego modułu Bluetooth.
Cóż, to wyjaśnia, dlaczego mamy zestawy z Move bez kamery, skoro jednak nie jest ona niezbędna. Sądzę, że chodzi gry, których mechanika nie będzie wymagała określania położenia w przestrzeni 3D, bo w końcu kamera jest głównie od tego w kontekście współpracy z PSM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałem artykuł w PSX extreme o PSM i doszedłem do wniosku, iż kupuje zwykły start pack czyli PSM + PSM + kamerka + dema (dlaczego nie dostajemy Sport Chempions!). na początek nie potrzebny mi navi, skoro jedyna gra która mnie ostro kręci to właśnie Sport Chempions.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2010 o 14:03, Kaucz napisał:

Czytałem artykuł w PSX extreme o PSM i doszedłem do wniosku, iż kupuje zwykły start pack
czyli PSM + PSM + kamerka + dema

W start packu jest tylko jeden PSM.

Dnia 04.09.2010 o 14:03, Kaucz napisał:

(dlaczego nie dostajemy Sport Chempions!). na początek
nie potrzebny mi navi, skoro jedyna gra która mnie ostro kręci to właśnie Sport Chempions.

Raczej nie podejrzewam, żeby kogoś tu z obecnych rajcowała jazda krzesłem biurowym po mieście czy party z Ibiszem. ;>

Ja Move''a kupię jak na razie dla 4 tytułów: Heavy Rain Movie Edition (tak, tak, jeszcze nie grałem w HR), Sorcery (szkoda, że dopiero na wiosnę 2011), Killzone 3 (sterowanie różdżką jest chyba bardziej jako ciekawostka w tej grze, ale fajnie byłoby pograć w taki sposób) i Sports Championship.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2010 o 14:24, woko27 napisał:

/ciach

Prócz tego co wymieniłeś, chciałbym jeszcze przetestować inFamous 2 bo to może być ciekawe doświadczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie na PlayStation Move interesuje jeszcze (oprócz tych gier, które wymieniliście) R.U.S.E. i LittleBigPlanet 2.

W R.U.S.E. grałem wczoraj na padzie, ale to była istna katorga, maskara, męczarnia i wszystko co najgorsze można sobie wyobrazić w sterowaniu w grach. Jednak przy użyciu PSM może być naprawdę ciekawie.

A LittleBigPlanet 2 to wiadomo... w końcu to LittleBigPlanet. Ciekawe jak twórcy rozwiążą sterowanie za pomocą Move''a. W PE było to dziwnie opisane i mam nadzieję, że będzie dało się przyjemnie grać (i bawić).

I też będę kupował Starter Pack. Zobaczę "z czym to się je" i jeśli będzie wszystko w porządku to najwyżej dokupię navi. Raczej nie ucieknie :>...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2010 o 15:04, Renzov napisał:

W R.U.S.E. grałem wczoraj na padzie, ale to była istna katorga, maskara, męczarnia i
wszystko co najgorsze można sobie wyobrazić w sterowaniu w grach. Jednak przy użyciu
PSM może być naprawdę ciekawie.


Mi w demo na padzie grało się nieźle, nawet zaryzykuję stwierdzenie, że miło (w odniesieniu do stratregii)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2010 o 14:24, woko27 napisał:

W start packu jest tylko jeden PSM.

Wiem, wiem, po prostu dopisałem od razu jeden PSM, bo chce w grac na dwóch :)

Dnia 04.09.2010 o 14:24, woko27 napisał:

Raczej nie podejrzewam, żeby kogoś tu z obecnych rajcowała jazda krzesłem biurowym po
mieście czy party z Ibiszem. ;>

To oczywiste, czytałem recenzje w PSX Extreme Sport Chempions i dostało 8+ wychodzi na to ze jest najlepsza grą na Move i najbardziej precyzyjną.

Dnia 04.09.2010 o 14:24, woko27 napisał:

Ja Move''a kupię jak na razie dla 4 tytułów: Heavy Rain Movie Edition (tak, tak, jeszcze
nie grałem w HR)

Hmm chyba będzie odpowiedni patch? Grałem w HR ale jeszcze raz przejdę z Move.
Sorcery (szkoda, że dopiero na wiosnę 2011)
Chyba najlepiej zapowiadająca się gra na Move. na pewno kupię.
Killzone 3
Tu raczej tylko jako ciekawostka u mnie. A i bym zapomniał jeszcze czekam na Move w Socom 4, RE 5, inFamous 2 i Dead Space Extraction.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2010 o 16:56, Kaucz napisał:

RE 5,

Nie ma po co.... Jedyną funkcją Mova`e w tym tytule to taka, że będziesz mógł go użyć do zamachów nożem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2010 o 16:40, Snafu napisał:

Mnie ciekawi, jak się będzie grało w SOCOM''a na PSMove :D

Czytając raport w PSX extrme, jak na razie w Socomie 4 jest najlepiej oddany nasz ruch (pomijając Sport Chempions), więc może da rade. ja sprawdzę, ale piszą tez ze Move nie gra tu jakiejś ogromnej roli bo aby zagrać z PSM trzeba najpierw ukończyć grę na padzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.09.2010 o 16:58, nightfaler napisał:

Nie ma po co.... Jedyną funkcją Mova`e w tym tytule to taka, że będziesz mógł go użyć
do zamachów nożem...

Jak to? Przeciez poruszamy PSM i celujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować