Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Ja osobiście używam Fan Testu wtedy, kiedy sprzątam w soim pokoju. Nie wiem co prawda, czy pomaga on w pracy konsoli, natomiast wiem, że jak uzyłem go za pierwszym razem, to trochę kurzu z konsoli sie wydostało na zewnątrz. Może troszeczkę ciszej działa czarnulka, ale ja nie narzekam na głośość pracy. Wolę jednak, gdy konsola w środku się nie kurzy, dlatego używać Fan Testu będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2010 o 17:10, wsaadman napisał:

Tak na prawdę to nie jest żadne czyszczenie konsoli. Gdyby nim było, nie nazywało by
się "Fan Test" tylko coś w stylu "The thing that will clean your console, and you can
use it every time you want. And sorry bro, but we forget to add information about that
feature in manual"...

No tak, źle się wyraziłem, ale wiadomo o co chodzi. Ja tego nigdy nie robiłem, bo nie widzę takiej potrzeby.
Jeszcze by się coś zepsuło (taki żarcik) :). I jest tak jak napisałeś- to niepotrzebna funkcja. Chociaż z drugiej strony jeśli ktoś widzi poprawę w działaniu konsoli to czemu nie. Jak kto woli.

Dnia 15.11.2010 o 17:10, wsaadman napisał:

Na prawdę - ludzie wymyślili sobie, że to specjalna funkcja dodana przez Sony i dzięki
temu "mogę sobie czyścić konsolę codziennie z kurzu". A tak na prawdę to funkcja, która
nie powinna być nawet dostępna dla przeciętnego użytkownika.

Też tak myślę. I między innymi dlatego tego nie robię.

Dnia 15.11.2010 o 17:10, wsaadman napisał:

A czy to działa czy nie - to już inna kwestia ;d

Mhm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanko, przeszedłem MTG4 i tam na końcu wyświetliły się 2 znaczki z tytułami jakie osiągnąłem, ale dość dużo jest pustych. Jest gdzieś w grze napisane co należy zrobić żeby odblokować inne tytuły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łoooo kurde :D przez przypadek pomyliłem skróty. Chodzi oczywiście o Metal Gear Solid 4 ;)
BTW: Znacie może jakieś poradniki, czy choćby cokolwiek, żeby pokazywało gdzie zdobyć jakieś bajerki, albo coś dodatkowego odblokować? Mam coś podobnego do Finala13 i czasem fajne rzeczy można odkryć. Chodzi mi o manual żeby opisywał wszystko co jest w grze, nie chodzi mi o to jak przejść, bo już to zrobiłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doradźcie jakąś grę bym mógł pograć razem z żoną i by ona miała również przyjemność z gry. Może być starsza, powinna mieć multi (chyba, że singiel jest długi) i oczywiście cena jakaś przyzwoita :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2010 o 11:44, Jagged napisał:

Doradźcie jakąś grę bym mógł pograć razem z żoną i by ona miała również przyjemność z
gry. Może być starsza, powinna mieć multi (chyba, że singiel jest długi) i oczywiście
cena jakaś przyzwoita :)

Ja polecam LittleBigPlanet. Gra jest bardzo dobra, idealnie nadaje się do zabawy w rodzinie/ ze znajomymi.
Do tego jeszcze wiele tysięcy świetnych plansz stworzonych przez fanów i bardzo niska cena, powodują, że ta gra jest warta zainteresowania.
No, chyba, że żona woli strzelanki :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wiem, ale jak dla mnie najlepszego co-opa na split screen ma obecnie Resident Evil 5. Teraz idzie wyrwać Gold Edition z dodatkami i obsługą Move praktycznie za grosze na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2010 o 12:48, Jagged napisał:

dodam, że sugerowana jest polska wersja językowa :)


Ja od siebie polecam CoDa: Black Ops. Gra na dwa pady na podzielonym ekranie podczas zombie albo grze w internecie jest po prostu nie do opisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2010 o 12:48, Jagged napisał:

dodam, że sugerowana jest polska wersja językowa :)

Ostatnio świetnie bawiłem sie przy Shank''u. Gra w stylu Metal slug, idealna dla dwóch osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.11.2010 o 13:05, woko27 napisał:

Ja od siebie polecam CoDa: Black Ops. Gra na dwa pady na podzielonym ekranie podczas
zombie albo grze w internecie jest po prostu nie do opisania.

Czy dobrze zrozumiałem: można grać po necie w trybie split-screen ? Tak jak miało to miejsce w np. Halo 3 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2010 o 22:05, MasterOfBlaster napisał:


> Ja od siebie polecam CoDa: Black Ops. Gra na dwa pady na podzielonym ekranie podczas

> zombie albo grze w internecie jest po prostu nie do opisania.
Czy dobrze zrozumiałem: można grać po necie w trybie split-screen ? Tak jak miało to
miejsce w np. Halo 3 ?

Tak jest. :) Można grać w dwie osoby na splitscreenie i jednocześnie z kimś z sieci. Jak narazie jedyną wadą (błędem) jest tak jakby echo, pogłos czyjegoś głosu z headseta (ale tylko kiedy jest splitscreen, tak jakby dźwięk pojawiał się dwa razy), przez co nie mogliśmy normalnie grać w trójkę z kumplami. Ale mam nadzieję, że poprawią to w jakimś patchu (chyba że wina leży gdzieś po mojej stronie, ale wątpię).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla tych, którzy nie wiedzą (a ja np. nie widziałem), beta Killzone 3 jest dostępna od wczoraj dla wszystkich posiadaczy PS+ legalnie bez żadnej specjalnej wejściówki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś wytłumaczyć na chłopski rozum co takiego fajnego daje mi Playstation plus? Oprócz tego wcześniejszego dostępu do ver. demo i beta, nic innego specjalnie mnie nie przyciąga, słyszałem o jakichś avatarach i rabatach.. Przeoczyłem coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2010 o 10:52, B1SH0P napisał:

Mógłby mi ktoś wytłumaczyć na chłopski rozum co takiego fajnego daje mi Playstation plus?
Oprócz tego wcześniejszego dostępu do ver. demo i beta, nic innego specjalnie mnie nie
przyciąga, słyszałem o jakichś avatarach i rabatach.. Przeoczyłem coś?

Nie bardzo. Zresztą wszystko masz napisane w przypiętym poście.
PlayStation Plus daje Ci możliwość wcześniejszego sprawdzenia dem i uczestniczenia w beta-testach (np Assassin''s Creed: Brotherhood, Killzone 3), oraz przecenia wiele różnych dodatków (np darmowe ostatnio DLCki do Fallouta 3). Do tego jeszcze parę avatarów, tapet i motywów do konsoli i parę innych popierdółek. No i dostajesz możliwość automatycznego pobierania aktualizacji i najnowszych wersji demo, wybierając godzinę, która ci odpowiada (np 2 w nocy :) ).
I to chyba tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2010 o 10:52, B1SH0P napisał:

Mógłby mi ktoś wytłumaczyć na chłopski rozum co takiego fajnego daje mi Playstation plus?
Oprócz tego wcześniejszego dostępu do ver. demo i beta, nic innego specjalnie mnie nie
przyciąga, słyszałem o jakichś avatarach i rabatach.. Przeoczyłem coś?



No i najważniejsze - co miesiąc to gry za darmo - jedna z PSN, jedna to mins i jedna to klasyk z PSOne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować