Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 29.08.2010 o 10:53, Kaucz napisał:

> Siec mi znajduje, sygnal 100%, pozniej chce zebym wpisal klucz WPA... tutaj zgaduje
ze
> chodzi o haslo, ale moge sie mylic... no i jak wpisze i daje dalej to on proboje
sie
> laczyc i wyskakuje tamten blad... co robie zle?
Zobacz dokładny adres DNS w PC, przepisz bezpośrednio do PS3 i odpowiednie hasło (WPA).


ok wchodze w uruchom, cmd, ipconfig/all no i nie wiem ktoro to to czego szukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, ze adresu IP na razie konsola NIE uzyskala:

"uplynal dozwolony czas proby polaczenia uzyskania adresu ip"

Adres: 192.168.2.1 to najpewniej adres strony konfiguracyjnej routera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2010 o 11:08, Piotrek_K napisał:

Problem w tym, ze adresu IP na razie konsola NIE uzyskala:

"uplynal dozwolony czas proby polaczenia uzyskania adresu ip"

Adres: 192.168.2.1 to najpewniej adres strony konfiguracyjnej routera


Wylaczylem zabezpieczenia routera i teraz odrazu wszystko dziala jak nalezy, powlaczam spowrotem i pobawie sie pozniej bo teraz sciagam aktualizacje systemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2010 o 14:55, Harrolfo napisał:

Cześć, co myślicie o grze Pirates of the Caribbean: At World''s End na PS3? Długa? Fajna?

Z reguły filmówki nie są dobre, fajne może, ale dla dzieci. Długa nie jest, wystarczy poczytać na forum jakimś (max 8h).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Qrde zaczynam sie bac... Dzisiaj w moim pokoju pojawila sie nowka sztuka play, no i tak wlaczalem np. taki tower defence demo z final fantasy i mi ta gra przycina 0_o widac takie warpy... no nic sobie mysle. Ale teraz jeszcze mam demo PES 10 i te mi tez warpi w niektorych momentach w ktorych widac graczy z bliska... to taka optymilizacja czy tez cos z moim Playem?
Niektore zeczy w opcjach potrafia zajac duzo czasu na wlaczenie, klikam cos a ona po 5 sec to wlacza, juz sam niewiem, moze w paranoje wpadam ^^ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to może zły temat (znalezłem temat o grze), ale mam pytanie kiedy jest premiera gry R.U.S.E. The Art of Deception i jaka jest wersja językowa? Bo w trzech różnych sklepach znalazłem różne dane:

http://www.gram.pl/sk4_9QjlHu1_R_U_S_E_The_Art_of_Deception_PL_bonus.html

http://www.ultima.pl/R_U_S_E_The_Art_of_Deception_PL_Bonus_/i8672/

http://www.3kropki.pl/p/8/1/0/ruse_ps3.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie - dzis probowalem wejsc do ps store i pojawia sie blad, ze jest niedostepny w moim regionie. Oczywiscie region to polska i wczesniej ciagle z tego korzystalem. Rozumiem, ze to przerwa techniczna, tylko jak dlugo ona potrwa? mozna gdzies to sprawdzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2010 o 19:05, diablolod napisał:

Qrde zaczynam sie bac... Dzisiaj w moim pokoju pojawila sie nowka sztuka play, no i tak
wlaczalem np. taki tower defence demo z final fantasy i mi ta gra przycina 0_o widac
takie warpy... no nic sobie mysle. Ale teraz jeszcze mam demo PES 10 i te mi tez warpi
w niektorych momentach w ktorych widac graczy z bliska... to taka optymilizacja czy
tez cos z moim Playem?
Niektore zeczy w opcjach potrafia zajac duzo czasu na wlaczenie, klikam cos a ona po
5 sec to wlacza, juz sam niewiem, moze w paranoje wpadam ^^ :P

Zwisy niektórych gier są wywołane przez niektóre aktualizacje konsoli.
@Almarcino - przerwa techniczna jest dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:

Jak zmienić rozdzielczość odpalanych gier? Zakupiłem sobie GTA IV i na opakowaniu widzę, że można uruchomić w rozdzielczości 1080p. U mnie jednak występuje tylko 720p. Telewizor na pewno obsługuje 1080p (samo menu w niej nawet działa ;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2010 o 16:05, d0t napisał:

Mam pytanie:

Jak zmienić rozdzielczość odpalanych gier? Zakupiłem sobie GTA IV i na opakowaniu widzę,
że można uruchomić w rozdzielczości 1080p. U mnie jednak występuje tylko 720p. Telewizor
na pewno obsługuje 1080p (samo menu w niej nawet działa ;P)

Ustawienia > Ustawienia wyświetlania > Ustawienia wyjścia wideo > HDMI (bo domyślam się, że taki właśnie masz kabel) > Niestandardowe > I "odchaczasz" wszystko oprócz 1080p. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja am pytanie odnosnie rozdzielczosci. Jesli w opcjach konsoli mam zaznaczone 576 i 720p przy czym to 576 jest takie jakby wyblakłe,tzn. ze obraz mam w 720p? bo wyższej juz nie da sie ustwaic gdyz mam hd ready a nie full. Dobrze rozumuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2010 o 21:07, Woo-Cash napisał:

> Jest ich kilka, ale to trzeba samemu popatrzeć i "obmacać". Dosyć ciekawy wydaje
się
> ten- http://allegro.pl/logitech-chillstream-ps3-pc-usb-chlodzi-dlon-i1202840996.html


Oczywiście pad jest w pełni analogowy? Dobrze leży w dłoni? Świetnie, kupuję ;]

Ten jest bardzo ok http://www.ultima.pl/Gamepad_PS1000_Dual_Analog/i8296/ Tak mi się wydaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować