Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Panowie,może to was zainteresuje. W nowym TopGear jest informacja o turnieju w Gran Turismo. terminy jak cos napisze wam jutro,pamietam tylko ze w Krakowie w Bonarce jest od 4-5 grudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, kupiłem GTAIV i nie widze w grze osiągnięć, nie mogę ich zdobywać, tak jakby w ogóle w tej grze tego nie było, co może być przyczyną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2010 o 13:07, NuGGetos napisał:

Mam problem, kupiłem GTAIV i nie widze w grze osiągnięć, nie mogę ich zdobywać, tak jakby
w ogóle w tej grze tego nie było, co może być przyczyną?

Przyczyną jest brak najnowszej aktualizacji gry. Rockstar dopiero po pewnym czasie wprowadziło trofea do GTA IV.
Bez najnowszego patcha nici ze zdobywania pucharków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, musiałem przez to zaczynać grę od nowa. No ale przynajmniej teraz są trofea. Swoją drogą, zobaczyłem osiągnięcie z multi, które polega na tym że muszę zabić kogoś z Rockstara, myślałem że będę miesiącami szukał po serwerach, a tutaj na pierwszym lepszym udało mi sie zaliczyć to trofeum. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2010 o 17:38, NuGGetos napisał:

Kurcze, musiałem przez to zaczynać grę od nowa. No ale przynajmniej teraz są trofea.
Swoją drogą, zobaczyłem osiągnięcie z multi, które polega na tym że muszę zabić kogoś
z Rockstara, myślałem że będę miesiącami szukał po serwerach, a tutaj na pierwszym lepszym
udało mi sie zaliczyć to trofeum. ;)

To trofeum (osobiście wolę nazwę osiągnięcie ;-) ) jest wirusowe, tzn. jeżeli ktoś zabił pracownika rockstara, sam zyskał takowy status w oczach systemu osiągnięć - później z jednego 'pracownika' zrobiło się dwóch, czterech, ośmiu, szesnastu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2010 o 19:02, tylor2 napisał:

Czy da się zestroić ps z jakiąś inną słuchawką bluetooth, niż ta od sony. A może da się,
gadać na czacie bez headseta, tylko przez np. jakąś kamerkę?


Co do pierwszej części pytania to nie wiem, jednak da się rozmawiać przez kamerkę - dokładniej przez PSEye.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2010 o 19:02, tylor2 napisał:

Czy da się zestroić ps z jakiąś inną słuchawką bluetooth, niż ta od sony. A może da się,
gadać na czacie bez headseta, tylko przez np. jakąś kamerkę?

Na bank się da. Poszukaj na polskich serwisach PS3, ludziska tam wiedzą chyba wszystko o tej konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2010 o 19:02, tylor2 napisał:

Czy da się zestroić ps z jakiąś inną słuchawką bluetooth, niż ta od sony. A może da się,
gadać na czacie bez headseta, tylko przez np. jakąś kamerkę?

Da się inną, a przez PSEye z tego co wiem jakoś jest strasznie słaba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.11.2010 o 22:26, tylor2 napisał:

A jaką np.

Każda słuchawka bluetooth teoretycznie powinna działać(vide takie od komórki naprzykład), w praktyce to loteria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok -

Co sądzicie o Fan Teście - wiem - pewnie temat był już kilkukrotnie wałowany, ale...
Dobrze wiem o tym, iż jest to funkcja dla serwisantów, którzy sprawdzają dzięki temu... no coś tam sprawdzają (obstawiam, że działanie wentylatorów) i używanie jej nie jest rekomendowane dla wszystkich użytkowników (samo Sony kiedyś o tym wspomniało), ale z drugiej strony... słyszałem naprawdę wiele opinii o zbawiennym działaniu Fan Testu na konsolę (cichsza praca urządzenia itp.)

Cóż o tym sądzicie? Czy prawidłowe (czyt. nie za częste) stosowanie testu naprawdę pomoże nam w "wydmuchaniu" kurzu z mrocznego wnętrza naszej konsoli ? Czy może ludzie korzystają z tego raz na tydzień, bo są idiotami i myślą, że to działa?

[Mówię oczywiście o "prawidłowym" fan teście, który można wykonać w wersjach 40GB, "nowej" 80GB, oraz slim. Nie o odwracaniu konsoli do góry nogami i zatykaniu jej ekhm. szpar (60GB)]

Sam jestem raczej przeciw korzystaniu z Fan Testu, ale jestem bardzo ciekawy co wy, drodzy koledzy (i koleżanki) o tym sądzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Better safe than sorry". Nie ma tego w manualu, nie bawię się w to. Wydaje mi się jednak, że nie potwierdzono szkodliwości całego procesu, sporo za to było pozytywnych głosów. Z drugiej strony, "nieco" bardziej zaawansowani podają, że wszystko sprowadza się do puszczenia chłodzenia na "wstecznym" + maksymalne obroty, co może skutkować czymś w rodzaju zaklinowania się pyłku w jakimś miejscu. Wiecie, w efekcie złe przewodzenie ciepła i te sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2010 o 23:36, nightfaler napisał:


> A jaką np.
Każda słuchawka bluetooth teoretycznie powinna działać(vide takie od komórki naprzykład),
w praktyce to loteria.



No właśnie moja od Sony Ericsson K700 (bodzjże) nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2010 o 00:30, wsaadman napisał:

Co sądzicie o Fan Teście (...)


Ja czasem używam i wydaje mi się że faktycznie bardziej pomaga, może to tylko złudzenie, ale czasem wydaje mi się że po takim Fan Teście chodzi szybciej system. Jeszcze chyba nie spotkałem się ze stwierdzeniem, że konsola się popsuła przez Fan Test, więc chyba nie ma co się martwić ;) Raz na miesiąc można sobie pozwolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2010 o 11:43, Jagged napisał:

głupie pytanie, co to jest ten Fan test ?

Mówiąc krótko- wewnętrzne czyszczenie PlayStation 3 przy użyciu wentylatorów konsoli. Podobno może pomóc w użytkowaniu, chociaż głosy są różne. Ja osobiście tego nie praktykuję.

O, tak to powinno wyglądać:
http://www.youtube.com/watch?v=JhU4_Rm0GQU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak na prawdę to nie jest żadne czyszczenie konsoli. Gdyby nim było, nie nazywało by się "Fan Test" tylko coś w stylu "The thing that will clean your console, and you can use it every time you want. And sorry bro, but we forget to add information about that feature in manual"...

Na prawdę - ludzie wymyślili sobie, że to specjalna funkcja dodana przez Sony i dzięki temu "mogę sobie czyścić konsolę codziennie z kurzu". A tak na prawdę to funkcja, która nie powinna być nawet dostępna dla przeciętnego użytkownika.

A czy to działa czy nie - to już inna kwestia ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować